LAJMI I FUNDIT:

Gianluca Mancini

39 Artikuj

Zyrtare: Roma mbyll dy marrëveshje brenda ditës, Mancini e Veretout përfundimisht bëhen romak

Zyrtare: Roma mbyll dy marrëveshje brenda ditës, Mancini e Veretout përfundimisht bëhen romak

Serie A
Roma fiton me spektakël ndaj Brescias

Roma fiton me spektakël ndaj Brescias

Serie A
Me statistika Pep Guardiola është trajneri më i fortë i të gjitha kohërave në Ligën Premier

Me statistika Pep Guardiola është trajneri më i fortë i të gjitha kohërave në Ligën Premier

Premier League
Zyrtare: Gianluca Mancini kalon te Roma

Zyrtare: Gianluca Mancini kalon te Roma

Serie A
Mancini arrin për teste mjekësore te Roma

Mancini arrin për teste mjekësore te Roma

Serie A
Roma siguron shërbimet e mbrojtësit Mancini

Roma siguron shërbimet e mbrojtësit Mancini

Serie A
Milani rivalizon Romën për Mancinin

Milani rivalizon Romën për Mancinin

Serie A
Roma dhe Atalanta arrijnë marrëveshje për Mancinin, prezantimi javën e ardhshme

Roma dhe Atalanta arrijnë marrëveshje për Mancinin, prezantimi javën e ardhshme

Serie A
Roma arrin marrëveshje me Mancinin, tani pritet përgjigja nga Atalanta

Roma arrin marrëveshje me Mancinin, tani pritet përgjigja nga Atalanta

Serie A
Atalanta drejt Ligës së Kampionëve – tetë futbollistëve që iu është rritur vlera, aty edhe Berat Gjimshtit

Atalanta drejt Ligës së Kampionëve – tetë futbollistëve që iu është rritur vlera, aty edhe Berat Gjimshtit

Serie A
E konfirmon agjenti i Mancinit: Kemi biseduar me Romën, por transferimi mund të bëhet në qershor

E konfirmon agjenti i Mancinit: Kemi biseduar me Romën, por transferimi mund të bëhet në qershor

Serie A
Roma ofron dy futbollistë dhe para për Mancinin

Roma ofron dy futbollistë dhe para për Mancinin

Serie A
Mancini objektivi i madh i Romës për mbrojtjen, Monchi takohet me drejtuesit e Atalantës

Mancini objektivi i madh i Romës për mbrojtjen, Monchi takohet me drejtuesit e Atalantës

Serie A
Interi dhe Arsenali udhëheqin garën për Mancinin

Interi dhe Arsenali udhëheqin garën për Mancinin

Serie A
Edhe Arsenali e BVB pas Mancinit të Atalantas

Edhe Arsenali e BVB pas Mancinit të Atalantas

Serie A