LAJMI I FUNDIT:

Grupet kriminale

21 Artikuj

Drejtori i Policisë i përgjigjet Borrellit: Asnjë arrestim nuk është arbitrar apo i jashtëligjshëm

Drejtori i Policisë i përgjigjet Borrellit: Asnjë arrestim nuk është arbitrar apo i jashtëligjshëm

Kosovë
Kurti publikon emrat e personave dhe grupeve kriminale të përfshirë në protestën e dhunshme

Kurti publikon emrat e personave dhe grupeve kriminale të përfshirë në protestën e dhunshme

Siguri
Vela: Grupet kriminale në veri po bëjnë lista për t’i çuar serbët në tubimin e Vuçiqit më 26 maj

Vela: Grupet kriminale në veri po bëjnë lista për t’i çuar serbët në tubimin e Vuçiqit më 26 maj

Kosovë
Raporti i OKB-së: Grupet shqipfolëse janë bërë faktorë kryesorë në tregun e kokainës në Evropë

Raporti i OKB-së: Grupet shqipfolëse janë bërë faktorë kryesorë në tregun e kokainës në Evropë

Shqipëri
Financial Times: Shqipëria, në vështirësi për të frenuar bandat kriminale

Financial Times: Shqipëria, në vështirësi për të frenuar bandat kriminale

Shqipëri
Financial Times: Bandat shqiptare vendosin qindra kamera për të qenë një hap përpara policisë

Financial Times: Bandat shqiptare vendosin qindra kamera për të qenë një hap përpara policisë

Klaudjo Jonuzaj
Shkon në 220 numri i kamerave të çmontuara në Tiranë, nis hetimi për 44 persona

Shkon në 220 numri i kamerave të çmontuara në Tiranë, nis hetimi për 44 persona

Shqipëri
Heqja e kamerave të grupeve kriminale, polica çmonton 155 në Tiranë

Heqja e kamerave të grupeve kriminale, polica çmonton 155 në Tiranë

Shqipëri
Kamerat e grupeve kriminale, eksperti i sigurisë: Në Shkodër kemi proces mafioz të kontrollimit të territorit

Kamerat e grupeve kriminale, eksperti i sigurisë: Në Shkodër kemi proces mafioz të kontrollimit të territorit

Shqipëri
‘Brigada e Veriut’ grupi kriminal që po ‘terrorizon’ serbët në veri të Kosovë

‘Brigada e Veriut’ grupi kriminal që po ‘terrorizon’ serbët në veri të Kosovë

Kosovë
Kreu i grupit kriminal serb në gjykatë: Vuçiq ishte bosi, nuk doja të punoja me Vulinin se merrte drogë

Kreu i grupit kriminal serb në gjykatë: Vuçiq ishte bosi, nuk doja të punoja me Vulinin se merrte drogë

Botë
Peci: Komuniteti serb në veri në kontroll të grupeve kriminale

Peci: Komuniteti serb në veri në kontroll të grupeve kriminale

Kosovë
Zyra austriake kundër Narkotikëve: Dilerët nga Serbia pushtojnë tregun e kokainës në Austri

Zyra austriake kundër Narkotikëve: Dilerët nga Serbia pushtojnë tregun e kokainës në Austri

Serbia
Ngrihet aktakuzë ndaj një tre personave për pjesëmarrje dhe organizim të grupit kriminal

Ngrihet aktakuzë ndaj një tre personave për pjesëmarrje dhe organizim të grupit kriminal

Drejtësi
“Po planifikojnë një lloj hakmarrjeje”: Abazoviq thotë se ndihet i kërcënuar nga grupet kriminale

“Po planifikojnë një lloj hakmarrjeje”: Abazoviq thotë se ndihet i kërcënuar nga grupet kriminale

Mali i Zi
Zhvillimet e fundit në veri, ekspertët e sigurisë: Të shtohet numri i policëve në pikat kufitare dhe të pajisen me armë të gjata

Zhvillimet e fundit në veri, ekspertët e sigurisë: Të shtohet numri i policëve në pikat kufitare dhe të pajisen me armë të gjata

Donjeta Zeqiraj
Pse veriu i Kosovës është strehë e grupeve kriminale?

Pse veriu i Kosovës është strehë e grupeve kriminale?

Kosovë
MPB thotë se për 6 muajve janë shkatërruar rreth 26 grupe kriminale

MPB thotë se për 6 muajve janë shkatërruar rreth 26 grupe kriminale

Kosovë
Qeveria thotë se brenda 100 ditëve u shkatërruan 8 grupe kriminale dhe u konfiskuan 7 milionë euro

Qeveria thotë se brenda 100 ditëve u shkatërruan 8 grupe kriminale dhe u konfiskuan 7 milionë euro

Kosovë
Krimi dhe karantina: Si po i “shtrydh” pandemia e coronavirusit grupet kriminale të Italisë

Krimi dhe karantina: Si po i “shtrydh” pandemia e coronavirusit grupet kriminale të Italisë

Nga Bota
Ahmeti: Grupet kriminale në veri në rënie, disa janë arrestuar e disa kanë ikur nga Kosova

Ahmeti: Grupet kriminale në veri në rënie, disa janë arrestuar e disa kanë ikur nga Kosova

Kosovë