LAJMI I FUNDIT:

Girona

116 Artikuj

Zyrtare: Man City bën goditjen e parë në këtë afat kalimtar, nënshkruan për pesë vite me Savinhon

Zyrtare: Man City bën goditjen e parë në këtë afat kalimtar, nënshkruan për pesë vite me Savinhon

Premier League
Man Utd nuk mjaftohet me Zirkzeen, synojnë ta paguajnë klauzolën e sulmuesit të Gironës

Man Utd nuk mjaftohet me Zirkzeen, synojnë ta paguajnë klauzolën e sulmuesit të Gironës

Premier League
Manchester United heq qafe përfundimisht njërin nga dështimet më të mëdha në dhjetë vitet e fundit

Manchester United heq qafe përfundimisht njërin nga dështimet më të mëdha në dhjetë vitet e fundit

La Liga
Merret vendimi, UEFA njofton zyrtarisht Gironan se a mund të luajë në Ligën e Kampionëve

Merret vendimi, UEFA njofton zyrtarisht Gironan se a mund të luajë në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Arsenali mëson çmimin që duhet paguar për Artem Dovbyk

Arsenali mëson çmimin që duhet paguar për Artem Dovbyk

Premier League
U kualifikuan në Ligën e Kampionëve, Girona synon transferimin e top yllit të Barcelonës

U kualifikuan në Ligën e Kampionëve, Girona synon transferimin e top yllit të Barcelonës

La Liga
Top skuadrat evropiane pas sulmuesit Artem Dovbyk

Top skuadrat evropiane pas sulmuesit Artem Dovbyk

La Liga
Barcelona dhe Girona po diskutojnë një marrëveshje të madhe – katër lojtarë pjesë e saj

Barcelona dhe Girona po diskutojnë një marrëveshje të madhe – katër lojtarë pjesë e saj

La Liga
Girona kërkon të përforcohet për Ligën e Kampionëve, kërkon lojtarin e larguar nga Liverpool

Girona kërkon të përforcohet për Ligën e Kampionëve, kërkon lojtarin e larguar nga Liverpool

La Liga
A do të luajë Girona në Ligën e Kampionëve? Ky është afati që UEFA i ka vendosur spanjollëve për ndërprerjen e lidhjeve me Man Cityn

A do të luajë Girona në Ligën e Kampionëve? Ky është afati që UEFA i ka vendosur spanjollëve për ndërprerjen e lidhjeve me Man Cityn

Liga e Kampionëve
City nuk dëshiron ta mbajë, tre top klube në garë për mbrojtësin Yan Couto

City nuk dëshiron ta mbajë, tre top klube në garë për mbrojtësin Yan Couto

Premier League
Të dyja janë të kualifikuara në Champions: UEFA do të vendosë për Man Cityn dhe Gironan që kanë pronarë të njëjtë

Të dyja janë të kualifikuara në Champions: UEFA do të vendosë për Man Cityn dhe Gironan që kanë pronarë të njëjtë

Liga e Kampionëve
Xavi me deklaratë absurde: Ishim superiorë këtë edicion ndaj Gironës dhe Real Madridit

Xavi me deklaratë absurde: Ishim superiorë këtë edicion ndaj Gironës dhe Real Madridit

La Liga
Girona ‘likuidon’ Barcelonën, shkruan historinë për vete dhe ‘asiston’ Real Madridin 

Girona ‘likuidon’ Barcelonën, shkruan historinë për vete dhe ‘asiston’ Real Madridin 

La Liga
Girona synon transferimin e yllit të Barcelonës si lojtar i lirë në fund të sezonit

Girona synon transferimin e yllit të Barcelonës si lojtar i lirë në fund të sezonit

La Liga
Dy yjet e Gironas u goditën kokë më kokë, u dërguan menjëherë në spital

Dy yjet e Gironas u goditën kokë më kokë, u dërguan menjëherë në spital

La Liga
Pochetinno ia kërkon Chelseat sulmuesin e klubit nga La Liga për sezonin e ri

Pochetinno ia kërkon Chelseat sulmuesin e klubit nga La Liga për sezonin e ri

Premier League
“Nëse ata janë të interesuar…”, ylli i Gironës shpreson të sigurojë kalimin tek Real Madridi

“Nëse ata janë të interesuar…”, ylli i Gironës shpreson të sigurojë kalimin tek Real Madridi

La Liga
Nga Liga Premier dhe Serie A e duan transferimin e sensacionit të Barcelonës

Nga Liga Premier dhe Serie A e duan transferimin e sensacionit të Barcelonës

La Liga
Të fitojnë nga kartoni i tij apo ta rikthejnë: Real Madridi vendosë për Gutierrez

Të fitojnë nga kartoni i tij apo ta rikthejnë: Real Madridi vendosë për Gutierrez

La Liga
Real Madridi tashmë është përcaktuar se kush do të jetë transferimi i parë për këtë verë

Real Madridi tashmë është përcaktuar se kush do të jetë transferimi i parë për këtë verë

La Liga
Man City do ta blej talentin që ka dalë nga La Masia, por do ta huazoj te Girona

Man City do ta blej talentin që ka dalë nga La Masia, por do ta huazoj te Girona

Premier League
Le të largohet Alphonso Davies, Bayern Munichu ka gjet një top lojtar – vetëm 22 vjeçar

Le të largohet Alphonso Davies, Bayern Munichu ka gjet një top lojtar – vetëm 22 vjeçar

Bundesliga
Manchester United mund të humbasë nënshkrimin me yllin e Gironës për shkak të klazolës ‘private’

Manchester United mund të humbasë nënshkrimin me yllin e Gironës për shkak të klazolës ‘private’

Premier League


mob5