LAJMI I FUNDIT:

Gjenevë

37 Artikuj

Mërgimtarët në Gjenevë protestojnë kundër Asociacionit

Mërgimtarët në Gjenevë protestojnë kundër Asociacionit

Kosovë
Ministrja Donika Gërvalla takoi ekipin përfaqësues të Kosovës të garës ndërkombëtare të robotikës “FIRST Global Challenge”

Ministrja Donika Gërvalla takoi ekipin përfaqësues të Kosovës të garës ndërkombëtare të robotikës “FIRST Global Challenge”

Arsim
Në Zvicër organizohet mbrëmje filmi – ftohen bashkatdhetarët të jenë pjesëmarrës

Në Zvicër organizohet mbrëmje filmi – ftohen bashkatdhetarët të jenë pjesëmarrës

Kosovë
Ekspozita e artistes Fitore Haklaj mblodhi figura të njohura në Gjenevë të Zvicrës

Ekspozita e artistes Fitore Haklaj mblodhi figura të njohura në Gjenevë të Zvicrës

Kosovë
Motor Show në Gjenevë anulohet për të tretin vit me radhë

Motor Show në Gjenevë anulohet për të tretin vit me radhë

Auto Lajme
Tensione të larta, synime modeste në takimin Biden-Putin

Tensione të larta, synime modeste në takimin Biden-Putin

Evropa
Geneva Motor Show mund të mos rikthehet as gjatë vitit që vjen

Geneva Motor Show mund të mos rikthehet as gjatë vitit që vjen

Auto Lajme
Aston Martin dhe Bentley më nuk do të marrin pjesë në Geneva Motor Show

Aston Martin dhe Bentley më nuk do të marrin pjesë në Geneva Motor Show

Ngjarje
Super-makinat mbresëlënëse nga Pagani që nuk u shfaqën në Gjenevë

Super-makinat mbresëlënëse nga Pagani që nuk u shfaqën në Gjenevë

Modelet e Reja
Anulohet Geneva Motor Show vetëm katër ditë para se të fillojë

Anulohet Geneva Motor Show vetëm katër ditë para se të fillojë

Auto Lajme
Në Geneva Motor Show do të prezantohet edhe hiper-makina amerikane Czinger 21C

Në Geneva Motor Show do të prezantohet edhe hiper-makina amerikane Czinger 21C

Modelet e Reja
Bregu: Integrimi rajonal nuk mund të bëjë përpara pa integrimin e BE-së

Bregu: Integrimi rajonal nuk mund të bëjë përpara pa integrimin e BE-së

Shqipëri
Baftijari: Jam i sfiduar me “obligimin moral” që të kthehem dhe të jap kontribut në vendlindje

Baftijari: Jam i sfiduar me “obligimin moral” që të kthehem dhe të jap kontribut në vendlindje

Arsim
Super-veturat më të mira në Geneva Motor Show (Foto)

Super-veturat më të mira në Geneva Motor Show (Foto)

Modelet e Reja
Aston Martin prezanton veturën e katërt në Gjenevë,  modeli Valkyrie ka 1,160 kuaj fuqi (Foto)

Aston Martin prezanton veturën e katërt në Gjenevë, modeli Valkyrie ka 1,160 kuaj fuqi (Foto)

Modelet e Reja
Gjithçka gati për Geneva Motor Show: Pesë veturat më të shpejta që do të shfaqen në panair (Foto)

Gjithçka gati për Geneva Motor Show: Pesë veturat më të shpejta që do të shfaqen në panair (Foto)

Modelet e Reja
Skicat e makinës nga Bugatti që do të kushtojë 18 milionë dollarë (Foto)

Skicat e makinës nga Bugatti që do të kushtojë 18 milionë dollarë (Foto)

Modelet e Reja
Ferrari F8 Tributo prezantohet si zëvendësi i 488 GTB (Foto)

Ferrari F8 Tributo prezantohet si zëvendësi i 488 GTB (Foto)

Modelet e Reja
Nissan do ta prezantojë në panairin e Gjenevës, një makinë të fuqishme elektrike (Foto)

Nissan do ta prezantojë në panairin e Gjenevës, një makinë të fuqishme elektrike (Foto)

Modelet e Reja
Lamborghini Huracan Evo Spyder që zyrtarisht do të shfaqet në panairin e Gjenevës (Foto)

Lamborghini Huracan Evo Spyder që zyrtarisht do të shfaqet në panairin e Gjenevës (Foto)

Modelet e Reja
Alfa Romeo konfirmon se do ta lansojë modelin e ri misterioz në panairin e Gjenevës (Foto)

Alfa Romeo konfirmon se do ta lansojë modelin e ri misterioz në panairin e Gjenevës (Foto)

Modelet e Reja
TOMO, makina e vogël elektrike nga Hyundai (Foto)

TOMO, makina e vogël elektrike nga Hyundai (Foto)

Modelet e Reja
Audi do ta prezantojë në panairin e Gjenevës rivalin e Tesla Model 3 (Foto)

Audi do ta prezantojë në panairin e Gjenevës rivalin e Tesla Model 3 (Foto)

Modelet e Reja
Aston Martin tregon konceptin e SUV-it Lagonda (Foto)

Aston Martin tregon konceptin e SUV-it Lagonda (Foto)

Modelet e Reja