LAJMI I FUNDIT:
Gonzalo Higuain

Gonzalo Higuain

684 Artikuj

Info

Gonzalo Higuain është lindur më 10 dhjetor 1987 në Argjentinë

Messi shumë lehtë mund të bëhet golashënuesi më i mirë në histori të Inter Miamit

Messi shumë lehtë mund të bëhet golashënuesi më i mirë në histori të Inter Miamit

Ligat tjera
“Kam jetuar në mënyrë të panatyrshme” – Gonzalo Higuain rrëfen për tmerrin që ka përjetuar sa ishte futbollist i nivelit të lartë

“Kam jetuar në mënyrë të panatyrshme” – Gonzalo Higuain rrëfen për tmerrin që ka përjetuar sa ishte futbollist i nivelit të lartë

Ndërkombëtare
Golashënuesit më të mirë në histori të Realit – a do të mund Benzema ta arrijë Ronaldon

Golashënuesit më të mirë në histori të Realit – a do të mund Benzema ta arrijë Ronaldon

La Liga
Nga Williams te Federer, Pique dhe Vettel – sportistët që u pensionuan gjatë vitit 2022

Nga Williams te Federer, Pique dhe Vettel – sportistët që u pensionuan gjatë vitit 2022

Shkumbin Pireva
Nga Messi te Batistuta dhe Crespo – golashënuesit më të mëdhenj të të gjitha kohërave të Argjentinës

Nga Messi te Batistuta dhe Crespo – golashënuesit më të mëdhenj të të gjitha kohërave të Argjentinës

Përfaqësueset
Lista e lojtarëve më të paguar në MLS: Insigne e Shaqiri më të paguarit, befasojnë Bale dhe Chiellini

Lista e lojtarëve më të paguar në MLS: Insigne e Shaqiri më të paguarit, befasojnë Bale dhe Chiellini

Ndërkombëtare
Higuain shpërtheu në lot, pasi luajti ndeshjen e fundit në karrierën e tij profesionale

Higuain shpërtheu në lot, pasi luajti ndeshjen e fundit në karrierën e tij profesionale

Ndërkombëtare
Higuain do pensionohet nga futbolli në fund të sezonit të MLS-ës

Higuain do pensionohet nga futbolli në fund të sezonit të MLS-ës

Ligat tjera
Nga Cristiano Ronaldo te Casemiro: Si ia doli Real Madridi të fitonte mbi një miliard euro nga shitja e yjeve

Nga Cristiano Ronaldo te Casemiro: Si ia doli Real Madridi të fitonte mbi një miliard euro nga shitja e yjeve

La Liga
“Mallkimi” mbi numrin 9-të të Chelseat ka dekada që sillet – por a do të jetë Aubameyangu i radhës?

“Mallkimi” mbi numrin 9-të të Chelseat ka dekada që sillet – por a do të jetë Aubameyangu i radhës?

Premier League
Raportet me Messin dhe Ronaldon, karriera nëpër ligat më të forta në Evropë dhe qetësia që gjeti në Amerikë – Higuain i flet të gjitha

Raportet me Messin dhe Ronaldon, karriera nëpër ligat më të forta në Evropë dhe qetësia që gjeti në Amerikë – Higuain i flet të gjitha

Ndërkombëtare
Higuain realizon het-trik në MLS, por goli i tij i parë ishte i jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë

Higuain realizon het-trik në MLS, por goli i tij i parë ishte i jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë

Ndërkombëtare
Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Messi, Ronaldo, Benzema: Lista me 20 lojtarët që kanë kontribuuar në më shumë gola ​​në La Liga

Messi, Ronaldo, Benzema: Lista me 20 lojtarët që kanë kontribuuar në më shumë gola ​​në La Liga

La Liga
Zbulohen yjet më të paguar të MLS – Xherdan Shaqiri thyen rekordin e Zlatan Ibrahimovic dhe bëhet lojtari më i paguar në histori

Zbulohen yjet më të paguar të MLS – Xherdan Shaqiri thyen rekordin e Zlatan Ibrahimovic dhe bëhet lojtari më i paguar në histori

Ligat tjera
Berisha: Jam përballur me Ronaldon e Benzeman, por Higuain mbetet sulmuesi më i vështirë për mua

Berisha: Jam përballur me Ronaldon e Benzeman, por Higuain mbetet sulmuesi më i vështirë për mua

Serie A
Higuain beson se epoka e Messit dhe Ronaldos është në fund: Tashmë kemi trashëgimtarë të tyre

Higuain beson se epoka e Messit dhe Ronaldos është në fund: Tashmë kemi trashëgimtarë të tyre

Ndërkombëtare
Juventusi ka harxhuar 446.8 milionë euro në vitet e fundit vetëm për qendërsulmues – 300 milionë shkuan vetëm për tre prej tyre

Juventusi ka harxhuar 446.8 milionë euro në vitet e fundit vetëm për qendërsulmues – 300 milionë shkuan vetëm për tre prej tyre

Serie A
Higuain ‘njofton’ pensionimin, flet për konkurrencën me Benzeman e Ronaldon dhe tregon klubin e ardhshëm te Messit

Higuain ‘njofton’ pensionimin, flet për konkurrencën me Benzeman e Ronaldon dhe tregon klubin e ardhshëm te Messit

Ndërkombëtare
Kaio Jorge tregon ambiciet me Juventusin dhe zbulon arsyen pse mori fanellën me numër 21

Kaio Jorge tregon ambiciet me Juventusin dhe zbulon arsyen pse mori fanellën me numër 21

Serie A
Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ligue 1
Lukaku pritet të bëhet lojtari më i shtrenjtë i Serie A i shitur ndonjëherë

Lukaku pritet të bëhet lojtari më i shtrenjtë i Serie A i shitur ndonjëherë

Serie A
Van Gaal zbulon 10 objektivat e mëdha që dështoi t’i transferojë te Manchester Unitedi

Van Gaal zbulon 10 objektivat e mëdha që dështoi t’i transferojë te Manchester Unitedi

Premier League
Higuain zbulon sekretin e partneritetit me dy më të mirët e botës, Messin dhe Ronaldon

Higuain zbulon sekretin e partneritetit me dy më të mirët e botës, Messin dhe Ronaldon

Serie A