LAJMI I FUNDIT:

George Harrison

12 Artikuj

AI-ja po e bën realitet ëndrrën e çdo adhuruesi të grupit Beatles – por a duhet?

AI-ja po e bën realitet ëndrrën e çdo adhuruesi të grupit Beatles – por a duhet?

Muzika
The Beatles duke interpretuar në vitin 1961

The Beatles duke interpretuar në vitin 1961

Cult+
Çdo gjë duhet të kalojë

Çdo gjë duhet të kalojë

Muzika
TAKSAMBLEDHËSI

TAKSAMBLEDHËSI

Poezi
Viti 2001: Lufta afër e larg

Viti 2001: Lufta afër e larg

Agron Shala
Miti i rrejshëm për John Lennonin

Miti i rrejshëm për John Lennonin

Muzika
“The Life of Brian” (1979): Ai nuk është profet, por një djalë i prapë!

“The Life of Brian” (1979): Ai nuk është profet, por një djalë i prapë!

Agron Shala
Kontrata e parë e “The Beatles” shitet në ankand për 340 mijë dollarë

Kontrata e parë e “The Beatles” shitet në ankand për 340 mijë dollarë

Yjet
Rrëfimi prapa filmit më komik e më kontrovers të historisë së kinematografisë: “Life of Brian”

Rrëfimi prapa filmit më komik e më kontrovers të historisë së kinematografisë: “Life of Brian”

Filmi
Koha kur George Harrison e shpëtoi kinemanë britanike

Koha kur George Harrison e shpëtoi kinemanë britanike

Filmi
Ringo Starr merr titullin ‘Kalorës’

Ringo Starr merr titullin ‘Kalorës’

Yjet
Kush e bëri ‘selfien’ e parë: Paris Hilton ka nxitur reagime të shumta pas pohimit se ajo dhe Britney e kanë shpikur autoportretin fotografik (Foto)

Kush e bëri ‘selfien’ e parë: Paris Hilton ka nxitur reagime të shumta pas pohimit se ajo dhe Britney e kanë shpikur autoportretin fotografik (Foto)

Po Flitet