LAJMI I FUNDIT:
Hailey Bieber

Hailey Bieber

247 Artikuj

Info

Hailey Rhode Baldwin Bieber (e lindur më 22 nëntor 1996) është modele amerikane dhe personalitet i medias.

Disa të famshme të cilat ndjekin trendin e prerjes ‘bob’

Disa të famshme të cilat ndjekin trendin e prerjes ‘bob’

Flokë dhe stil
Hailey shfaq linjat trupore gjatë një shëtitje me Justin Bieber

Hailey shfaq linjat trupore gjatë një shëtitje me Justin Bieber

Yjet
Trendet e rregullimit të flokëve për verën 2020

Trendet e rregullimit të flokëve për verën 2020

Flokë dhe stil
Justin dhe Hailey Bieber nxitin dyshime se mund të jenë të pritje të fëmijës

Justin dhe Hailey Bieber nxitin dyshime se mund të jenë të pritje të fëmijës

Po Flitet
Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Njëzetenjë fotografitë e të famshmëve para se të bëheshin të suksesshëm, disa prej tyre vështirë se mund t’i njihni

Yjet
Publikoi video krahasuese “para dhe pas ndërhyrjes”, Justin dhe Hailey Bieber padisin kirurgun plastik

Publikoi video krahasuese “para dhe pas ndërhyrjes”, Justin dhe Hailey Bieber padisin kirurgun plastik

Yjet
Hailey Baldwin reagon pas spekulimeve se ka bërë operacione plastike: Unë kurrë nuk e kam prekur fytyrën time

Hailey Baldwin reagon pas spekulimeve se ka bërë operacione plastike: Unë kurrë nuk e kam prekur fytyrën time

Yjet
Njëzet të famshmet që ndryshuan stilin e flokëve dhe mahnitën me dukjen e tyre të re

Njëzet të famshmet që ndryshuan stilin e flokëve dhe mahnitën me dukjen e tyre të re

Yjet
Nëntëmbëdhjetë fëmijët që trashëguan bukurinë nga baballarët e tyre të famshëm

Nëntëmbëdhjetë fëmijët që trashëguan bukurinë nga baballarët e tyre të famshëm

Yjet
Hailey Bieber flet për krahasimet që i janë bërë me ish-të dashurën e Justin Bieber, Selena Gomez

Hailey Bieber flet për krahasimet që i janë bërë me ish-të dashurën e Justin Bieber, Selena Gomez

Yjet
Njëzetekatër fotografitë unike të të famshmëve para se ata të bëheshin të njohur

Njëzetekatër fotografitë unike të të famshmëve para se ata të bëheshin të njohur

Yjet
Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes

Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes

Yjet
Veshjet nga vetizolimi që vajzat e famshme ndanë me ne gjatë javës së kaluar

Veshjet nga vetizolimi që vajzat e famshme ndanë me ne gjatë javës së kaluar

Modë
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shfaqen me maska në makinë, ndërsa u bëjnë thirrje fansave të qëndrojnë të sigurt

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shfaqen me maska në makinë, ndërsa u bëjnë thirrje fansave të qëndrojnë të sigurt

Yjet
Justin Biber publikon fotografi nga vetizolimi, argëton veten përmes lojërave

Justin Biber publikon fotografi nga vetizolimi, argëton veten përmes lojërave

Yjet
Hailey dhe Justin Bieber vuajnë nga sëmundjet e lëkurës

Hailey dhe Justin Bieber vuajnë nga sëmundjet e lëkurës

Po Flitet
Hailey Bieber ndan sekretet e saj të fundit për kujdesin ndaj lëkurës

Hailey Bieber ndan sekretet e saj të fundit për kujdesin ndaj lëkurës

Këshilla Estetike
Kënga “Boyfriend” e Selena Gomez thuhet se është dedikim për Justin Bieber dhe The Weeknd

Kënga “Boyfriend” e Selena Gomez thuhet se është dedikim për Justin Bieber dhe The Weeknd

Po Flitet
Justin Bieber dhe Hailey kalojnë kohën e lirë duke lundruar në liqen

Justin Bieber dhe Hailey kalojnë kohën e lirë duke lundruar në liqen

Yjet
Figurat e famshme publikojnë imazhe gjatë izolimit të tyre në shtëpi

Figurat e famshme publikojnë imazhe gjatë izolimit të tyre në shtëpi

Yjet
Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Pesëmbëdhjetë të famshmit që u martuan me fansat e tyre

Yjet
Bluzat me rripa në qafë janë përsëri pjesë e trendeve

Bluzat me rripa në qafë janë përsëri pjesë e trendeve

Keshilla Modë
Trendi i ri i kapjes së flokëve

Trendi i ri i kapjes së flokëve

Flokë dhe stil
Dukjet më të mira në “after party” të “Oscars 2020”

Dukjet më të mira në “after party” të “Oscars 2020”

Modë