LAJMI I FUNDIT:

Gjeorgji

21 Artikuj

Nora Gjakova fiton medaljen e argjendtë në Gjeorgji

Nora Gjakova fiton medaljen e argjendtë në Gjeorgji

Xhudo
Momenti kur foshnja nxirret e gjallë nga rrënojat e një ndërtese të shembur në Gjeorgji

Momenti kur foshnja nxirret e gjallë nga rrënojat e një ndërtese të shembur në Gjeorgji

Evropa
Muhamed Thaçi i lumtur për suksesin në Gjeorgji me Dinamo Tbilisi

Muhamed Thaçi i lumtur për suksesin në Gjeorgji me Dinamo Tbilisi

Basketboll
Shërbimi gjeorgjian i Inteligjencës: Rusia mbetet kërcënimi kryesor i vendit dhe rajonit

Shërbimi gjeorgjian i Inteligjencës: Rusia mbetet kërcënimi kryesor i vendit dhe rajonit

Evropa
Numri i të vdekurve nga tërmeti në Turqi ka arritur në 35

Numri i të vdekurve nga tërmeti në Turqi ka arritur në 35

Nga Bota
Erdogan viziton qytetin turk të goditur nga tërmeti, numri i të vdekurve arrin në 22

Erdogan viziton qytetin turk të goditur nga tërmeti, numri i të vdekurve arrin në 22

Nga Bota
Ministrja gjermane e mbrojtjes i kërkoi Rusisë të ndërmerr aksione, ndaj aktivistit të vrarë në Berlin

Ministrja gjermane e mbrojtjes i kërkoi Rusisë të ndërmerr aksione, ndaj aktivistit të vrarë në Berlin

Nga Bota
Makinat BMW që dyshohet se janë të prodhuara në mënyrë misterioze në Rusi

Makinat BMW që dyshohet se janë të prodhuara në mënyrë misterioze në Rusi

Ngjarje
Toyota Supra rikthehet fuqishëm në Fast and Furious

Toyota Supra rikthehet fuqishëm në Fast and Furious

Auto Fun
Krokodili gjigant befasoi shikuesit, të gjithë mendonin se është mashtrim optik (Foto)

Krokodili gjigant befasoi shikuesit, të gjithë mendonin se është mashtrim optik (Foto)

Fun Lajme
Ekspertët e turizmit prezantojnë vendet më atraktive për t’i vizituar më 2019, aty është edhe ‘xhevahiri i fshehur’, Ksamili i Shqipërisë (Foto)

Ekspertët e turizmit prezantojnë vendet më atraktive për t’i vizituar më 2019, aty është edhe ‘xhevahiri i fshehur’, Ksamili i Shqipërisë (Foto)

Kushtrim Gacaferri
Takimi mbresëlënës i pronarit me qenin e humbur, jetoi si i pastrehë për tre vjet (Video)

Takimi mbresëlënës i pronarit me qenin e humbur, jetoi si i pastrehë për tre vjet (Video)

Fun Lajme
Kukullat bizare të shpuara me gjilpëra, shqetësuan banorët e një qyteti rus (Foto)

Kukullat bizare të shpuara me gjilpëra, shqetësuan banorët e një qyteti rus (Foto)

Dështime
Delegacioni kosovar i Forumit për Transparencë në Samitin për Hapje dhe Transparencë në Gjeorgji

Delegacioni kosovar i Forumit për Transparencë në Samitin për Hapje dhe Transparencë në Gjeorgji

Auto
Labradori i fuqishëm u bë ‘mace e trembur’ kur u afrua te shkallët elektrike (Video)

Labradori i fuqishëm u bë ‘mace e trembur’ kur u afrua te shkallët elektrike (Video)

Fun Lajme
Kaladze, rasti i veçantë kur një futbollist është më i zoti në politikë sesa në fushën e blertë

Kaladze, rasti i veçantë kur një futbollist është më i zoti në politikë sesa në fushën e blertë

Serie A
Droni bartë njeriun e shtrirë në shtratin e rrjetës (Video)

Droni bartë njeriun e shtrirë në shtratin e rrjetës (Video)

Interesante
Resorti i mahnitshëm turistik, i punuar nga kontejnerët e vjetër të transportit (Foto)

Resorti i mahnitshëm turistik, i punuar nga kontejnerët e vjetër të transportit (Foto)

Fun Lajme
Kënga e Gjeorgjisë në ‘Eurovision’ ngrit reagime në Rusi (Video)

Kënga e Gjeorgjisë në ‘Eurovision’ ngrit reagime në Rusi (Video)

Muzikë
Deputetët gjeorgjianë rrahën sërish me grushta (Video)

Deputetët gjeorgjianë rrahën sërish me grushta (Video)

Nga Bota
Një sjellje jo e mirë, babës ia kërciti damarin: Veturën që ia bleu vajzës, ia shkatërroi me ekskavator! (Video)

Një sjellje jo e mirë, babës ia kërciti damarin: Veturën që ia bleu vajzës, ia shkatërroi me ekskavator! (Video)

Auto Fun