LAJMI I FUNDIT:

Gjon Karrica

49 Artikuj

Gjon Karrica flet për gazetën ziverane ’20 Minuten’: Në Kosovë është bërë përparim i madh, njerëzit flasin hapur për seksualitetin e tyre

Gjon Karrica flet për gazetën ziverane ’20 Minuten’: Në Kosovë është bërë përparim i madh, njerëzit flasin hapur për seksualitetin e tyre

Yjet
Në karrocë dhe me krah të thyer – Lugati shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore

Në karrocë dhe me krah të thyer – Lugati shfaqet në gjendje jo të mirë shëndetësore

Yjet
Gjon Karrica bëhet baba i një vajze

Gjon Karrica bëhet baba i një vajze

Yjet
Gjon Karrica publikon këngën e re “Lemon Pie”

Gjon Karrica publikon këngën e re “Lemon Pie”

Muzikë
Gjon Karrica ngatërron dëshmitarët me dëshmorët në Post BBVK: Të mos flitet patriotizëm, ose e liroj sallën

Gjon Karrica ngatërron dëshmitarët me dëshmorët në Post BBVK: Të mos flitet patriotizëm, ose e liroj sallën

Yjet
Gjon Karrica thotë se ka dyshime që në shtëpinë e BBVK janë tre persona që i përkasin komunitetit LGBT+

Gjon Karrica thotë se ka dyshime që në shtëpinë e BBVK janë tre persona që i përkasin komunitetit LGBT+

Yjet
Gjon Karrica: Nuk jam bipolar, kam qenë te mjeku dhe nuk më ka thënë një gjë të tillë

Gjon Karrica: Nuk jam bipolar, kam qenë te mjeku dhe nuk më ka thënë një gjë të tillë

Yjet
‘Lugati’ publikon fotografi nga vizita në Kuvendin e Kosovës dhe takimi me disa deputetë

‘Lugati’ publikon fotografi nga vizita në Kuvendin e Kosovës dhe takimi me disa deputetë

Yjet
Gjon Karrica rikthehet në shtëpi dhe performon me veshje kombëtare “Niset trimi për kurbet”

Gjon Karrica rikthehet në shtëpi dhe performon me veshje kombëtare “Niset trimi për kurbet”

Yjet
Gjon Karrica ‘Lugati’, paralajmëron publikimin e këngës së re “Wow” të premten

Gjon Karrica ‘Lugati’, paralajmëron publikimin e këngës së re “Wow” të premten

Yjet
Gjon Karrica: Do të doja që Big Brother VIP Kosova ta fitojë Stresi

Gjon Karrica: Do të doja që Big Brother VIP Kosova ta fitojë Stresi

Yjet
Gjon Karrica pozon përkrah Era Istrefit

Gjon Karrica pozon përkrah Era Istrefit

Yjet
Pas lirimit nga spitali, Lugati me mesazh për banorët: Shijojeni çdo moment sepse kalon shumë shpejt

Pas lirimit nga spitali, Lugati me mesazh për banorët: Shijojeni çdo moment sepse kalon shumë shpejt

Yjet
Pas problemeve shëndetësore, Gjon Karrica largohet përfundimisht nga Big Brother VIP Kosova

Pas problemeve shëndetësore, Gjon Karrica largohet përfundimisht nga Big Brother VIP Kosova

Yjet
Përmirësohet gjendja shëndetësore e Gjon Karricës, BBVK njofton banorët se ai do të vazhdojë të qëndrojë në QKUK

Përmirësohet gjendja shëndetësore e Gjon Karricës, BBVK njofton banorët se ai do të vazhdojë të qëndrojë në QKUK

Yjet
Gjon Karrica dërgohet në spital pas disa shqetësimeve shëndetësore, thuhet se është në gjendje stabile

Gjon Karrica dërgohet në spital pas disa shqetësimeve shëndetësore, thuhet se është në gjendje stabile

Yjet
Gjon Karrica flet për fillimet në karrierë: Në vitin 2008 kam bërë një album, i cili nuk ishte i suksesshëm

Gjon Karrica flet për fillimet në karrierë: Në vitin 2008 kam bërë një album, i cili nuk ishte i suksesshëm

Yjet
Gjon Karrica: Nëse më lind djalë do ia lë emrin e Stresit, Arkimed

Gjon Karrica: Nëse më lind djalë do ia lë emrin e Stresit, Arkimed

Yjet
Gjon Karrica merr vëmendje me veshjen në Big Brother VIP Kosova

Gjon Karrica merr vëmendje me veshjen në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Stresi thotë se Tayna është reperja më e mirë shqiptare: I merr 25 mijë euro vetëm për 31 dhjetor

Stresi thotë se Tayna është reperja më e mirë shqiptare: I merr 25 mijë euro vetëm për 31 dhjetor

Yjet
‘Nxehet’ atmosfera në BBVK – Gjon Karrica heq të brendshmet teksa ndodhej në xhakuzi

‘Nxehet’ atmosfera në BBVK – Gjon Karrica heq të brendshmet teksa ndodhej në xhakuzi

Yjet
Fifi tregon cilët janë banorët e saj të preferuar në Big Brother VIP Kosova

Fifi tregon cilët janë banorët e saj të preferuar në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Gjon Karrica befasohet nga bashkëshortja dhe djali, merr lajmin se po bëhet baba për herë të dytë

Gjon Karrica befasohet nga bashkëshortja dhe djali, merr lajmin se po bëhet baba për herë të dytë

Yjet
Stresi thotë në BBVK se “ekziston jeta pas vdekjes”, Lugati dyshon se mund të jetë “paralele”

Stresi thotë në BBVK se “ekziston jeta pas vdekjes”, Lugati dyshon se mund të jetë “paralele”

Yjet