LAJMI I FUNDIT:

Gerhard Progni

58 Artikuj

Top dhjetë golashënuesit e edicionit 2020/21 në Superligën e Kosovës

Top dhjetë golashënuesit e edicionit 2020/21 në Superligën e Kosovës

Superliga
Gjilani regjistron fitore të thellë ndaj Besës

Gjilani regjistron fitore të thellë ndaj Besës

Superliga
Ismet Munishi e nis me fitore aventurën te Gjilani, mposht Trepçën ‘89

Ismet Munishi e nis me fitore aventurën te Gjilani, mposht Trepçën ‘89

Superliga
Formacioni i vitit 2020 në Superligën e Kosovës në futboll i zgjedhur nga trajnerët

Formacioni i vitit 2020 në Superligën e Kosovës në futboll i zgjedhur nga trajnerët

Superliga
Formacioni më i mirë i xhiros së dytë në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i xhiros së dytë në Superligën e Kosovës

Superliga
Zyrtare: Gerhard Progni dhe Fiton Hajdari vazhdojnë kontratat me Gjilanin

Zyrtare: Gerhard Progni dhe Fiton Hajdari vazhdojnë kontratat me Gjilanin

Superliga
Formacioni më i mirë në IPKO Superligë për sezonin 2019/2020

Formacioni më i mirë në IPKO Superligë për sezonin 2019/2020

Superliga
Blend Baftiu, njeriu i golave në edicionin 2019/2020

Blend Baftiu, njeriu i golave në edicionin 2019/2020

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 31-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 31-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Blend Baftiu rikthehet në krye

Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Blend Baftiu rikthehet në krye

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 27-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 27-të në IPKO Superligë

Superliga
Mbyllet ndeshja dramatike: Gjilani dhe Llapi ndajnë pikët në takimin që prodhoi katër gola

Mbyllet ndeshja dramatike: Gjilani dhe Llapi ndajnë pikët në takimin që prodhoi katër gola

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 25-të në Ipko Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 25-të në Ipko Superligën e Kosovës

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë, bëhet edhe më e nxehtë gara për ‘Këpucën e Artë’

Top shënuesit në Ipko Superligë, bëhet edhe më e nxehtë gara për ‘Këpucën e Artë’

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 24-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 24-të në IPKO Superligë

Superliga
Top shënuesit më të mirë në Ipko Superligë, bëhet më e zjarrtë gara për Këpucën e Artë

Top shënuesit më të mirë në Ipko Superligë, bëhet më e zjarrtë gara për Këpucën e Artë

Superliga
Ferizaj nuk këndellet, pëson humbje në shtëpi nga Gjilani

Ferizaj nuk këndellet, pëson humbje në shtëpi nga Gjilani

Superliga
Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Arb Manaj kryeson i vetëm

Lista e top shënuesve në Ipko Superligë, Arb Manaj kryeson i vetëm

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë, Baftiu e Manaj të pandalshëm

Top shënuesit në Ipko Superligë, Baftiu e Manaj të pandalshëm

Superliga
Lista e top shënuesve në Superligë, kryesojnë Blend Baftiu e Arb Manaj

Lista e top shënuesve në Superligë, kryesojnë Blend Baftiu e Arb Manaj

Superliga
Top shënuesit e Superligës: Baftiu nuk është më i vetëm në krye, Manaj e barazon

Top shënuesit e Superligës: Baftiu nuk është më i vetëm në krye, Manaj e barazon

Superliga
Nga Bekaj te Busic: Ky është formacioni më i shtrenjt nga Superliga e Kosovës

Nga Bekaj te Busic: Ky është formacioni më i shtrenjt nga Superliga e Kosovës

Superliga
Top shënuesit në Ipko Superligë, Blend Baftiu vazhdon t’i prijë listës

Top shënuesit në Ipko Superligë, Blend Baftiu vazhdon t’i prijë listës

Superliga
Lista e topshënuesve pas javës së 13-të: Prin Baftiu, pas tij vjen Manaj

Lista e topshënuesve pas javës së 13-të: Prin Baftiu, pas tij vjen Manaj

Superliga