LAJMI I FUNDIT:

Gillian Anderson

15 Artikuj

I njohur si agjenti Mulder nga ‘X-Files’, Duchovny i rikthehet aktrimit

I njohur si agjenti Mulder nga ‘X-Files’, Duchovny i rikthehet aktrimit

TV / Film
Emmy Awards 2021: Veshjet më të bukura në tapetin e kuq

Emmy Awards 2021: Veshjet më të bukura në tapetin e kuq

Modë
Sezoni i ri i serialit “The Crown” sjell princeshën Diana dhe Margaret Thatcher

Sezoni i ri i serialit “The Crown” sjell princeshën Diana dhe Margaret Thatcher

TV / Film
Kur bukuria nuk njeh moshë: Të famshmet e Hollywoodit që janë bërë më të bukura gjatë plakjes së tyre

Kur bukuria nuk njeh moshë: Të famshmet e Hollywoodit që janë bërë më të bukura gjatë plakjes së tyre

Yjet
Njëzet të famshëm të cilët janë plakur me kohën, por nuk e kanë humbur shkëlqimin e tyre

Njëzet të famshëm të cilët janë plakur me kohën, por nuk e kanë humbur shkëlqimin e tyre

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Yjet
Trembëdhjetë aktoret e njohura që luajtën role të vështira gjatë kohës sa ishin shtatzëna

Trembëdhjetë aktoret e njohura që luajtën role të vështira gjatë kohës sa ishin shtatzëna

TV / Film
Gillian Anderson luan rolin e Margaret Thatcherit në sezonin e katërt të “The Crown”

Gillian Anderson luan rolin e Margaret Thatcherit në sezonin e katërt të “The Crown”

TV / Film
Dymbëdhjetë aktoret flokë-kuqe që publiku i admiron

Dymbëdhjetë aktoret flokë-kuqe që publiku i admiron

Yjet
Gillian Anderson pritet të luajë rolin e Margaret Thatcher në serialin “The Crown”

Gillian Anderson pritet të luajë rolin e Margaret Thatcher në serialin “The Crown”

TV / Film
Fëmijët që ngjajnë shumë me nënat e tyre të famshme (Foto)

Fëmijët që ngjajnë shumë me nënat e tyre të famshme (Foto)

Prindër dhe fëmijë
Kult seriali “The X-Files” kthehet në ekranet e vogla

Kult seriali “The X-Files” kthehet në ekranet e vogla

TV / Film
Kë e preferojnë yjet në rolin e James Bondit?

Kë e preferojnë yjet në rolin e James Bondit?

TV / Film
Një tjetër femër e do rolin e James Bondit

Një tjetër femër e do rolin e James Bondit

TV / Film
Bondi ardhshëm mund të jetë femër

Bondi ardhshëm mund të jetë femër

TV / Film