LAJMI I FUNDIT:

Gheorghe Hagi

10 Artikuj

Futbollistët që kanë luajtur si për Real Madridin ashtu edhe për Barcelonën

Futbollistët që kanë luajtur si për Real Madridin ashtu edhe për Barcelonën

La Liga
Nga Januzaj, Neymar, Tevez e Hagi – 5 shkurti është ditë e veçantë për shumë futbollistë

Nga Januzaj, Neymar, Tevez e Hagi – 5 shkurti është ditë e veçantë për shumë futbollistë

Ndërkombëtare
Një histori e bukur e Barcelonës me numrat 10 – këta janë liderët dhe legjendat që bartën këtë numër dhe udhëhoqën katalunasit ndër vite

Një histori e bukur e Barcelonës me numrat 10 – këta janë liderët dhe legjendat që bartën këtë numër dhe udhëhoqën katalunasit ndër vite

Shkumbin Pireva
Data 5 shkurt, ditëlindja e gjashtë yjeve të mëdha të futbollit

Data 5 shkurt, ditëlindja e gjashtë yjeve të mëdha të futbollit

Ndërkombëtare
El Clasico: 10 yje që kanë luajtur për Barcelonën dhe Real Madrid – përfshirë edhe Ronaldon dhe Luis Figon

El Clasico: 10 yje që kanë luajtur për Barcelonën dhe Real Madrid – përfshirë edhe Ronaldon dhe Luis Figon

La Liga
Real Madrid – Barcelona: Ronaldo, Luis Figo dhe Michael Laudrup, 10 yjet e mëdha që veshën fanellën e të dy klubeve (Foto)

Real Madrid – Barcelona: Ronaldo, Luis Figo dhe Michael Laudrup, 10 yjet e mëdha që veshën fanellën e të dy klubeve (Foto)

La Liga
Nacho kundër Sevillas u tregua dinak, por këtu mund t’i gjeni 10 golat më të bukur të shënuara me dinakëri (Video)

Nacho kundër Sevillas u tregua dinak, por këtu mund t’i gjeni 10 golat më të bukur të shënuara me dinakëri (Video)

Ndërkombëtare
Fiorentina po rritë në skuadër të bijtë e legjendave të futbollit (Foto)

Fiorentina po rritë në skuadër të bijtë e legjendave të futbollit (Foto)

Serie A
Hagi ende nuk ka humbur klasin, shënon një gol spektakolar në stërvitje (Video)

Hagi ende nuk ka humbur klasin, shënon një gol spektakolar në stërvitje (Video)

Futboll
Legjenda Gheorghe Hagi shkarkon veten nga posti i trajnerit

Legjenda Gheorghe Hagi shkarkon veten nga posti i trajnerit

Ndërkombëtare