LAJMI I FUNDIT:
Gwen Stefani

Gwen Stefani

62 Artikuj

Info

Gwen Stefani u lind më 3 tetor të vitit 1969 në Fullerton të Kalifornisë

Këngëtari Blake Shelton nderohet me yllin e “Hollywood Walk of Fame”

Këngëtari Blake Shelton nderohet me yllin e “Hollywood Walk of Fame”

Yjet
Fustanet më të mira të nusërisë të vajzave të famshme

Fustanet më të mira të nusërisë të vajzave të famshme

Modë
Gwen Stefani shfaq fustanin e ruajtur të dasmës dhe lulet nga Vera Wang

Gwen Stefani shfaq fustanin e ruajtur të dasmës dhe lulet nga Vera Wang

Moda
Gwen Stefani mbath këpucë me fytyrën e Blake Shelton mbi to

Gwen Stefani mbath këpucë me fytyrën e Blake Shelton mbi to

Modë
Nga Kylie Jenner te Kate Middleton: Shndërrimet më dramatike të dhëmbëve

Nga Kylie Jenner te Kate Middleton: Shndërrimet më dramatike të dhëmbëve

Estetikë
Dy fustanet e nusërisë së Gwen Stefani përfshinin mesazhe të ëmbla për fëmijët e saj

Dy fustanet e nusërisë së Gwen Stefani përfshinin mesazhe të ëmbla për fëmijët e saj

Modë
Blake Shelton dhe Gwen Stefani janë martuar në një ceremoni private

Blake Shelton dhe Gwen Stefani janë martuar në një ceremoni private

Yjet
Aludohet se Gwen Stefani dhe Blake Shelton janë martuar në ceremoni sekrete

Aludohet se Gwen Stefani dhe Blake Shelton janë martuar në ceremoni sekrete

Po Flitet
Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Yjet
Gwen Stefani duket krejtësisht ndryshe me fustanin glamuroz

Gwen Stefani duket krejtësisht ndryshe me fustanin glamuroz

Yjet
Blake Shelton dëshiron të humbasë peshë para se të martohet me Gwen Stefani

Blake Shelton dëshiron të humbasë peshë para se të martohet me Gwen Stefani

Yjet
Gwen Stefani dhe Blake Shelton planifikojnë të martohen në vitin 2021

Gwen Stefani dhe Blake Shelton planifikojnë të martohen në vitin 2021

Po Flitet
Gwen Stefani vë në fokus unazën 500 mijë dollarëshe nga fejesa me Blake Shelton

Gwen Stefani vë në fokus unazën 500 mijë dollarëshe nga fejesa me Blake Shelton

Yjet
Gwen Stefani fejohet me Blake Shelton

Gwen Stefani fejohet me Blake Shelton

Yjet
A keni vetulla të përsosura? Kirurgët estetik zbulojnë formën e vetme e cila secilën fytyrë do ta bëjë shumë të bukur

A keni vetulla të përsosura? Kirurgët estetik zbulojnë formën e vetme e cila secilën fytyrë do ta bëjë shumë të bukur

Këshilla Estetike
Njëzet artistet e famshme që kanë ndryshuar kaq shumë brenda pesë viteve, vështirë se mund t’i njihni

Njëzet artistet e famshme që kanë ndryshuar kaq shumë brenda pesë viteve, vështirë se mund t’i njihni

Yjet
Dymbëdhjetë femrat e famshme që ndryshuan stilin e flokëve për më shumë se një herë dhe befasuan me dukjen e tyre

Dymbëdhjetë femrat e famshme që ndryshuan stilin e flokëve për më shumë se një herë dhe befasuan me dukjen e tyre

Yjet
Gwen Stefani ia pret flokët partnerit të saj në një transmetim të drejtpërdrejt me Jimmy Fallon

Gwen Stefani ia pret flokët partnerit të saj në një transmetim të drejtpërdrejt me Jimmy Fallon

Yjet
Pesëmbëdhjetë femrat e famshme që u kthyen në mbretëresha të vërteta pasi ndërruan ngjyrën e flokëve

Pesëmbëdhjetë femrat e famshme që u kthyen në mbretëresha të vërteta pasi ndërruan ngjyrën e flokëve

Yjet
Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Imran Amiti
Tetëmbëdhjetë femrat e famshme që u bënë nëna pas moshës 40-vjeçe

Tetëmbëdhjetë femrat e famshme që u bënë nëna pas moshës 40-vjeçe

Yjet
Çiftet e famshme që dëshmojnë se lidhjet në distancë të largët mund të funksionojnë

Çiftet e famshme që dëshmojnë se lidhjet në distancë të largët mund të funksionojnë

Yjet
Blake Shelton dhe Gwen Stefani planifikojnë të martohen së shpejti

Blake Shelton dhe Gwen Stefani planifikojnë të martohen së shpejti

Yjet
Njëzet të famshmit që nuk njohin moshën, duken më të rinj se sa vitet që kanë

Njëzet të famshmit që nuk njohin moshën, duken më të rinj se sa vitet që kanë

Yjet