LAJMI I FUNDIT:

Graziano Pelle

45 Artikuj

Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Driton Gajraku
Tevez, Oscar, Fellaini, Hulk: Top 10 lojtarët më të paguar në historinë e Superligës së Kinës

Tevez, Oscar, Fellaini, Hulk: Top 10 lojtarët më të paguar në historinë e Superligës së Kinës

Ndërkombëtare
Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Ndërkombëtare
Pelle kthehet në Serie A me super gol: Italiani shënon me gërshërë në ndeshjen Parma-Genoa

Pelle kthehet në Serie A me super gol: Italiani shënon me gërshërë në ndeshjen Parma-Genoa

Serie A
Klubi nga Liga Premier rivalizon Interin e Juventusin për Graziano Pellen

Klubi nga Liga Premier rivalizon Interin e Juventusin për Graziano Pellen

Serie A
Juventus dhe Inter në garë për veteranin Graziano Pelle

Juventus dhe Inter në garë për veteranin Graziano Pelle

Serie A
Viky Varga, e dashura e Graziano Pelles merr vëmendjen me linjat e saj

Viky Varga, e dashura e Graziano Pelles merr vëmendjen me linjat e saj

Yjet
Lojtarët më të paguar italianë – nga El Shaarawy deri te Chiellini

Lojtarët më të paguar italianë – nga El Shaarawy deri te Chiellini

Ndërkombëtare
Gjashtë lojtarët që nuk i merituan milionat që i fitojnë nga klubet e tyre këtë sezon

Gjashtë lojtarët që nuk i merituan milionat që i fitojnë nga klubet e tyre këtë sezon

Ndërkombëtare
West Ham dëshiron ta rikthejë Pellen në Ligën Premier

West Ham dëshiron ta rikthejë Pellen në Ligën Premier

Premier League
Pelle në pushime me bukuroshen Vicky Varga (Foto)

Pelle në pushime me bukuroshen Vicky Varga (Foto)

Po Flitet
Pesëdhjetë femrat më të “nxehta” në krahët e futbollistëve (Foto)

Pesëdhjetë femrat më të “nxehta” në krahët e futbollistëve (Foto)

Yjet
Ndër të rrallët që e pranojnë, Pelle: Po të mos ishin paratë nuk do të shkoja në Kinë

Ndër të rrallët që e pranojnë, Pelle: Po të mos ishin paratë nuk do të shkoja në Kinë

Ndërkombëtare
Formacioni i ditës së Shën Valentinit me lojtarët më të bukur (Foto)

Formacioni i ditës së Shën Valentinit me lojtarët më të bukur (Foto)

Arbios Kryeziu
Superliga e Kinës apo parajsa e parave, këto janë 10-të blerjet më të mëdha (Foto)

Superliga e Kinës apo parajsa e parave, këto janë 10-të blerjet më të mëdha (Foto)

Shkumbin Pireva
Këta janë 11 futbollistët më të paguar në botë (Foto)

Këta janë 11 futbollistët më të paguar në botë (Foto)

Ndërkombëtare
Ky veprim, Peles i kushton me përjashtim prej kombëtares italiane (Video)

Ky veprim, Peles i kushton me përjashtim prej kombëtares italiane (Video)

Përfaqësueset
Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Superligës Kineze (Foto)

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Superligës Kineze (Foto)

Ligat tjera
Vjen goli i parë nga Pelle në Kinë (Video)

Vjen goli i parë nga Pelle në Kinë (Video)

Ligat tjera
Lojtarët që ndërruan klub pas paraqitjeve të mira në Euro 2016 (Foto)

Lojtarët që ndërruan klub pas paraqitjeve të mira në Euro 2016 (Foto)

Arbios Kryeziu
Penalltia e humbur ndaj Gjermanisë lë pasoja te Pelle, në Kinë nuk e lënë ta ekzekutoj (Video)

Penalltia e humbur ndaj Gjermanisë lë pasoja te Pelle, në Kinë nuk e lënë ta ekzekutoj (Video)

Ligat tjera
Zyrtare: Pelle vendos rekord me transferimin në Kinë

Zyrtare: Pelle vendos rekord me transferimin në Kinë

Ndërkombëtare
Dhjetë futbollistët më të paguar në botë (Foto)

Dhjetë futbollistët më të paguar në botë (Foto)

Arbios Kryeziu
14 transferimet ‘bombë’ që mund të ndodhin në këtë afat kalimtar (Foto)

14 transferimet ‘bombë’ që mund të ndodhin në këtë afat kalimtar (Foto)

Ndërkombëtare