LAJMI I FUNDIT:

Georgia

97 Artikuj

Trump pas daljes nga burgu: Është një përvojë shumë e tmerrshme fotografimi si i burgosur

Trump pas daljes nga burgu: Është një përvojë shumë e tmerrshme fotografimi si i burgosur

Amerika
Trump thotë se do ta arrestojnë në Georgia

Trump thotë se do ta arrestojnë në Georgia

Amerika
Donald Trump pritet të paditet për herë të katërt

Donald Trump pritet të paditet për herë të katërt

Amerika
Vriten katër persona në të shtënat masive në Georgia, sulmuesi në arrati

Vriten katër persona në të shtënat masive në Georgia, sulmuesi në arrati

Amerika
Kia do të investojë 200 milionë dollarë në fabrikën amerikane, do të ndërtojë SUV-in EV9 në vitin 2024

Kia do të investojë 200 milionë dollarë në fabrikën amerikane, do të ndërtojë SUV-in EV9 në vitin 2024

Auto Lajme
Ai po konsiderohet si hero: Momenti dramatik kur polici në Georgia tërheq një grua nga makina që po digjej

Ai po konsiderohet si hero: Momenti dramatik kur polici në Georgia tërheq një grua nga makina që po digjej

Amerika
Po lëvizte me shpejtësi të madhe në Georgia, detaje të ngjarjes kur një veturë ‘u ngjit’ mbi karrotrec dhe fluturoi 36 metra

Po lëvizte me shpejtësi të madhe në Georgia, detaje të ngjarjes kur një veturë ‘u ngjit’ mbi karrotrec dhe fluturoi 36 metra

Auto Lajme
Aksident i pabesueshëm në Georgia – vetura fluturon në ajër pasi godet platformën e një kamioni

Aksident i pabesueshëm në Georgia – vetura fluturon në ajër pasi godet platformën e një kamioni

Amerika
Para se të vriste veten, një person vrau tre të tjerë në një McDonald’s dhe dy shtëpi në Georgia, SHBA

Para se të vriste veten, një person vrau tre të tjerë në një McDonald’s dhe dy shtëpi në Georgia, SHBA

Amerika
Vodhën ushqim për fëmijë në vlerë prej 26 mijë dollarë, policia në Georgia arreston hajnat – u gjen edhe 662 kanaçe në veturë

Vodhën ushqim për fëmijë në vlerë prej 26 mijë dollarë, policia në Georgia arreston hajnat – u gjen edhe 662 kanaçe në veturë

Amerika
Pas 47 vitesh zgjidhet rasti i studentit të zhdukur amerikan

Pas 47 vitesh zgjidhet rasti i studentit të zhdukur amerikan

Auto
Policja ia shpëtoi jetën një foshnje në Georgia

Policja ia shpëtoi jetën një foshnje në Georgia

Amerika
Largohet më në fund bufi nga i cili u mbyll biblioteka e kolegjit të Xhorxhias për ditë të tëra

Largohet më në fund bufi nga i cili u mbyll biblioteka e kolegjit të Xhorxhias për ditë të tëra

Fun Lajme
Një dhi e lindur me një sëmundje me shtyllë kurrizore po mëson të vrapojë me rrota

Një dhi e lindur me një sëmundje me shtyllë kurrizore po mëson të vrapojë me rrota

Interesante
Macja e humbur gjatë ndalesës për pushim në Connecticut ribashkohet me familjen pas 5 muajve

Macja e humbur gjatë ndalesës për pushim në Connecticut ribashkohet me familjen pas 5 muajve

Interesante
Disa universitete amerikane kufizojnë qasjen në TikTok brenda kampuseve të tyre

Disa universitete amerikane kufizojnë qasjen në TikTok brenda kampuseve të tyre

Aplikacione
Metoda e pazakontë për ta zgjuar gruan nga gjumi, lëvizi timonin e aeroplanit – ajo mendoi se po rrëzohej fluturakja

Metoda e pazakontë për ta zgjuar gruan nga gjumi, lëvizi timonin e aeroplanit – ajo mendoi se po rrëzohej fluturakja

Fun Lajme
Zgjedhjet në SHBA, Demokratët forcojnë shumicën në Senat – kandidati i tyre fitoi në Gjeorgji

Zgjedhjet në SHBA, Demokratët forcojnë shumicën në Senat – kandidati i tyre fitoi në Gjeorgji

Amerika
Garë e pasigurt për Senatin e SHBA: Gjeorgjia zhvillon balotazhin e zgjedhjeve më 6 dhjetor

Garë e pasigurt për Senatin e SHBA: Gjeorgjia zhvillon balotazhin e zgjedhjeve më 6 dhjetor

Amerika
Kryebashkiaku amerikan ndihmoi nënën dhe tre fëmijët e saj ‘të arratisen’ përpara se treni të godasë makinën e tyre të bllokuar në shina

Kryebashkiaku amerikan ndihmoi nënën dhe tre fëmijët e saj ‘të arratisen’ përpara se treni të godasë makinën e tyre të bllokuar në shina

Amerika
U kapën nga kamerat duke keqtrajtuar fëmijët, arrestohen dy edukatoret e një kopshti në Georgia

U kapën nga kamerat duke keqtrajtuar fëmijët, arrestohen dy edukatoret e një kopshti në Georgia

Amerika
Të shtëna në Georgia të SHBA-së, një çift i martuar dhe nipi i tyre vriten në një grabitje

Të shtëna në Georgia të SHBA-së, një çift i martuar dhe nipi i tyre vriten në një grabitje

Amerika
Djaloshi me një sindromë të rrallë të flokëve bëhet hit në Instagram

Djaloshi me një sindromë të rrallë të flokëve bëhet hit në Instagram

Virale
Të shtëna me armë zjarri në një shtëpi në Georgia, të paktën dy të vdekur

Të shtëna me armë zjarri në një shtëpi në Georgia, të paktën dy të vdekur

Amerika