LAJMI I FUNDIT:

Hajdar Beqa

86 Artikuj

Përplasje mes anëtarëve të komisionit lidhur me raportin për rastin e dëbimit të shtetasve turq

Përplasje mes anëtarëve të komisionit lidhur me raportin për rastin e dëbimit të shtetasve turq

Kosovë
Hajdar Beqa e bën fajtore opozitën për mos zbatimin e rezolutave

Hajdar Beqa e bën fajtore opozitën për mos zbatimin e rezolutave

Politikë
Ligji për konflikt interesi, deputetët takojnë guvernatorin e BQK-së

Ligji për konflikt interesi, deputetët takojnë guvernatorin e BQK-së

Ekonomi
Përplasje në Kuvend mes kryetarit Veseli dhe deputetes Haxhiu

Përplasje në Kuvend mes kryetarit Veseli dhe deputetes Haxhiu

Kosovë
Zyba e Beqa përplasen për rolin e Vetëvendosjes në Kuvend

Zyba e Beqa përplasen për rolin e Vetëvendosjes në Kuvend

Kosovë
Beqa: LDK dhe VV t’i bashkohen koalicionit qeveritar, u japim ministri dhe zgjidhim problemin (Video)

Beqa: LDK dhe VV t’i bashkohen koalicionit qeveritar, u japim ministri dhe zgjidhim problemin (Video)

Kosovë
Deputeti Beqa: Shqipëria t’i pajisë qytetarët e Kosovës me pasaporta

Deputeti Beqa: Shqipëria t’i pajisë qytetarët e Kosovës me pasaporta

Kosovë
Dorëheqjet në veri–deputetët kërkojnë përgjegjësi

Dorëheqjet në veri–deputetët kërkojnë përgjegjësi

Kosovë
Beqa: Koalicioni mirë po funksionon, po merren vendime të mëdha (Video)

Beqa: Koalicioni mirë po funksionon, po merren vendime të mëdha (Video)

Politikë
Beqa: Të hiqen kushtëzimet për gjobat në komunikacion, po dëmtohen qytetarët

Beqa: Të hiqen kushtëzimet për gjobat në komunikacion, po dëmtohen qytetarët

Të Tjera
Hajdar Beqa thotë se Thaçi është njeriu i duhur për të dialoguar me Serbinë

Hajdar Beqa thotë se Thaçi është njeriu i duhur për të dialoguar me Serbinë

Politikë
Komisioni nuk miraton Projektligjin për Dhomën e Posaçme të Gjykatës Supreme

Komisioni nuk miraton Projektligjin për Dhomën e Posaçme të Gjykatës Supreme

Politikë
Vërtetimi i pasurisë së pajustifikueshme, refuzohet projektligji i VV-së

Vërtetimi i pasurisë së pajustifikueshme, refuzohet projektligji i VV-së

Kosovë
Komisioni për Legjislacion miraton Projekt-kodin e Drejtësisë për të Mitur

Komisioni për Legjislacion miraton Projekt-kodin e Drejtësisë për të Mitur

Kosovë
Deputetët takojnë qytetarët e Gjakovës

Deputetët takojnë qytetarët e Gjakovës

Kosovë
Deputetët nuk marrin pjesë në votim për turqit e deportuar

Deputetët nuk marrin pjesë në votim për turqit e deportuar

Politikë
Hajdar Beqa i PDK-së tallet me LA-në dhe VV-në

Hajdar Beqa i PDK-së tallet me LA-në dhe VV-në

Politikë
Zyrtare: Ramadan Hoti në vend të Hajdar Beqës

Zyrtare: Ramadan Hoti në vend të Hajdar Beqës

Politikë
Beqa: Haradinaj i ka nënshkrimet e deputetëve për votim të Qeverisë

Beqa: Haradinaj i ka nënshkrimet e deputetëve për votim të Qeverisë

Politikë
Konstituimi i Kuvendit do të bëhet në këtë muaj

Konstituimi i Kuvendit do të bëhet në këtë muaj

Politikë
Ramiz Lladrovci nuk mungon në dasmën e djalit të Adem Grabovcit (Foto)

Ramiz Lladrovci nuk mungon në dasmën e djalit të Adem Grabovcit (Foto)

Yjet
Kandidatët e PDK-së që nuk arritën të rizgjedhen si deputet

Kandidatët e PDK-së që nuk arritën të rizgjedhen si deputet

Politikë
Beqa thotë se nuk kishte për qëllim ofendimin e Mimozës

Beqa thotë se nuk kishte për qëllim ofendimin e Mimozës

Politikë
Alternativa dënon gjuhën banale të Beqës ndaj Mimoza Kusarit

Alternativa dënon gjuhën banale të Beqës ndaj Mimoza Kusarit

Politikë