LAJMI I FUNDIT:

Gjuajtje me armë

73 Artikuj

MPB me detaje për krismat në një qendër tregtare

MPB me detaje për krismat në një qendër tregtare

Maqedonia e Veriut
Gjuajtjet me armë te Bon Vivanti, 17 të lënduar

Gjuajtjet me armë te Bon Vivanti, 17 të lënduar

Kronika e Zezë
Arrestohen dy persona, njëri në Vushtrri e tjetri në Lipjan – gjuajtën me armë në ahengje familjare

Arrestohen dy persona, njëri në Vushtrri e tjetri në Lipjan – gjuajtën me armë në ahengje familjare

Kronika e Zezë
Gjuajtën me armë zjarri në një aheng familjar, Policia konfiskon dy armë zjarri

Gjuajtën me armë zjarri në një aheng familjar, Policia konfiskon dy armë zjarri

Kronika e Zezë
Arrestohet në gjendje të dehur një 50-vjeçar në Shtërpcë, kishte shtënë disa herë me armë zjarri

Arrestohet në gjendje të dehur një 50-vjeçar në Shtërpcë, kishte shtënë disa herë me armë zjarri

Kronika e Zezë
Persona të panjohur gjuajnë më armë në drejtim të një kamioni në Drenas, s’ka të lënduar

Persona të panjohur gjuajnë më armë në drejtim të një kamioni në Drenas, s’ka të lënduar

Kronika e Zezë
Ishte duke lëvizur me veturë në Obiliq, dy persona gjuajnë me armë në drejtim të tij

Ishte duke lëvizur me veturë në Obiliq, dy persona gjuajnë me armë në drejtim të tij

Kronika e Zezë
Del në video duke shtënë me kallashnikov, policia e arreston të dyshuarin

Del në video duke shtënë me kallashnikov, policia e arreston të dyshuarin

Kronika e Zezë
Gjuajti me armë dhe e postoi në rrjete sociale, arrestohet i dyshuari nga Suhareka

Gjuajti me armë dhe e postoi në rrjete sociale, arrestohet i dyshuari nga Suhareka

Kronika e Zezë
Gjuajtën me armë zjarri gjatë Krishtlindjeve Ortodokse, arrestohen dy serbë në Kllokot – një tjetër në kërkim të policisë

Gjuajtën me armë zjarri gjatë Krishtlindjeve Ortodokse, arrestohen dy serbë në Kllokot – një tjetër në kërkim të policisë

Kronika e Zezë
Arrestohet 42-vjeçari në Ferizaj, shkrepi me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së një personi

Arrestohet 42-vjeçari në Ferizaj, shkrepi me armë zjarri në drejtim të shtëpisë së një personi

Kronika e Zezë
AGK: Gazetarët vazhdojnë të rrezikohen gjatë raportimeve në veri të Kosovës

AGK: Gazetarët vazhdojnë të rrezikohen gjatë raportimeve në veri të Kosovës

Kosovë
Grupet kriminale serbe sërish sulmojnë Policinë e Kosovës me armë zjarri në veri

Grupet kriminale serbe sërish sulmojnë Policinë e Kosovës me armë zjarri në veri

Kosovë
Gjuhet me armë dy herë brenda javës trafostacioni në Ballofc të Podujevës

Gjuhet me armë dy herë brenda javës trafostacioni në Ballofc të Podujevës

Energjetika
27-vjeçari në Suharekë rrihet fizikisht me babanë e bashkëshortes, nxjerr armën nga brezi dhe gjuan në ajër

27-vjeçari në Suharekë rrihet fizikisht me babanë e bashkëshortes, nxjerr armën nga brezi dhe gjuan në ajër

Kronika e Zezë
Identifikohet personi që gjuajti me armë Policinë në Vlorë, i sekuestrohet edhe vetura

Identifikohet personi që gjuajti me armë Policinë në Vlorë, i sekuestrohet edhe vetura

Shqipëri
Një vit burgim me kusht dhe 400 euro gjobë ndaj të akuzuarit për gjuajtje me armë në një dasmë

Një vit burgim me kusht dhe 400 euro gjobë ndaj të akuzuarit për gjuajtje me armë në një dasmë

Drejtësi
Të shtëna me armë në ahengje familjare – policia intervenon në dy raste

Të shtëna me armë në ahengje familjare – policia intervenon në dy raste

Kronika e Zezë
Gjuajtje me armë zjarri në një aheng në Prizren – arrestohet i dyshuari

Gjuajtje me armë zjarri në një aheng në Prizren – arrestohet i dyshuari

Kosovë
I dehur gjuan me armë brenda një lokali në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

I dehur gjuan me armë brenda një lokali në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Një i plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Prishtinë – arrestohen tre persona

Një i plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Prishtinë – arrestohen tre persona

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Gjakovë – për shkaqe pronësore gjuajti me armë vëllain e tij

Arrestohet një person në Gjakovë – për shkaqe pronësore gjuajti me armë vëllain e tij

Kronika e Zezë
Prishtinasi raporton se dikush gjuajti me armë pranë shtëpisë së tij, Policia gjen disa predha 

Prishtinasi raporton se dikush gjuajti me armë pranë shtëpisë së tij, Policia gjen disa predha 

Kronika e Zezë
Prizren, gjuajtje me armë zjarri në një lokal ku po mbahej muzikë live – i dyshuari në kërkim

Prizren, gjuajtje me armë zjarri në një lokal ku po mbahej muzikë live – i dyshuari në kërkim

Kronika e Zezë