LAJMI I FUNDIT:
Gregoire Defrel

Gregoire Defrel

26 Artikuj

Info

Gregoire Defrel është sulmues francez i lindur më 17 qershor 1991.

Sassuolo turpëron Milanin në San Siro

Sassuolo turpëron Milanin në San Siro

Serie A
Roma me ofertë zyrtare për Barellan, ofron Defrelin dhe para për talentin italian

Roma me ofertë zyrtare për Barellan, ofron Defrelin dhe para për talentin italian

Serie A
Juventusi e mbyll sezonin me humbje, mposhtet nga Sampdoria

Juventusi e mbyll sezonin me humbje, mposhtet nga Sampdoria

Serie A
Donnarumma bën gafë të rëndë dhe ia dhuron epërsinë Sampdorias pas vetëm 30 sekondave

Donnarumma bën gafë të rëndë dhe ia dhuron epërsinë Sampdorias pas vetëm 30 sekondave

Serie A
Roma ofron dy futbollistë dhe para për Mancinin

Roma ofron dy futbollistë dhe para për Mancinin

Serie A
Roma 4-1 Sampdoria: Notat e lojtarëve, El Shaarawy më i miri

Roma 4-1 Sampdoria: Notat e lojtarëve, El Shaarawy më i miri

Serie A
Roma i kthehet fitores, triumfon ndaj Sampdorias në Serie A

Roma i kthehet fitores, triumfon ndaj Sampdorias në Serie A

Serie A
Sampdoria 0-1 Inter, notat e lojtarëve

Sampdoria 0-1 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Roma këmbëngul për Chiesean, tjetër ofertë e lartë nga Giallorosët për yllin italian

Roma këmbëngul për Chiesean, tjetër ofertë e lartë nga Giallorosët për yllin italian

Serie A
Roma ofron Defrelin dhe para për Cristanten

Roma ofron Defrelin dhe para për Cristanten

Serie A
Roma blen përfundimisht Schickun dhe Defrelin

Roma blen përfundimisht Schickun dhe Defrelin

Serie A
Roma 5-2 Benevento: Notat e lojtarëve, Under më i miri

Roma 5-2 Benevento: Notat e lojtarëve, Under më i miri

Serie A
Fitorja ndaj Beneventos e pozicionon Romën në vendin e katër, mbi Lazion

Fitorja ndaj Beneventos e pozicionon Romën në vendin e katër, mbi Lazion

Serie A
Roma pranon ta shesë Defrelin te Villareali

Roma pranon ta shesë Defrelin te Villareali

Serie A
Roma përsëri pas Berardit i ofron Sassuolos Defrelin dhe para

Roma përsëri pas Berardit i ofron Sassuolos Defrelin dhe para

Serie A
Qarabag 1-2 Roma: Notat e lojtarëve, paraqitje e mirë nga Agolli (Foto)

Qarabag 1-2 Roma: Notat e lojtarëve, paraqitje e mirë nga Agolli (Foto)

Liga e Kampionëve
Defrel: Do të jap gjithçka për Romën

Defrel: Do të jap gjithçka për Romën

Serie A
Zyrtare: Defrel lojtar i Romës

Zyrtare: Defrel lojtar i Romës

Serie A
Defrel arrin në Trigoria, nesër nënshkruan me Romën (Video)

Defrel arrin në Trigoria, nesër nënshkruan me Romën (Video)

Serie A
Defrel është thuajse i Romës, e konfirmon trajneri

Defrel është thuajse i Romës, e konfirmon trajneri

Serie A
Di Francesco do përforcime, Monchi e ka gati listën e transferimeve (Foto)

Di Francesco do përforcime, Monchi e ka gati listën e transferimeve (Foto)

Serie A
Roma ofron 16 milionë për Defrelin

Roma ofron 16 milionë për Defrelin

Serie A
Roma po përgatiti goditje dyshe në sulm, Moura e Defrel në krye të listës

Roma po përgatiti goditje dyshe në sulm, Moura e Defrel në krye të listës

Serie A
Defrel drejt Romës

Defrel drejt Romës

Serie A