LAJMI I FUNDIT:
Goncalo Guedes

Goncalo Guedes

28 Artikuj

Barcelona po punon për huazimin e Goncalo Guedes nga Wolves

Barcelona po punon për huazimin e Goncalo Guedes nga Wolves

Premier League
Roma gjen marrëveshjet personale me dy objektivat e tyre, tani duhet bindur Sassuolo dhe Valencia

Roma gjen marrëveshjet personale me dy objektivat e tyre, tani duhet bindur Sassuolo dhe Valencia

Serie A
Roma ofron para dhe dy futbollistë për transferimin e Gonçalo Guedes

Roma ofron para dhe dy futbollistë për transferimin e Gonçalo Guedes

Serie A
Fillojnë kontaktet e para mes Romës dhe Valencias për Goncalo Guedes

Fillojnë kontaktet e para mes Romës dhe Valencias për Goncalo Guedes

La Liga
Roma fillon të ëndërrojë transferimin e Guedes, Valencia e ka patjetër të shes yllin portugez

Roma fillon të ëndërrojë transferimin e Guedes, Valencia e ka patjetër të shes yllin portugez

Serie A
Jo në verë, Roma në ‘luftë’ me kohën për ta transferuar gjatë ditës Goncalo Guedes

Jo në verë, Roma në ‘luftë’ me kohën për ta transferuar gjatë ditës Goncalo Guedes

Serie A
Roma dhe Valencia fillojnë bisedimet për një shkëmbim të madh, Guedes pritet t’i bashkohet Giallorosëve

Roma dhe Valencia fillojnë bisedimet për një shkëmbim të madh, Guedes pritet t’i bashkohet Giallorosëve

La Liga
Real Madridi kthehet te fitorja, mposht pa vështirësi Valencian

Real Madridi kthehet te fitorja, mposht pa vështirësi Valencian

La Liga
U quajtën ‘Ronaldo i ri’, cila është situata e 11 lojtarëve që u krahasuan me CR7: Dy prej tyre dështime te United, nga një te Reali dhe Barca dhe një kandidat për ‘Topin e Artë’

U quajtën ‘Ronaldo i ri’, cila është situata e 11 lojtarëve që u krahasuan me CR7: Dy prej tyre dështime te United, nga një te Reali dhe Barca dhe një kandidat për ‘Topin e Artë’

Ligat tjera
Portugalia fiton trofeun e Ligës së Kombeve, pasi në finale mposht Holandën

Portugalia fiton trofeun e Ligës së Kombeve, pasi në finale mposht Holandën

Përfaqësueset
Valencia mposht Realin dhe shpreson për një vend në Ligën e Kampionëve

Valencia mposht Realin dhe shpreson për një vend në Ligën e Kampionëve

La Liga
Guedes shkëlqeu ndaj tyre, Juventus po mendon transferimin e portugezit

Guedes shkëlqeu ndaj tyre, Juventus po mendon transferimin e portugezit

La Liga
Goncalo Guedes zyrtarizohet si lojtar i Valencias

Goncalo Guedes zyrtarizohet si lojtar i Valencias

La Liga
Pesë lojtarët që mund t’i transferojë Emery te Arsenali gjatë këtij afati kalimtar

Pesë lojtarët që mund t’i transferojë Emery te Arsenali gjatë këtij afati kalimtar

Premier League
Këta janë 12 lojtarët nën moshën 23 vjeç që kërkojnë të shpërthejnë në Kampionatin Botëror

Këta janë 12 lojtarët nën moshën 23 vjeç që kërkojnë të shpërthejnë në Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
Valencia e palumtur me çmimin e vendosur nga PSG për Guedes

Valencia e palumtur me çmimin e vendosur nga PSG për Guedes

La Liga
Barcelona dominon formacionin e stinorit vjeshtor, Real Madridi atë të dështimeve me Ronaldon në krye – Messi lojtari më i mirë (Foto)

Barcelona dominon formacionin e stinorit vjeshtor, Real Madridi atë të dështimeve me Ronaldon në krye – Messi lojtari më i mirë (Foto)

La Liga
Derbi anglez për transferimin e Guedes

Derbi anglez për transferimin e Guedes

Premier League
Dhjetë golat më të mirë në La Liga për vitin 2017 – Nga ‘bombat’ e Griezmannit e Asensios deri tek solo aksioni i Messit (Foto/Video)

Dhjetë golat më të mirë në La Liga për vitin 2017 – Nga ‘bombat’ e Griezmannit e Asensios deri tek solo aksioni i Messit (Foto/Video)

Shkumbin Pireva
Top 10 transferimet e 2017 dhe ato që mund të ndodhin në 2018

Top 10 transferimet e 2017 dhe ato që mund të ndodhin në 2018

Arbios Kryeziu
Arsenali kontakton agjentin Mendes për yllin e Valencias, Guedes

Arsenali kontakton agjentin Mendes për yllin e Valencias, Guedes

Premier League
Valencia e blen Kondogbian për ta shitur te PSG

Valencia e blen Kondogbian për ta shitur te PSG

La Liga
Kërkohet nga Real Madridi, por Guedes dëshiron të qëndroj te Valencia

Kërkohet nga Real Madridi, por Guedes dëshiron të qëndroj te Valencia

La Liga
Ronaldo e do Guedesin në vend të Bale, ia propozon edhe Perezit

Ronaldo e do Guedesin në vend të Bale, ia propozon edhe Perezit

La Liga