LAJMI I FUNDIT:

Gucci

50 Artikuj

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Modë
Nëntë hajdutë plaçkitën dyqanin e Guccit në Los Angjeles dhe askush nuk bëri asgjë, pamjet bëhen virale

Nëntë hajdutë plaçkitën dyqanin e Guccit në Los Angjeles dhe askush nuk bëri asgjë, pamjet bëhen virale

Amerika
“Gucci” dhe “Adidas” u bashkuan sërish dhe rezultati janë çizmet tronditëse që kushtojnë 1.400 euro

“Gucci” dhe “Adidas” u bashkuan sërish dhe rezultati janë çizmet tronditëse që kushtojnë 1.400 euro

Trend
Billie Eilish klonohet në fushatën e re të Gucci

Billie Eilish klonohet në fushatën e re të Gucci

Aksesorë
Harry Styles shfaq talentin në dizajn mode ndërsa bashkëpunon me Gucci për një koleksion veshjesh

Harry Styles shfaq talentin në dizajn mode ndërsa bashkëpunon me Gucci për një koleksion veshjesh

Modë
Adidas x Gucci shesin për 1,230 euro një çadër që as nuk të mbron nga shiu

Adidas x Gucci shesin për 1,230 euro një çadër që as nuk të mbron nga shiu

Aksesorë
Mbante shirita Gucci dhe Louis Vuitton në kokë, Liga Premier ia ndalon ngjyrat sulmuesit Saint-Maximin

Mbante shirita Gucci dhe Louis Vuitton në kokë, Liga Premier ia ndalon ngjyrat sulmuesit Saint-Maximin

Premier League
Miley Cyrus shfaqet mahnitëse e veshur me Gucci

Miley Cyrus shfaqet mahnitëse e veshur me Gucci

Modë
Rihanna tregon prirjen e saj për modën, kombinon veshjet në mënyrë fantastike

Rihanna tregon prirjen e saj për modën, kombinon veshjet në mënyrë fantastike

Modë
Beyonce shkëlqen e mbuluar me kristale në veshje nga Gucci dhe Balenciaga

Beyonce shkëlqen e mbuluar me kristale në veshje nga Gucci dhe Balenciaga

Modë
Një version Gucci i Xbox Series X del në treg

Një version Gucci i Xbox Series X del në treg

Lojëra
Lady Gaga shkëlqen në tapetin e kuq gjatë premierës së filmit “House of Gucci”

Lady Gaga shkëlqen në tapetin e kuq gjatë premierës së filmit “House of Gucci”

Modë
Si ta stiloni rripin Gucci në mënyrën e duhur

Si ta stiloni rripin Gucci në mënyrën e duhur

Keshilla Modë
Gucci e kthen ‘Walk of Fame’ në pistë për shfaqjen e modës

Gucci e kthen ‘Walk of Fame’ në pistë për shfaqjen e modës

Modë
Publikohet paraqitja e dytë e shkurtër e “House of Gucci”, fansat të mahnitur me aktrimin e Lady Gaga

Publikohet paraqitja e dytë e shkurtër e “House of Gucci”, fansat të mahnitur me aktrimin e Lady Gaga

TV / Film
Veshjet mahnitëse të Lady Gagas në paraqitjen e shkurtër të filmit “House of Gucci”

Veshjet mahnitëse të Lady Gagas në paraqitjen e shkurtër të filmit “House of Gucci”

Modë
Jared Leto nuk njihet në filmin e ri “House of Gucci”

Jared Leto nuk njihet në filmin e ri “House of Gucci”

TV / Film
Gucci dhe Balenciaga, së bashku – një ëndërr për të gjithë koleksionistët e modës

Gucci dhe Balenciaga, së bashku – një ëndërr për të gjithë koleksionistët e modës

Moda
Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

Yjet
Nga Styles, Serena e Dakota Johnson – shtatë të famshëm në fushatën e Guccit

Nga Styles, Serena e Dakota Johnson – shtatë të famshëm në fushatën e Guccit

Modë
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2021”

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2021”

Modë
Modelja kalon nga pastruese te yll i Gucci pasi u pa në rrugë nga shefi i modës

Modelja kalon nga pastruese te yll i Gucci pasi u pa në rrugë nga shefi i modës

Modë
Gucci sjell një risi të çuditshme, syze me dizajn të përmbysur

Gucci sjell një risi të çuditshme, syze me dizajn të përmbysur

Trend
Çfarë ndodhi në “GucciFest”

Çfarë ndodhi në “GucciFest”

Modë