LAJMI I FUNDIT:

Gostivari

611 Artikuj

Mbyllet për qarkullim për të gjitha automjetet rruga Gostivar – Strazhë

Mbyllet për qarkullim për të gjitha automjetet rruga Gostivar – Strazhë

Maqedonia e Veriut
Kallëzim penal kundër një personi juridik nga Gostivari, për kultivim të paligjshëm të kanabisit

Kallëzim penal kundër një personi juridik nga Gostivari, për kultivim të paligjshëm të kanabisit

Kronikë e Zezë
Iu dogjën banesat nga zjarri, s’ka zgjidhje edhe pas dy viteve për dy familjet nga Gostivari

Iu dogjën banesat nga zjarri, s’ka zgjidhje edhe pas dy viteve për dy familjet nga Gostivari

Maqedonia e Veriut
Gjendet drogë në Gostivar, arrestohet një nënshtetas i Shqipërisë

Gjendet drogë në Gostivar, arrestohet një nënshtetas i Shqipërisë

Maqedonia e Veriut
Terminali, shpëtim për bizneset e Pollogut

Terminali, shpëtim për bizneset e Pollogut

Maqedonia e Veriut
Një grua nga Gostivari e kërkuar për vuajtjen e dënimit me burg, grabiti një të moshuar në Tetovë

Një grua nga Gostivari e kërkuar për vuajtjen e dënimit me burg, grabiti një të moshuar në Tetovë

Kronikë e Zezë
Po vepronte në mënyrë të paligjshme, policia arreston gostivarasit dhe ia sekuestron drutë

Po vepronte në mënyrë të paligjshme, policia arreston gostivarasit dhe ia sekuestron drutë

Maqedonia e Veriut
Arrestohen dy persona nga Gostivari për vrasje të kuajve

Arrestohen dy persona nga Gostivari për vrasje të kuajve

Kronikë e Zezë
Arrestohen dy persona nga Gostivari, dyshohen për 20 vjedhje të rënda

Arrestohen dy persona nga Gostivari, dyshohen për 20 vjedhje të rënda

Kronikë e Zezë
Kush ishte Ferid Murad dhe për çfarë e fitoi çmimin Nobel

Kush ishte Ferid Murad dhe për çfarë e fitoi çmimin Nobel

Maqedonia e Veriut
Komuna e Gostivarit me Qendër për Mbrojtje të Viktimave të Dhunës në Familje

Komuna e Gostivarit me Qendër për Mbrojtje të Viktimave të Dhunës në Familje

Komunat
Arrestohen babë e bir në Gostivar për dhunë në familje

Arrestohen babë e bir në Gostivar për dhunë në familje

Kronikë e Zezë
Në Maqedoni janë paraqitur tre raste të dhunës familjare për një ditë

Në Maqedoni janë paraqitur tre raste të dhunës familjare për një ditë

Kronikë e Zezë
Gostivar, një person dyshohet për prodhimin e pornografisë me fëmijë

Gostivar, një person dyshohet për prodhimin e pornografisë me fëmijë

Kronikë e Zezë
Arrestohet një person në Gostivar, dyshohet për vjedhje në spital

Arrestohet një person në Gostivar, dyshohet për vjedhje në spital

Kronikë e Zezë
Komuna e Gostivarit: Vijojnë aksionet për pastrimin e deponive ilegale

Komuna e Gostivarit: Vijojnë aksionet për pastrimin e deponive ilegale

Komunat
Aksident në autostradën Gostivar – Tetovë, lëndohen pesë persona

Aksident në autostradën Gostivar – Tetovë, lëndohen pesë persona

Maqedonia e Veriut
Gostivar, personat me nevoja të veçanta pajisjen me certifikata

Gostivar, personat me nevoja të veçanta pajisjen me certifikata

Komunat
Të hënën kryhet dezinsektimi në Gostivar

Të hënën kryhet dezinsektimi në Gostivar

Komunat
Arrestohen 13 persona nga Çegrani dhe një nga Gostivari, lëndojnë një grua me armë

Arrestohen 13 persona nga Çegrani dhe një nga Gostivari, lëndojnë një grua me armë

Maqedonia e Veriut
Arrestohen katër vjedhës në Gostivar, zbardhen gjashtë vepra penale

Arrestohen katër vjedhës në Gostivar, zbardhen gjashtë vepra penale

Kronikë e Zezë
“Vdekje për shqiptarët”, policia arreston autorët e grafiteve në Gostivar

“Vdekje për shqiptarët”, policia arreston autorët e grafiteve në Gostivar

Maqedonia e Veriut
Komuna e Gostivarit: Investim mbi 100.000 euro në asete të reja në NP “Komunalec”

Komuna e Gostivarit: Investim mbi 100.000 euro në asete të reja në NP “Komunalec”

Komunat
Aktakuzë ndaj 34-vjeçares nga Gostivari, keqtrajtoi dy fëmijët e saj 4 dhe 6-vjeçarë

Aktakuzë ndaj 34-vjeçares nga Gostivari, keqtrajtoi dy fëmijët e saj 4 dhe 6-vjeçarë

Kronikë e Zezë