LAJMI I FUNDIT:
Georginio Wijnaldum

Georginio Wijnaldum

202 Artikuj

Info

Mesfushori nga Holanda ka lindur më 11 nëntor 1990. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Feyenoord, PSV dhe Newcastle United.

Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Ligue 1
Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Ligue 1
Wijnaldum drejt rikthimit në Angli, por tani te rivali i Liverpoolit

Wijnaldum drejt rikthimit në Angli, por tani te rivali i Liverpoolit

Ligue 1
L’Equipe publikon listën e lojtarëve më të paguar në Ligue 1 – e gjitha përbehet prej anëtarëve të PSG-së

L’Equipe publikon listën e lojtarëve më të paguar në Ligue 1 – e gjitha përbehet prej anëtarëve të PSG-së

Ligue 1
Wijnaldum futbollisti i parë që do të largohet nga PSG, e ardhmja e tij mes Spanjës dhe Anglisë

Wijnaldum futbollisti i parë që do të largohet nga PSG, e ardhmja e tij mes Spanjës dhe Anglisë

Ligue 1
Wijnaldum afër kalimit te Atletico Madridi

Wijnaldum afër kalimit te Atletico Madridi

La Liga
Nantes 3-1 PSG, notat e lojtarëve

Nantes 3-1 PSG, notat e lojtarëve

Ligue 1
Wijnaldum afër kalimit te Tottenhami si pjesë e marrëveshjes së Ndombeles te PSG

Wijnaldum afër kalimit te Tottenhami si pjesë e marrëveshjes së Ndombeles te PSG

Premier League
Wijnaldum njihet si tifoz i Arsenalit, klubi nga Emirates favorit për transferimin e tij

Wijnaldum njihet si tifoz i Arsenalit, klubi nga Emirates favorit për transferimin e tij

Premier League
Wijnaldum afër rikthimit në Ligën Premier – pritet t’i bashkohet Arsenalit

Wijnaldum afër rikthimit në Ligën Premier – pritet t’i bashkohet Arsenalit

Premier League
Jo vetëm Icardin, PSG i ofron Juventusit edhe një tjetër yll të tyre

Jo vetëm Icardin, PSG i ofron Juventusit edhe një tjetër yll të tyre

Serie A
Arsenali po punon për rikthimin e Wijnaldum në Ligën Premier

Arsenali po punon për rikthimin e Wijnaldum në Ligën Premier

Premier League
PSG dhe Inter diskutojnë një shkëmbim të mundshëm të Brozovic dhe Wijnaldum

PSG dhe Inter diskutojnë një shkëmbim të mundshëm të Brozovic dhe Wijnaldum

Ndërkombëtare
PSG i shpëton humbjes nga Lens

PSG i shpëton humbjes nga Lens

Ligue 1
Notat e lojtarëve: RB Leipzig 2-2 PSG, vlerësohen golashënuesit

Notat e lojtarëve: RB Leipzig 2-2 PSG, vlerësohen golashënuesit

Liga e Kampionëve
PSG ndalet me barazim nga Leipzigu

PSG ndalet me barazim nga Leipzigu

Liga e Kampionëve
Wijnaldum: Nuk jam plotësisht i lumtur te PSG

Wijnaldum: Nuk jam plotësisht i lumtur te PSG

Ligue 1
Wijnaldum flet për Messin si bashkëlojtar, por edhe për idhujt e tij Zidanen dhe Seedorfin

Wijnaldum flet për Messin si bashkëlojtar, por edhe për idhujt e tij Zidanen dhe Seedorfin

Ligue 1
Presidenti i Bayern Munich ndihet i hutuar se si shpenzimet e PSG-së i përmbahen Fair Play Financiarit

Presidenti i Bayern Munich ndihet i hutuar se si shpenzimet e PSG-së i përmbahen Fair Play Financiarit

Ndërkombëtare
Nga Messi te Ramos dhe Donnarumma – PSG prezanton top pesë blerjet e verës në stadiumin e stërmbushur me tifozë

Nga Messi te Ramos dhe Donnarumma – PSG prezanton top pesë blerjet e verës në stadiumin e stërmbushur me tifozë

Ligue 1
PSG para afër 50 mijë shikuesve do t’i prezantojë pesë ardhjet e këtij afati kalimtar: Messi, Ramos, Hakimi, Donnarumma dhe Wijnaldum të shtunën në stadium

PSG para afër 50 mijë shikuesve do t’i prezantojë pesë ardhjet e këtij afati kalimtar: Messi, Ramos, Hakimi, Donnarumma dhe Wijnaldum të shtunën në stadium

Lavdim Pireva
Pesë formacionet që mund të nxjerrin më të mirën nga Messi te PSG, madje edhe si sulmues fals

Pesë formacionet që mund të nxjerrin më të mirën nga Messi te PSG, madje edhe si sulmues fals

Ligue 1
Messi, Ramos dhe Donnarumma erdhën falas, por kush janë dhjetë transferimet më të mëdha të PSG-së?

Messi, Ramos dhe Donnarumma erdhën falas, por kush janë dhjetë transferimet më të mëdha të PSG-së?

Ligue 1
Messi bëhet lojtari më i paguar i PSG-së, fatura e pagave të klubit francez është thjesht e çmendur

Messi bëhet lojtari më i paguar i PSG-së, fatura e pagave të klubit francez është thjesht e çmendur

Ligue 1