Georginio Wijnaldum

Georginio Wijnaldum

Mesfushori nga Holanda ka lindur më 11 nëntor 1990. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Feyenoord, PSV dhe Newcastle United.

197 Artikuj