LAJMI I FUNDIT:
Gordana Siljanovska-Davkova

Gordana Siljanovska-Davkova

253 Artikuj

Presidentja Siljanovska Davkova i priti gratë e zgjedhura menaxhere për vitin 2024

Presidentja Siljanovska Davkova i priti gratë e zgjedhura menaxhere për vitin 2024

Maqedonia e Veriut
Siljanovska kërkon debat për kthimin e shërbimit ushtarak në baza vullnetare

Siljanovska kërkon debat për kthimin e shërbimit ushtarak në baza vullnetare

Maqedonia e Veriut
Antikorrupsioni hap lëndë për zv.drejtoreshën e Agjencisë së Zbulimit, e cila u emërua nga Siljanovska

Antikorrupsioni hap lëndë për zv.drejtoreshën e Agjencisë së Zbulimit, e cila u emërua nga Siljanovska

Maqedonia e Veriut
Siljanovska Davkova: Maqedonia sillet me përgjegjësi ndaj Marrëveshjes së Prespës, nuk jam e sigurt për Greqinë

Siljanovska Davkova: Maqedonia sillet me përgjegjësi ndaj Marrëveshjes së Prespës, nuk jam e sigurt për Greqinë

Politikë
Siljanovska për pavarësinë e SHBA-ve: Krenohemi për miqësinë tradicionale me popullin amerikan

Siljanovska për pavarësinë e SHBA-ve: Krenohemi për miqësinë tradicionale me popullin amerikan

Politikë
U shkarkua nga pozita e drejtorit të Agjencisë së Zbulimit, reagon Erolld Musliu

U shkarkua nga pozita e drejtorit të Agjencisë së Zbulimit, reagon Erolld Musliu

Politikë
Siljanovska takon ambasadorin Qehaja: Mbështesim aspiratat euroatlantike të Kosovës

Siljanovska takon ambasadorin Qehaja: Mbështesim aspiratat euroatlantike të Kosovës

Politikë
Siljanovska-Davkova në takim me kabinetin e ri qeveritar: Pres të punojnë ndershëm dhe me përgjegjësi

Siljanovska-Davkova në takim me kabinetin e ri qeveritar: Pres të punojnë ndershëm dhe me përgjegjësi

Maqedonia e Veriut
Siljanovska-Aggeler: Nevojitet përshpejtim i procesit eurointegrues të vendit

Siljanovska-Aggeler: Nevojitet përshpejtim i procesit eurointegrues të vendit

Maqedonia e Veriut
Siljanovska-Davkova: Lufta në Ukrainë nuk është problem ukrainas, por evropian dhe botëror

Siljanovska-Davkova: Lufta në Ukrainë nuk është problem ukrainas, por evropian dhe botëror

Maqedonia e Veriut
Urimi nga presidentja Siljanovska Davkova me rastin e festës së Kurban Bajram

Urimi nga presidentja Siljanovska Davkova me rastin e festës së Kurban Bajram

Maqedonia e Veriut
Siljanovska-Davkova: Kemi mbështetjen e qartë nga Polonia në rrugën e gjatë të Maqedonisë drejt BE-së

Siljanovska-Davkova: Kemi mbështetjen e qartë nga Polonia në rrugën e gjatë të Maqedonisë drejt BE-së

Maqedonia e Veriut
Mediat greke: Siljanovska përsëri provokon

Mediat greke: Siljanovska përsëri provokon

Politikë
Siljanovska: Stagnimi i integrimit në BE ngadalësoi bashkëpunimin rajonal

Siljanovska: Stagnimi i integrimit në BE ngadalësoi bashkëpunimin rajonal

Politikë
Siljanovska-Osmani: Stabiliteti dhe prosperiteti ekonomik janë të rëndësishme për integrimin e rajonit në BE

Siljanovska-Osmani: Stabiliteti dhe prosperiteti ekonomik janë të rëndësishme për integrimin e rajonit në BE

Politikë
Siljanovska-Milatoviq: Nevojitet perspektivë e qartë për anëtarësimin e vendeve në BE

Siljanovska-Milatoviq: Nevojitet perspektivë e qartë për anëtarësimin e vendeve në BE

Politikë
Siljanovska Davkova: Duhet një plan i ri Marshall për Ukrainën e shkatërruar

Siljanovska Davkova: Duhet një plan i ri Marshall për Ukrainën e shkatërruar

Politikë
Siljanovska – Davkova nënshkroi Dekretin e Ligjit për riorganizimin e ministrive

Siljanovska – Davkova nënshkroi Dekretin e Ligjit për riorganizimin e ministrive

Politikë
Siljanovska Davkova do ta analizojë ligjin për riorganizimin e ministrive

Siljanovska Davkova do ta analizojë ligjin për riorganizimin e ministrive

Maqedonia e Veriut
Siljanovska-Xhein: Nevojitet dialog më aktiv politik në mes Maqedonisë dhe Suedisë

Siljanovska-Xhein: Nevojitet dialog më aktiv politik në mes Maqedonisë dhe Suedisë

Politikë
Hristijan Mickoski merr mandatin për formimin e Qeverisë së re të Maqedonisë së Veriut

Hristijan Mickoski merr mandatin për formimin e Qeverisë së re të Maqedonisë së Veriut

Politikë
Siljanovska sot do ta jep mandatin për formimin e Qeverisë së re

Siljanovska sot do ta jep mandatin për formimin e Qeverisë së re

Politikë
Gordana Siljanovska pritet t’ia dorëzojë Hristijan Mickoskit mandatin për formimin e qeverisë

Gordana Siljanovska pritet t’ia dorëzojë Hristijan Mickoskit mandatin për formimin e qeverisë

Politikë
Siljanovska-Davkova: Të sillemi si “skandinavët” me fqinjët tanë

Siljanovska-Davkova: Të sillemi si “skandinavët” me fqinjët tanë

Maqedonia e Veriut


mob5