LAJMI I FUNDIT:

Gresa Hoti

32 Artikuj

Andi Artani largohet përfundimisht nga Kosova

Andi Artani largohet përfundimisht nga Kosova

Yjet
Gresa Hoti në tapetin e kuq të Festivalit të 80-të të Filmit në Venecia, shkëlqen me dukjen e saj

Gresa Hoti në tapetin e kuq të Festivalit të 80-të të Filmit në Venecia, shkëlqen me dukjen e saj

TV / Film
Ndahen përfundimisht Andi dhe Gresa

Ndahen përfundimisht Andi dhe Gresa

Po Flitet
Andi publikon foto në krahët e Gresës: Deri në pleqëri kështu na keni

Andi publikon foto në krahët e Gresës: Deri në pleqëri kështu na keni

Yjet
Bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP Kosova

Bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP Kosova

Yjet
Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Shoqëria e tyre vazhdon edhe jashtë BBVK, Vedati publikon imazhe përkrah Gresës dhe Andit

Yjet
Pas daljes nga BBVK, Gresa dhe Andi nisin pushimet e para si çift

Pas daljes nga BBVK, Gresa dhe Andi nisin pushimet e para si çift

Yjet
Përfundon aventura e Gresa Hotit në Big Brother VIP Kosova

Përfundon aventura e Gresa Hotit në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Andi Artani nuk i kursen fjalët e mira për Gresën as pas daljes nga BBVK, e quan planet në vete

Andi Artani nuk i kursen fjalët e mira për Gresën as pas daljes nga BBVK, e quan planet në vete

Yjet
Gresa Hoti thotë se është ngacmuar nga Fenomeni Ronaldo dhe se ka debatuar me Marco Borriellon

Gresa Hoti thotë se është ngacmuar nga Fenomeni Ronaldo dhe se ka debatuar me Marco Borriellon

Yjet
Andi Artani reagon për herë të parë pas eliminimit nga Big Brother VIP Kosova, shpreson në fitoren e Gresa Hotit

Andi Artani reagon për herë të parë pas eliminimit nga Big Brother VIP Kosova, shpreson në fitoren e Gresa Hotit

Yjet
Gresa Hoti e quan Xhuli Nurën ‘kukull e fëlliqur’

Gresa Hoti e quan Xhuli Nurën ‘kukull e fëlliqur’

Yjet
Vedati konsideron se disa nga banorët nuk kanë çfarë të japin më dhe përpiqen të bëjnë debate të ashpra

Vedati konsideron se disa nga banorët nuk kanë çfarë të japin më dhe përpiqen të bëjnë debate të ashpra

Po Flitet
Momentet nga zënka ndërmjet Gresës dhe Andit lidhur me tatuazhin

Momentet nga zënka ndërmjet Gresës dhe Andit lidhur me tatuazhin

Po Flitet
Gresën apo 200 mijë euro? Andi befason me përgjigjen

Gresën apo 200 mijë euro? Andi befason me përgjigjen

Po Flitet
Xhuli e vendosur: Fitore ose asgjë, e kam marrë personale këtë garë

Xhuli e vendosur: Fitore ose asgjë, e kam marrë personale këtë garë

Yjet
Andi Artani befasohet nga babai i tij në BBVK, takohet edhe me Gresën

Andi Artani befasohet nga babai i tij në BBVK, takohet edhe me Gresën

Yjet
“Nuk ke nevojë të gënjesh” – përplasje mes Andit dhe Gresës në BBVK

“Nuk ke nevojë të gënjesh” – përplasje mes Andit dhe Gresës në BBVK

Yjet
Gresa dhe Andi nuk mund t’i rezistojnë njëri-tjetrit teksa shijojnë momente pasionante

Gresa dhe Andi nuk mund t’i rezistojnë njëri-tjetrit teksa shijojnë momente pasionante

Yjet
Gresa flet për lidhjen me Andin: Kam menduar që nuk ekziston një djalë si ai, dua të jem me të deri në fund të jetës

Gresa flet për lidhjen me Andin: Kam menduar që nuk ekziston një djalë si ai, dua të jem me të deri në fund të jetës

Yjet
Andi dhe Gresa “luftojnë” me njëri-tjetrin, më pas puthen dhe shijojnë intimitetin në dhomën e gjumin

Andi dhe Gresa “luftojnë” me njëri-tjetrin, më pas puthen dhe shijojnë intimitetin në dhomën e gjumin

TV / Film
“Nuk e di se nga doli, ku e kanë gjetur” – Gresa dhe Mbresa në një debat të ashpër në lidhje me Andin

“Nuk e di se nga doli, ku e kanë gjetur” – Gresa dhe Mbresa në një debat të ashpër në lidhje me Andin

Yjet
Ndodh puthja e parë mes Andit dhe Gresës në BBVK

Ndodh puthja e parë mes Andit dhe Gresës në BBVK

Yjet
Gresa Hoti flet për dashurinë e parë në BBVK: Ishte me profesion futbollist, ka qenë shumë xheloz

Gresa Hoti flet për dashurinë e parë në BBVK: Ishte me profesion futbollist, ka qenë shumë xheloz

Yjet