LAJMI I FUNDIT:

Gramsh

80 Artikuj

Vrasja me thikë e 15-vjeçarit në Gramsh, Prokuroria dërgon në gjyq katër të mitur

Vrasja me thikë e 15-vjeçarit në Gramsh, Prokuroria dërgon në gjyq katër të mitur

Shqipëri
Rrahu të moshuarin dhe i mori paratë, arrestohet 19-vjeçari në Gramsh

Rrahu të moshuarin dhe i mori paratë, arrestohet 19-vjeçari në Gramsh

Shqipëri
Flasin spiunët rusë të arrestuar në Gramsh

Flasin spiunët rusë të arrestuar në Gramsh

Shqipëri
Tragjedia në Gramsh ku humbën jetën katër persona, flasin banorët

Tragjedia në Gramsh ku humbën jetën katër persona, flasin banorët

Shqipëri
Tragjedia në Gramsh, gjenden katër trupat e pajetë

Tragjedia në Gramsh, gjenden katër trupat e pajetë

Shqipëri
Tragjedi në liqenin e Banjës në Gramsh, humb jetën babai me dy djemtë dhe kushëriri i tyre

Tragjedi në liqenin e Banjës në Gramsh, humb jetën babai me dy djemtë dhe kushëriri i tyre

Shqipëri
I zhdukur prej dy ditësh, 75-vjeçari gjendet i pajetë në lumin Devoll

I zhdukur prej dy ditësh, 75-vjeçari gjendet i pajetë në lumin Devoll

Shqipëri
Shoku i ngushtë i 15-vjeçarit që u vra në Gramsh: Ishte djalë shembullor, ndërhyri për t’i ndarë

Shoku i ngushtë i 15-vjeçarit që u vra në Gramsh: Ishte djalë shembullor, ndërhyri për t’i ndarë

Shqipëri
Vrasja tragjike e 15-vjeçarit në Gramsh, arrestohen katër të mitur

Vrasja tragjike e 15-vjeçarit në Gramsh, arrestohen katër të mitur

Shqipëri
Vrasje e 15-vjeçarit në Gramsh, policia jep detaje nga sherri mes pesë adoleshentëve

Vrasje e 15-vjeçarit në Gramsh, policia jep detaje nga sherri mes pesë adoleshentëve

Shqipëri
Theret për vdekje 15-vjeçari në Gramsh të Elbasanit

Theret për vdekje 15-vjeçari në Gramsh të Elbasanit

Shqipëri
Kërcënonte me armë zjarri gruan dhe fëmijët, arrestohet 53-vjeçari në Gramsh

Kërcënonte me armë zjarri gruan dhe fëmijët, arrestohet 53-vjeçari në Gramsh

Shqipëri
E rëndë në Gramsh, pacienti hidhet nga kati i katërt i spitalit

E rëndë në Gramsh, pacienti hidhet nga kati i katërt i spitalit

Shqipëri
Vrasja në Gramsh, i moshuari pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, pas krimit shkoi tek të afërmit

Vrasja në Gramsh, i moshuari pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, pas krimit shkoi tek të afërmit

Shqipëri
Arrestohet 80-vjeçari që vrau gruan dhe vëllain me sëpatë në Gramsh – policia publikon pamjet

Arrestohet 80-vjeçari që vrau gruan dhe vëllain me sëpatë në Gramsh – policia publikon pamjet

Shqipëri
Gramsh, burri vret bashkëshorten dhe vëllain e tij

Gramsh, burri vret bashkëshorten dhe vëllain e tij

Shqipëri
U bllokua në kanionet e Gramshit, dalin pamjet e shpëtimit të 43 vjeçarit nga forcat RENEA

U bllokua në kanionet e Gramshit, dalin pamjet e shpëtimit të 43 vjeçarit nga forcat RENEA

Shqipëri
E akuzuara për spiunazh nuk pranon të ekstradohet në Rusi: Do të persekutohem, kam qenë kundër sulmit në Ukrainë

E akuzuara për spiunazh nuk pranon të ekstradohet në Rusi: Do të persekutohem, kam qenë kundër sulmit në Ukrainë

Shqipëri
Incidenti në Gramsh, Rusia: Ekstradoni Svetlana Timofoeva, vodhi sekretet tona

Incidenti në Gramsh, Rusia: Ekstradoni Svetlana Timofoeva, vodhi sekretet tona

Shqipëri
Blindat e ushtrisë shihen duke transportuar materiale në zonën ku u kapën tre spiunët rusë në Gramsh

Blindat e ushtrisë shihen duke transportuar materiale në zonën ku u kapën tre spiunët rusë në Gramsh

Shqipëri
Sekretet e misionit në Gramsh: Pse dy rusët dhe ukrainasi mbanin lingota ari me vete dhe kartela telefoni me numra shqiptarë

Sekretet e misionit në Gramsh: Pse dy rusët dhe ukrainasi mbanin lingota ari me vete dhe kartela telefoni me numra shqiptarë

Shqipëri
Shqipëri, hetuesit dyshojnë për lidhje të agjentëve rusë me serbët

Shqipëri, hetuesit dyshojnë për lidhje të agjentëve rusë me serbët

Shqipëri
‘Dua të shkoj në shkollë’, ukrainasi i arrestuar për spiunazh kërkon lirimin

‘Dua të shkoj në shkollë’, ukrainasi i arrestuar për spiunazh kërkon lirimin

Shqipëri
“CIA” zbarkon në Elbasan? Zbardhen detajet e misionit të tre agjentëve

“CIA” zbarkon në Elbasan? Zbardhen detajet e misionit të tre agjentëve

Shqipëri