LAJMI I FUNDIT:
Gwen Stefani

Gwen Stefani

62 Artikuj

Info

Gwen Stefani u lind më 3 tetor të vitit 1969 në Fullerton të Kalifornisë

Miley, shpirti i ri që i ka munguar ‘The Voice’ (Foto)

Miley, shpirti i ri që i ka munguar ‘The Voice’ (Foto)

Yjet
Nuk ishte e shkruar: Do të habiteni kush ka mundur të ishte në vendin e Angelinas (Foto)

Nuk ishte e shkruar: Do të habiteni kush ka mundur të ishte në vendin e Angelinas (Foto)

Po Flitet
Vështirë se mund ta qëlloni moshën e këtyre yjeve (Foto)

Vështirë se mund ta qëlloni moshën e këtyre yjeve (Foto)

Imran Amiti
Punët e mëparshme të këngëtarëve dhe arsyet pse u pushuan (Video)

Punët e mëparshme të këngëtarëve dhe arsyet pse u pushuan (Video)

Yjet
Ndryshimet me kalimin e viteve, si dukeshin yjet të rinj (Foto)

Ndryshimet me kalimin e viteve, si dukeshin yjet të rinj (Foto)

Yjet
Ndryshim i madh në dukjen e këngëtares (Video)

Ndryshim i madh në dukjen e këngëtares (Video)

Yjet
Shikoni si duket pa makijazh këngëtarja e famshme (Foto)

Shikoni si duket pa makijazh këngëtarja e famshme (Foto)

Yjet
Si do të duken të famshmit kur të plaken (Foto)

Si do të duken të famshmit kur të plaken (Foto)

Imran Amiti
Gwen dhe Blake të lumtur me kooperimin

Gwen dhe Blake të lumtur me kooperimin

Yjet
Gwen Stefani i propozon vetë të dashurit

Gwen Stefani i propozon vetë të dashurit

Yjet
Ish- i dashuri i Ritës, bashkëpunim me Gwen Stefani (Audio)

Ish- i dashuri i Ritës, bashkëpunim me Gwen Stefani (Audio)

Magazina
Gwen Stefani shtatzënë

Gwen Stefani shtatzënë

Magazina
Gwen Stefani nuk ishte serioze në karrierën solo

Gwen Stefani nuk ishte serioze në karrierën solo

Magazina
Gwen Stefani, fëmijë buçko

Gwen Stefani, fëmijë buçko

Magazina