LAJMI I FUNDIT:
Hailey Bieber

Hailey Bieber

250 Artikuj

Info

Hailey Rhode Baldwin Bieber (e lindur më 22 nëntor 1996) është modele amerikane dhe personalitet i medias.

Bluzat me rripa në qafë janë përsëri pjesë e trendeve

Bluzat me rripa në qafë janë përsëri pjesë e trendeve

Keshilla Modë
Trendi i ri i kapjes së flokëve

Trendi i ri i kapjes së flokëve

Flokë dhe stil
Dukjet më të mira në “after party” të “Oscars 2020”

Dukjet më të mira në “after party” të “Oscars 2020”

Modë
Pesëmbëdhjetë të famshmet që duken të mrekullueshme me flokët e tyre natyrale

Pesëmbëdhjetë të famshmet që duken të mrekullueshme me flokët e tyre natyrale

Yjet
Me dëshirën që të ndjekë të gjithë trendët, manekinia duket sikur është veshur me errësirën e dendur!

Me dëshirën që të ndjekë të gjithë trendët, manekinia duket sikur është veshur me errësirën e dendur!

Modë
Urimi i Bieber për ditëlindjen e bashkëshortes

Urimi i Bieber për ditëlindjen e bashkëshortes

Po Flitet
Katërmbëdhjetë njerëzit e famshëm që u njohën prej vitesh dhe përfunduan të dashuruar

Katërmbëdhjetë njerëzit e famshëm që u njohën prej vitesh dhe përfunduan të dashuruar

Yjet
Brenda shtëpisë luksoze ku jetojnë Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey

Brenda shtëpisë luksoze ku jetojnë Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey

Yjet
Pas dasmës, Justin Bieber dhe Hailey publikojnë fotografi provokuese vetëm në të brendshme

Pas dasmës, Justin Bieber dhe Hailey publikojnë fotografi provokuese vetëm në të brendshme

Yjet
Publikohet fotoja e parë e Hailey-t nuse dhe fustani ishte përrallor

Publikohet fotoja e parë e Hailey-t nuse dhe fustani ishte përrallor

Modë
Martesa Bieber dhe Hailey nuk konsiderohet e qëndrueshme

Martesa Bieber dhe Hailey nuk konsiderohet e qëndrueshme

Po Flitet
Publikohen fotografitë e para të dasmës madhështore të Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Publikohen fotografitë e para të dasmës madhështore të Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Yjet
Martesa me Justin Bieber – ëndrra e realizuar e Hailey Baldwin

Martesa me Justin Bieber – ëndrra e realizuar e Hailey Baldwin

Yjet
Pamje nga ceremonia luksoze e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin në Montage Palmetto Bluff

Pamje nga ceremonia luksoze e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin në Montage Palmetto Bluff

Yjet
Hailey Baldwin përgatitet për ceremoninë madhështore me Justin Bieber

Hailey Baldwin përgatitet për ceremoninë madhështore me Justin Bieber

Yjet
Hailey flet për sekretin e lidhjes me Bieber: Martesa do jetë gjithnjë më e vështirë

Hailey flet për sekretin e lidhjes me Bieber: Martesa do jetë gjithnjë më e vështirë

Yjet
Justin Bieber planifikon dasmë madhështore me Hailey Baldwin

Justin Bieber planifikon dasmë madhështore me Hailey Baldwin

Yjet
Kush janë vëllezërit dhe motrat e të famshmëve dhe me çfarë merren ata?

Kush janë vëllezërit dhe motrat e të famshmëve dhe me çfarë merren ata?

Yjet
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin do të martohen në shtator

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin do të martohen në shtator

Yjet
Justin Bieber shënon fundin e pushimeve të tij verore, teksa poston një selfie me Haileyn

Justin Bieber shënon fundin e pushimeve të tij verore, teksa poston një selfie me Haileyn

Magazina
Brenda shtëpisë 8.5 milionë dollarëshe të Justin Bieber

Brenda shtëpisë 8.5 milionë dollarëshe të Justin Bieber

Yjet
Justin Bieber publikon fotografi pranë Haileyt nga “Disneyland”: Dua vetëm të shijoj jetën me juve

Justin Bieber publikon fotografi pranë Haileyt nga “Disneyland”: Dua vetëm të shijoj jetën me juve

Yjet
Hailey Baldwin me dedikim emocionues për Justin Bieberin

Hailey Baldwin me dedikim emocionues për Justin Bieberin

Yjet
Justin Bieber pendohet për martesën me Hailey Baldwin

Justin Bieber pendohet për martesën me Hailey Baldwin

Po Flitet