LAJMI I FUNDIT:
Hailey Bieber

Hailey Bieber

233 Artikuj

Info

Hailey Rhode Baldwin Bieber (e lindur më 22 nëntor 1996) është modele amerikane dhe personalitet i medias.

Bieber mahnit të dashurën, nxjerr kitarën dhe bën muzikë në rrugë

Bieber mahnit të dashurën, nxjerr kitarën dhe bën muzikë në rrugë

Yjet
Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë martuar, dasma zhvillohet javën e ardhshme?

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë martuar, dasma zhvillohet javën e ardhshme?

Po Flitet
Bieber publikon një fotografi romantike me të fejuarën Hailey Baldwin

Bieber publikon një fotografi romantike me të fejuarën Hailey Baldwin

Yjet
Justin Bieber pritet të bëhet baba

Justin Bieber pritet të bëhet baba

Yjet
Fejohen Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Fejohen Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Po Flitet
Bukuroshet që tërhoqën vëmendje në ‘Met Gala’, në këtë listë bën pjesë edhe Rita (Video)

Bukuroshet që tërhoqën vëmendje në ‘Met Gala’, në këtë listë bën pjesë edhe Rita (Video)

Yjet
Ish e dashura e Justin Bieber provokon në bikini (Foto)

Ish e dashura e Justin Bieber provokon në bikini (Foto)

Yjet
Hailey Baldwin, vajza modele e aktorit hollivudian pozon vetëm me brekë (Foto)

Hailey Baldwin, vajza modele e aktorit hollivudian pozon vetëm me brekë (Foto)

Yjet
Hailey Baldwin me imazhe joshëse nga tualeti dhe banja (Foto)

Hailey Baldwin me imazhe joshëse nga tualeti dhe banja (Foto)

Po Flitet
Sirenat vizitojnë plazhin e Bahamas, mirëserdhët në parajsë! (Foto)

Sirenat vizitojnë plazhin e Bahamas, mirëserdhët në parajsë! (Foto)

Yjet
Emily poston imazhe ku shfaqet me bikini (Foto)

Emily poston imazhe ku shfaqet me bikini (Foto)

Yjet
Ish e dashura e Justin Bieber ngre temperaturat (Foto)

Ish e dashura e Justin Bieber ngre temperaturat (Foto)

Yjet
Kur bukuroshet ngecin në ashensor në epokën e rrjeteve sociale (Foto/Video)

Kur bukuroshet ngecin në ashensor në epokën e rrjeteve sociale (Foto/Video)

Yjet
Kylie del nga hija e Kim, tashmë “kërcënon t’ia marrë fronin” (Foto, +16)

Kylie del nga hija e Kim, tashmë “kërcënon t’ia marrë fronin” (Foto, +16)

Yjet
Janë vetëm 19-vjeçare, por e gjithë bota çmendet pas tyre (Foto)

Janë vetëm 19-vjeçare, por e gjithë bota çmendet pas tyre (Foto)

Yjet
Bieber shijon pushimet me plot femra seksi me bikini (Foto)

Bieber shijon pushimet me plot femra seksi me bikini (Foto)

Yjet
Drake dhe Hailey në lidhje?

Drake dhe Hailey në lidhje?

Yjet