LAJMI I FUNDIT:

Groningen

13 Artikuj

Skena lufte në duelin mes Groningenit dhe Ajaxit që çuan në ndërprerjen e ndeshjes

Skena lufte në duelin mes Groningenit dhe Ajaxit që çuan në ndërprerjen e ndeshjes

Ligat tjera
Cyril Ngonge shënon një gol të jashtëzakonshëm në stilin ‘Scorpion’, kandidati kryesor për t’u shpallur më i miri i vitit

Cyril Ngonge shënon një gol të jashtëzakonshëm në stilin ‘Scorpion’, kandidati kryesor për t’u shpallur më i miri i vitit

Ndërkombëtare
Tre transferime nga Milani që pritet të realizohen në ditët e ardhshme

Tre transferime nga Milani që pritet të realizohen në ditët e ardhshme

Serie A
Pas lëndimit, Robben rikthehet te Groningen, Muller: Eja me ne në Paris si xhoker

Pas lëndimit, Robben rikthehet te Groningen, Muller: Eja me ne në Paris si xhoker

Ndërkombëtare
Armando Broja bëhet viral në rrjetet sociale, kaloi edhe portierin por dështoi të shënonte në portën e zbrazët

Armando Broja bëhet viral në rrjetet sociale, kaloi edhe portierin por dështoi të shënonte në portën e zbrazët

Ndërkombëtare
Robben rikthehet nga pensionimi me një gol të bukur

Robben rikthehet nga pensionimi me një gol të bukur

Ligat tjera
Zyrtare: Arjen Robben rikthehet nga pensionimi dhe te skuadra ku e fillojë karrierën, FC Groningen

Zyrtare: Arjen Robben rikthehet nga pensionimi dhe te skuadra ku e fillojë karrierën, FC Groningen

Ndërkombëtare
Van Dijk sot është më i miri i Ligës Premier – dikur lante gota dhe pjata për tri euro në orë dhe ishte afër vdekjes

Van Dijk sot është më i miri i Ligës Premier – dikur lante gota dhe pjata për tri euro në orë dhe ishte afër vdekjes

Premier League
Formacioni më i mirë në Eredivisie në gjysmën e parë të sezonit 2018/19, nuk mungon Arbër Zeneli

Formacioni më i mirë në Eredivisie në gjysmën e parë të sezonit 2018/19, nuk mungon Arbër Zeneli

Ligat tjera
Van Dijk ishte afër vdekjes në vitin 2012, sot është mbrojtësi më i shtrenjtë në botë – “Paratë ia lash mamasë time kur u futa në operim”

Van Dijk ishte afër vdekjes në vitin 2012, sot është mbrojtësi më i shtrenjtë në botë – “Paratë ia lash mamasë time kur u futa në operim”

Premier League
Ngjitet në platformën më të lartë vertikale në botë pa asnjë pajisje mbrojtëse (Video)

Ngjitet në platformën më të lartë vertikale në botë pa asnjë pajisje mbrojtëse (Video)

Fun Lajme
Njihuni me autogolin e vitit, bashkëlojtari i Rashicës shënon në portën e tij nga 30 metra (Video)

Njihuni me autogolin e vitit, bashkëlojtari i Rashicës shënon në portën e tij nga 30 metra (Video)

Ligat tjera
Krijon ‘dhomën lundruese’ për të lëvizur komod sipër lumit (Foto)

Krijon ‘dhomën lundruese’ për të lëvizur komod sipër lumit (Foto)

Fun Lajme