LAJMI I FUNDIT:

Gjuajtje me armë

68 Artikuj

E gjuan me armë dhe më pas e sulmon viktimën, arrestohet i dyshuari në Mitrovicë

E gjuan me armë dhe më pas e sulmon viktimën, arrestohet i dyshuari në Mitrovicë

Kronika e Zezë
E konfirmon QKUK-ja: Vdes personi i tretë nga përleshja me armë në Mati 1

E konfirmon QKUK-ja: Vdes personi i tretë nga përleshja me armë në Mati 1

Kosovë
Gjuajtja me armë në Vushtrri, policia arreston një 52 vjeçar

Gjuajtja me armë në Vushtrri, policia arreston një 52 vjeçar

Kronika e Zezë
Gjuajtje me armë zjarri mes dy grupeve në rrugën “Nazmi Gafurri”, nuk raportohet për të lënduar

Gjuajtje me armë zjarri mes dy grupeve në rrugën “Nazmi Gafurri”, nuk raportohet për të lënduar

Kronika e Zezë
Gjuajtjet me armë në ahengje, policia për një muaj arreston 44 persona

Gjuajtjet me armë në ahengje, policia për një muaj arreston 44 persona

Kosovë
Gjuan me armë në aheng familjarë, e lëndon veten

Gjuan me armë në aheng familjarë, e lëndon veten

Kronika e Zezë
Arrestohet i dyshuari pasi qëlloi me armë një mashkull në Prishtinë

Arrestohet i dyshuari pasi qëlloi me armë një mashkull në Prishtinë

Kronika e Zezë
Gjuajtje me armë zjarri në rrugën “Hilmi Rakociva” në Prishtinë

Gjuajtje me armë zjarri në rrugën “Hilmi Rakociva” në Prishtinë

Kronika e Zezë
Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

Kronika e Zezë
Të shtëna armësh në Gjilan

Të shtëna armësh në Gjilan

Kronika e Zezë
Gjykata dënon Lushtakun, Gashin e ministrin Shala për gjuajtjen me armë nga oda e Fatmir Limajt

Gjykata dënon Lushtakun, Gashin e ministrin Shala për gjuajtjen me armë nga oda e Fatmir Limajt

Kosovë
Gjuan me armë në një aheng familjar, shoqërohet në Polici

Gjuan me armë në një aheng familjar, shoqërohet në Polici

Kronika e Zezë
Gjuajtja me armë, shtyhet seanca ndaj Dardan Gashit, Endrit Shalës, Sami Lushtakut e të tjerëve

Gjuajtja me armë, shtyhet seanca ndaj Dardan Gashit, Endrit Shalës, Sami Lushtakut e të tjerëve

Kosovë
Gjuajtje me armë në Pejë, një i plagosur

Gjuajtje me armë në Pejë, një i plagosur

Kronika e Zezë
Të shtëna me armë zjarri në Dragodan

Të shtëna me armë zjarri në Dragodan

Kronika e Zezë
Arrestohen 3 të mitur në Skenderaj, gjuanin me pushkë

Arrestohen 3 të mitur në Skenderaj, gjuanin me pushkë

Kronika e Zezë
Gjakovari denoncon djalin për gjuajtje me armë

Gjakovari denoncon djalin për gjuajtje me armë

Kronika e Zezë
Konfiskohet një armë në një aheng në Mitrovicë

Konfiskohet një armë në një aheng në Mitrovicë

Kronika e Zezë
Gjuajte me armë në Prishtinë (Foto)

Gjuajte me armë në Prishtinë (Foto)

Kronika e Zezë
Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, nuk ka të lënduar

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, nuk ka të lënduar

Kronika e Zezë