LAJMI I FUNDIT:

Gjarpri

151 Artikuj

Punonjësi i dyqanit i shpëton gjarprit i cili i ishte vërsulur miut, kamerat e sigurisë kapin momentin rrëqethës

Punonjësi i dyqanit i shpëton gjarprit i cili i ishte vërsulur miut, kamerat e sigurisë kapin momentin rrëqethës

Kuriozitete
Gjarpri i gjatë një metër gjendet në orën e rrymës të një shtëpie në Stamboll

Gjarpri i gjatë një metër gjendet në orën e rrymës të një shtëpie në Stamboll

Fun Lajme
Shikoni sa t’jua dojë qejfi, por shanset për të zgjidhur enigmën janë 1:100: Vetëm pak njerëz kanë gjetur gjarprin në xhungël

Shikoni sa t’jua dojë qejfi, por shanset për të zgjidhur enigmën janë 1:100: Vetëm pak njerëz kanë gjetur gjarprin në xhungël

Trend
Për shkak te letrës së tij u “rrëqethën” fqinjët, burri gjeti katër gjarpërinj përreth apartamentit – por mbetet mister nga erdhën

Për shkak te letrës së tij u “rrëqethën” fqinjët, burri gjeti katër gjarpërinj përreth apartamentit – por mbetet mister nga erdhën

Interesante
Familja australiane gjen më shumë se 50 lëkura gjarpri në çatinë e shtëpisë së tyre

Familja australiane gjen më shumë se 50 lëkura gjarpri në çatinë e shtëpisë së tyre

Interesante
Djali dhe nëna e tij ishin të tronditur nga ajo që gjetën në sallatë nga dyqani

Djali dhe nëna e tij ishin të tronditur nga ajo që gjetën në sallatë nga dyqani

Fun Lajme
Njerëzit mund të prodhojnë helm si gjarpërinjtë

Njerëzit mund të prodhojnë helm si gjarpërinjtë

Interesante
Sa i shpejtë jeni? A shihni një gjarpër mes gjirafave?

Sa i shpejtë jeni? A shihni një gjarpër mes gjirafave?

Trend
Pitoni sulmon personin që po kujdesej për të, videoja virale i lë të shokuar të gjithë

Pitoni sulmon personin që po kujdesej për të, videoja virale i lë të shokuar të gjithë

Fun Lajme
Fshatari u trondit kur pa se çfarë po sillej përreth shtëpisë së tij: Ishte si nga një film

Fshatari u trondit kur pa se çfarë po sillej përreth shtëpisë së tij: Ishte si nga një film

Fun Lajme
Reagimi i shoferit australian kur një gjarpër “u shtri” në xhamin e përparmë, ndërsa ai po voziste makinën e tij

Reagimi i shoferit australian kur një gjarpër “u shtri” në xhamin e përparmë, ndërsa ai po voziste makinën e tij

Fun Lajme
A e shihni rrezikun që fshihet në këtë foto?

A e shihni rrezikun që fshihet në këtë foto?

Fun Lajme
Tesla duhet të ndalojë ndërtimin e një fabrike në Gjermani, shkaku i gjarpërinjve dhe hardhucave

Tesla duhet të ndalojë ndërtimin e një fabrike në Gjermani, shkaku i gjarpërinjve dhe hardhucave

Auto Lajme
E frikshme: Gjarpri shumë helmues filmohet duke u zvarritur rreth dhomës së gjumit të një fëmije në Australi

E frikshme: Gjarpri shumë helmues filmohet duke u zvarritur rreth dhomës së gjumit të një fëmije në Australi

Australia
Gjarpri me dy koka i zbuluar në Florida zbulon një fenomen të rrallë natyror

Gjarpri me dy koka i zbuluar në Florida zbulon një fenomen të rrallë natyror

Interesante
Enigma joreale: Pothuajse askush nuk ishte në gjendje ta gjente gjarprin në foto. A mundeni ju?

Enigma joreale: Pothuajse askush nuk ishte në gjendje ta gjente gjarprin në foto. A mundeni ju?

Trend
Djalin e gjuetarit të njohur të krokodilëve, e kafshon gjarpri në fytyrë

Djalin e gjuetarit të njohur të krokodilëve, e kafshon gjarpri në fytyrë

Interesante
Momenti kur vogëlushi duke luajtur kap gjarprin në vend të shkopit

Momenti kur vogëlushi duke luajtur kap gjarprin në vend të shkopit

Fun Lajme
A keni pyetur ndonjëherë se në çfarë mënyre punon “zilja” e bishtit të gjarprit!

A keni pyetur ndonjëherë se në çfarë mënyre punon “zilja” e bishtit të gjarprit!

A e dini se...
Macja e egër për pak sa nuk e pësoi me jetë, gjarpri gjigant u mbështoll në të dhe e shtrëngonte – kalimtarët e rastit e shpëtojnë

Macja e egër për pak sa nuk e pësoi me jetë, gjarpri gjigant u mbështoll në të dhe e shtrëngonte – kalimtarët e rastit e shpëtojnë

Interesante
Pitoni gjigant fillon t’i ndjekë ata dhe veturën e tyre, momenti kur turistët largohen të tmerruar

Pitoni gjigant fillon t’i ndjekë ata dhe veturën e tyre, momenti kur turistët largohen të tmerruar

Fun Lajme
Deshi të dhurojë “spektakël para masës – gjarpri e kafshon në kokë

Deshi të dhurojë “spektakël para masës – gjarpri e kafshon në kokë

Nga Bota
Momenti kur policët tmerrohen nga prezenca e një gjarpri të vogël në shtëpinë e tyre

Momenti kur policët tmerrohen nga prezenca e një gjarpri të vogël në shtëpinë e tyre

Dështime
Qaforja në formë gjarpri është hit i vitit: Kështu e bartin damat e famshme

Qaforja në formë gjarpri është hit i vitit: Kështu e bartin damat e famshme

Keshilla Modë