LAJMI I FUNDIT:

Guarda di Finanza

12 Artikuj

Guarda di Finanza dhe DEA godasin grupin kriminal me bazë në Fushë Kuqe, kapen në flagrancë

Guarda di Finanza dhe DEA godasin grupin kriminal me bazë në Fushë Kuqe, kapen në flagrancë

Shqipëri
Guardia di Finanza nuk heton vjedhjen e dy milionëshit në Thesar

Guardia di Finanza nuk heton vjedhjen e dy milionëshit në Thesar

Financa
Veliu-Orlando diskutojnë për bashkëpunimin e Policisë së Kosovës me Guardia di Finanza

Veliu-Orlando diskutojnë për bashkëpunimin e Policisë së Kosovës me Guardia di Finanza

Kosovë
Suarez akuzohet për mashtrim në provimin e italishtes

Suarez akuzohet për mashtrim në provimin e italishtes

Ndërkombëtare
Momenti kur Guardia di Finanza ndjek në det gomonen që transportonte drogë

Momenti kur Guardia di Finanza ndjek në det gomonen që transportonte drogë

Shqipëri
Një shqiptar në mesin e katër të arrestuarve për trafikimin e kokainës në vlerë prej 100 milionë eurove nga Brazili

Një shqiptar në mesin e katër të arrestuarve për trafikimin e kokainës në vlerë prej 100 milionë eurove nga Brazili

Shqipëri
Zbulohet mashtrimi financiar ndërkombëtar i shtrirë në 14 shtete

Zbulohet mashtrimi financiar ndërkombëtar i shtrirë në 14 shtete

Financa
Në Itali kapet droga me vlerë 5 milionë euro, pranga dy shqiptarëve – detajet dhe pamjet (Video)

Në Itali kapet droga me vlerë 5 milionë euro, pranga dy shqiptarëve – detajet dhe pamjet (Video)

Kronika e Zezë
Si erdhi misioni i “Guardia di Finanza” në Shqipëri për të ngritur “Rojet Mbretnore të Kufinit” në vitin 1929!?

Si erdhi misioni i “Guardia di Finanza” në Shqipëri për të ngritur “Rojet Mbretnore të Kufinit” në vitin 1929!?

Shqipëri
Sekuestrohet sasi rekord droge në Itali, në pranga dhe një shqiptar

Sekuestrohet sasi rekord droge në Itali, në pranga dhe një shqiptar

Kronika e Zezë
Ndjekje në mes të detit: Kapet gomonia me dy skafistë dhe 600 kg drogë (Video)

Ndjekje në mes të detit: Kapet gomonia me dy skafistë dhe 600 kg drogë (Video)

Kronika e Zezë
Pamjet e superndjekjes, dy trafikantët nga Vlora hedhin 2.2 ton drogë në det (Video)

Pamjet e superndjekjes, dy trafikantët nga Vlora hedhin 2.2 ton drogë në det (Video)

Kronika e Zezë