LAJMI I FUNDIT:

Gjuajtje me armë

68 Artikuj

Një femër në Prishtinë qëllohet aksidentalisht me pushkë ajrore, dërgohet për trajtim në QKUK

Një femër në Prishtinë qëllohet aksidentalisht me pushkë ajrore, dërgohet për trajtim në QKUK

Kronika e Zezë
Konfiskohet armë me 32 fishekë në Herticë të Podujevës

Konfiskohet armë me 32 fishekë në Herticë të Podujevës

Kronika e Zezë
Gjuajtje me armë drejt një shtetasi gjerman në Novobërdë, policia po heton rastin

Gjuajtje me armë drejt një shtetasi gjerman në Novobërdë, policia po heton rastin

Kronika e Zezë
Gjuajtje me armë zjarri në Podujevë, arrestohen pesë persona

Gjuajtje me armë zjarri në Podujevë, arrestohen pesë persona

Kosovë
Gjuajtje me armë zjarri drejt një automjeti udhëtarësh në Gjakovë – flet policia

Gjuajtje me armë zjarri drejt një automjeti udhëtarësh në Gjakovë – flet policia

Kronika e Zezë
Bajrami me shkrepje armësh në Marevc

Bajrami me shkrepje armësh në Marevc

Kosovë
Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, plagoset një person

Kronika e Zezë
Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë – dyshohet se pesë herë është gjuajtur në drejtim të një veture të parkuar

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë – dyshohet se pesë herë është gjuajtur në drejtim të një veture të parkuar

Kronika e Zezë
Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë – policia identifikon dy persona si të dyshuar

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë – policia identifikon dy persona si të dyshuar

Kronika e Zezë
Gjuajtje me armë zjarri në Qarshinë e Vogël në Gjakovë

Gjuajtje me armë zjarri në Qarshinë e Vogël në Gjakovë

Kronika e Zezë
Gjuajti me armë, policia arreston një 22 vjeçar në Podujevë

Gjuajti me armë, policia arreston një 22 vjeçar në Podujevë

Kronika e Zezë
Gjuatje me kallashnikov dhe përleshje fizike në Carallukë të Malishevës – dy persona dërgohen në QKUK

Gjuatje me kallashnikov dhe përleshje fizike në Carallukë të Malishevës – dy persona dërgohen në QKUK

Kronika e Zezë
Policia jep detaje për gjuajtën me armë që ndodhi mbrëmë në Podujevë

Policia jep detaje për gjuajtën me armë që ndodhi mbrëmë në Podujevë

Kronika e Zezë
Përleshje mes dy personave në Deçan, njëri nga ta gjuan me armë

Përleshje mes dy personave në Deçan, njëri nga ta gjuan me armë

Kronika e Zezë
Gjuajnë me armë një veturë në Prishtinë, nuk ka të lënduar

Gjuajnë me armë një veturë në Prishtinë, nuk ka të lënduar

Kronika e Zezë
I dehur gjuan me armë, policia arreston tre persona në Viti

I dehur gjuan me armë, policia arreston tre persona në Viti

Kronika e Zezë
Policia jep detaje për gjuajtjen me armë në Prishtinë

Policia jep detaje për gjuajtjen me armë në Prishtinë

Kronika e Zezë
Gjuan me armë, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Gjuan me armë, arrestohet i dyshuari në Prishtinë

Kronika e Zezë
Me maskë mbrojtëse, Cardi B praktikon gjuajtje me armë

Me maskë mbrojtëse, Cardi B praktikon gjuajtje me armë

Yjet
Gjuajtje me armë në Prishtinë – policia del në vendngjarje

Gjuajtje me armë në Prishtinë – policia del në vendngjarje

Kronika e Zezë
Gjuajtje me armë në Bellanicë të Malishevës, arrestohet një person

Gjuajtje me armë në Bellanicë të Malishevës, arrestohet një person

Kronika e Zezë
Mitrovicë, pas mosmarrëveshjes ia gjuan shtëpinë me kallashnikov

Mitrovicë, pas mosmarrëveshjes ia gjuan shtëpinë me kallashnikov

Kronika e Zezë
Të shtëna armësh mbi urën e famshme të Londrës, raportohet për një të vdekur

Të shtëna armësh mbi urën e famshme të Londrës, raportohet për një të vdekur

Nga Bota
Në Pejë gjuhen me armë pronari i shtëpisë me të dyshuarin për vjedhje

Në Pejë gjuhen me armë pronari i shtëpisë me të dyshuarin për vjedhje

Kronika e Zezë