LAJMI I FUNDIT:
Granit Xhaka

Granit Xhaka

1716 Artikuj

Info

Granit Xhaka është futbollist shqiptar me origjinë nga Kosova që e përfaqëson Zvicrën. Ai është i lindur më 27 shtator të vitit 1992 dhe aktualisht bart fanellën e Arsenalit.

Xhaka publikon një fotografi ku paralajmëron largimin nga Arsenali: Faleminderit Gunners

Xhaka publikon një fotografi ku paralajmëron largimin nga Arsenali: Faleminderit Gunners

Premier League
Arteta: Lidershipi i Xhakës është një gëzim për lojtarët e rinj te Arsenali

Arteta: Lidershipi i Xhakës është një gëzim për lojtarët e rinj te Arsenali

Premier League
Granit Xhaka ka dërguar një paralajmërim transferimi teksa mësohet truku i Mikel Artetas

Granit Xhaka ka dërguar një paralajmërim transferimi teksa mësohet truku i Mikel Artetas

Premier League
Arsenali zbulon fanellat e edicionit të ardhshëm, Granit Xhaka mungon në prezantim

Arsenali zbulon fanellat e edicionit të ardhshëm, Granit Xhaka mungon në prezantim

Premier League
Nga i urryer në triumfues: Rikthimi i mrekullueshëm i Granit Xhakës te Arsenali

Nga i urryer në triumfues: Rikthimi i mrekullueshëm i Granit Xhakës te Arsenali

Premier League
‘Epoka Wenger’ te Arsenali do të marrë fund këtë verë

‘Epoka Wenger’ te Arsenali do të marrë fund këtë verë

Premier League
Si mund të rreshtohet Arsenali nëse Granit Xhaka dhe Partey largohen – ndërsa transferohen tre yje

Si mund të rreshtohet Arsenali nëse Granit Xhaka dhe Partey largohen – ndërsa transferohen tre yje

Premier League
Granit Xhaka konfirmon praktikisht largimin nga Arsenali

Granit Xhaka konfirmon praktikisht largimin nga Arsenali

Premier League
Arsenali gati 100 milionë euro për zëvendësimin e Granit Xhakës

Arsenali gati 100 milionë euro për zëvendësimin e Granit Xhakës

Premier League
Yjet e futbollit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Yjet e futbollit ia besojnë buzëqeshjen e tyre profesionalizmit të Dent Fix

Kosovë
“Figurë tepër e respektuar në klub”, Arteta flet përsëri për të ardhmen e Xhakës

“Figurë tepër e respektuar në klub”, Arteta flet përsëri për të ardhmen e Xhakës

Premier League
Gruaja e Granit Xhakës thuhet se po luan rolin vendimtar për transferimin e tij te Bayer Leverkusen

Gruaja e Granit Xhakës thuhet se po luan rolin vendimtar për transferimin e tij te Bayer Leverkusen

Bundesliga
Fabrizio Romano e quan të kryer transferimin e Xhakës te Leverkuseni

Fabrizio Romano e quan të kryer transferimin e Xhakës te Leverkuseni

Premier League
Revolucion te Arsenali: 10 lojtarë do të shiten në verë, në mesin e tyre edhe Xhaka

Revolucion te Arsenali: 10 lojtarë do të shiten në verë, në mesin e tyre edhe Xhaka

Premier League
Jo vetëm Leverkuseni, edhe dy skuadra tjera gjermane duan transferimin e Granit Xhakës

Jo vetëm Leverkuseni, edhe dy skuadra tjera gjermane duan transferimin e Granit Xhakës

Bundesliga
Borussia Dortmund po monitoron situatën e Granit Xhakës me Arsenalin

Borussia Dortmund po monitoron situatën e Granit Xhakës me Arsenalin

Bundesliga
Po kërkohet nga Leverkuseni, Arteta flet për situatën e Xhakës

Po kërkohet nga Leverkuseni, Arteta flet për situatën e Xhakës

Premier League
Nuk do ta besoni se për sa milionë Arsenali po e shet Granit Xhakën

Nuk do ta besoni se për sa milionë Arsenali po e shet Granit Xhakën

Bundesliga
Callum Wilson zbulon se çfarë ndodhi mes tij dhe Granit Xhakës

Callum Wilson zbulon se çfarë ndodhi mes tij dhe Granit Xhakës

Premier League
Xhaka drejt rikthimit në Bundesliga, një klub i ofron Arsenalit shkëmbimin e bujshëm

Xhaka drejt rikthimit në Bundesliga, një klub i ofron Arsenalit shkëmbimin e bujshëm

Premier League
Tifozët e Arsenalit të bindur se Xhaka e ngacmoi Tottenhamin me mesazhin në xhaketë gjatë intervistës televizive

Tifozët e Arsenalit të bindur se Xhaka e ngacmoi Tottenhamin me mesazhin në xhaketë gjatë intervistës televizive

Premier League
“I detyroheshim tifozëve me një reagim, titulli ende i mundshëm”, Granit Xhaka flet pas fitores ndaj Chelseat

“I detyroheshim tifozëve me një reagim, titulli ende i mundshëm”, Granit Xhaka flet pas fitores ndaj Chelseat

Premier League
Arteta flet për gjendjen e Salibas dhe Xhakës, ka disa fjalë edhe për përballjen me Cityn

Arteta flet për gjendjen e Salibas dhe Xhakës, ka disa fjalë edhe për përballjen me Cityn

Premier League
Granit Xhaka paralajmëron Manchester Cityn në garën për titull, derisa ka një mesazh edhe për Bukayo Sakan

Granit Xhaka paralajmëron Manchester Cityn në garën për titull, derisa ka një mesazh edhe për Bukayo Sakan

Premier League