LAJMI I FUNDIT:
Geoffrey Kondogbia

Geoffrey Kondogbia

77 Artikuj

Info

Geoffrey Kondogbia është futbollist francez i lindur me 15 shkurt 1993.

Nga Lukaku te Crespo dhe Bastoni – 10 nënshkrimet më të shtrenjta në histori të Interit

Nga Lukaku te Crespo dhe Bastoni – 10 nënshkrimet më të shtrenjta në histori të Interit

Serie A
Geoffrey Kondogbia dominoi mesfushën kundër Man United – video që dëshmon paraqitjen e tij të jashtëzakonshme individuale

Geoffrey Kondogbia dominoi mesfushën kundër Man United – video që dëshmon paraqitjen e tij të jashtëzakonshme individuale

Liga e Kampionëve
Atletico Madridi përfiton nga rregulli i La Ligës, gati të nënshkruajë me Kondogbian

Atletico Madridi përfiton nga rregulli i La Ligës, gati të nënshkruajë me Kondogbian

La Liga
Valencia u ka bërë me dije Kogdogbias, Coquelinit dhe Parejos se janë të lirë të largohen

Valencia u ka bërë me dije Kogdogbias, Coquelinit dhe Parejos se janë të lirë të largohen

La Liga
Mourinho synon pesë transferime të reja në verë

Mourinho synon pesë transferime të reja në verë

Premier League
Bota e futbollit bëhet bashkë për Sala: Donacionet kalojnë shifrën e 300 mijë eurove, Mbappe më zemërgjeri

Bota e futbollit bëhet bashkë për Sala: Donacionet kalojnë shifrën e 300 mijë eurove, Mbappe më zemërgjeri

Ndërkombëtare
Valencia 1-1 Barcelona: Notat e lojtarëve, Messi edhe një herë më i miri

Valencia 1-1 Barcelona: Notat e lojtarëve, Messi edhe një herë më i miri

La Liga
Valencia pa tre lojtarë kryesorë ndaj Juventusit në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve

Valencia pa tre lojtarë kryesorë ndaj Juventusit në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Valencia blen përfundimisht Kondogbian nga Interi, i vendos klauzolë 80 milionë euro

Zyrtare: Valencia blen përfundimisht Kondogbian nga Interi, i vendos klauzolë 80 milionë euro

Serie A
Takimi Inter-Valencia për Kondogbian dhe Cancelon

Takimi Inter-Valencia për Kondogbian dhe Cancelon

La Liga
Valencia e njofton Interin që do ta blejë Kondogbian

Valencia e njofton Interin që do ta blejë Kondogbian

Serie A
Agjenti i Kondogbias përgënjeshtron raportimet se francezi është kërkuar nga Reali

Agjenti i Kondogbias përgënjeshtron raportimet se francezi është kërkuar nga Reali

La Liga
Marcelino: Pogba nuk e meriton të ftohet në kombëtaren franceze para Kondogbias

Marcelino: Pogba nuk e meriton të ftohet në kombëtaren franceze para Kondogbias

Përfaqësueset
Kondogbia: Dua të qëndroj gjatë te Valencia, nuk kthehem te Interi

Kondogbia: Dua të qëndroj gjatë te Valencia, nuk kthehem te Interi

Serie A
Kondogbia drejt rikthimit te Interi, Valencia nuk ka para ta blejë

Kondogbia drejt rikthimit te Interi, Valencia nuk ka para ta blejë

La Liga
Kondogbia: I lumtur te Valencia

Kondogbia: I lumtur te Valencia

La Liga
Valencia e blen Kondogbian për ta shitur te PSG

Valencia e blen Kondogbian për ta shitur te PSG

La Liga
Kondogbia nuk ndalet, shënon supergolin e radhës me Valencian (Video)

Kondogbia nuk ndalet, shënon supergolin e radhës me Valencian (Video)

La Liga
Valencia e kënaqur me Kondogbian, do aktivizojë opsionin e blerjes nga Interi

Valencia e kënaqur me Kondogbian, do aktivizojë opsionin e blerjes nga Interi

La Liga
Federata spanjolle e detyron Kondogbia që pas katër vitesh ta shlyej dënimin

Federata spanjolle e detyron Kondogbia që pas katër vitesh ta shlyej dënimin

La Liga
Kondogbia: Më herët vendosa largimin nga Interi, Spalletti është trajner dhe njeri i madh  

Kondogbia: Më herët vendosa largimin nga Interi, Spalletti është trajner dhe njeri i madh  

La Liga
La Liga zgjedh formacionin më të mirë të transferimeve të verës (Foto)

La Liga zgjedh formacionin më të mirë të transferimeve të verës (Foto)

La Liga
Gazetari e pyet Kondogbian për mungesën e lojtarit më të mirë në botë, ai tha se nuk e dinte që Messi luante për Real Madridin

Gazetari e pyet Kondogbian për mungesën e lojtarit më të mirë në botë, ai tha se nuk e dinte që Messi luante për Real Madridin

La Liga
Kondogbia fillon stërvitjet me Valencian (Foto)

Kondogbia fillon stërvitjet me Valencian (Foto)

La Liga