LAJMI I FUNDIT:
Genta Ismajli

Genta Ismajli

310 Artikuj

Genta Ismajli feston 39 vjetorin e lindjes me një fotosesion atraktiv, duke treguar se ndodhet në formë të mirë trupore

Genta Ismajli feston 39 vjetorin e lindjes me një fotosesion atraktiv, duke treguar se ndodhet në formë të mirë trupore

Yjet
Genta Ismajli duket elegante teksa pozon në krahët e bashkëshortit, Huseyin Usta

Genta Ismajli duket elegante teksa pozon në krahët e bashkëshortit, Huseyin Usta

Yjet
Ivy Blue dhe Icon festojnë njëvjetorin e lindjes, Genta Ismajli me dedikim emocional: Nuk mund të besojmë që ju jeni tashmë një

Ivy Blue dhe Icon festojnë njëvjetorin e lindjes, Genta Ismajli me dedikim emocional: Nuk mund të besojmë që ju jeni tashmë një

Yjet
Genta Ismajli duket atraktive teksa pozon e mbuluar me shami pranë Ferrarit

Genta Ismajli duket atraktive teksa pozon e mbuluar me shami pranë Ferrarit

Yjet
Partneri Huseyin Usta i bën dedikim Genta Ismajlit: Ti je gruaja më e bukur e jetës sime

Partneri Huseyin Usta i bën dedikim Genta Ismajlit: Ti je gruaja më e bukur e jetës sime

Yjet
Genta Ismajli lanson projektin e parë në gjuhën turke, vjen në bashkëpunim me Eypio

Genta Ismajli lanson projektin e parë në gjuhën turke, vjen në bashkëpunim me Eypio

Muzikë
Partneri i Genta Ismajlit, Huseyin Usta realizon tatuazh simbolin e shqiponjës në trup

Partneri i Genta Ismajlit, Huseyin Usta realizon tatuazh simbolin e shqiponjës në trup

Yjet
Estrada Shqiptare urojnë Fitër Bajramin

Estrada Shqiptare urojnë Fitër Bajramin

Yjet
Feston ditëlindjen e 38-të, partneri me dedikim për Gentën: Nuk kam qenë me ty që nga momenti kur ke lindur, por të premtoj tani derisa të vdes

Feston ditëlindjen e 38-të, partneri me dedikim për Gentën: Nuk kam qenë me ty që nga momenti kur ke lindur, por të premtoj tani derisa të vdes

Yjet
Genta Ismajli feston ditëlindjen e 38-të

Genta Ismajli feston ditëlindjen e 38-të

Yjet
Genta Ismajli realizon fotosesion të ri me familjen e saj, shkëlqen përkrah partnerit dhe binjakëve

Genta Ismajli realizon fotosesion të ri me familjen e saj, shkëlqen përkrah partnerit dhe binjakëve

Yjet
Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve shqiptarë

Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve shqiptarë

Yjet
Genta Ismajli tregon për herë të parë portretin e binjakëve në një set të ri fotografik

Genta Ismajli tregon për herë të parë portretin e binjakëve në një set të ri fotografik

Yjet
Genta Ismajli zbulon emrat e veçantë të binjakëve – Ivy Blue dhe Icon

Genta Ismajli zbulon emrat e veçantë të binjakëve – Ivy Blue dhe Icon

Yjet
Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë

Genta Ismajli bëhet nënë për herë të parë

Yjet
Genta Ismajli, Eko Fresh dhe Phat Crispy publikojnë këngën e re “Bad B*tch”

Genta Ismajli, Eko Fresh dhe Phat Crispy publikojnë këngën e re “Bad B*tch”

Muzikë
E veshur me fustan elegant teksa mban barkun e rrumbullakosur me duar, Genta Ismajli paralajmëron këngën e re

E veshur me fustan elegant teksa mban barkun e rrumbullakosur me duar, Genta Ismajli paralajmëron këngën e re

Yjet
Genta Ismajli rikthehet me një projekt të ri muzikor, publikohet më 20 janar

Genta Ismajli rikthehet me një projekt të ri muzikor, publikohet më 20 janar

Muzikë
Ia hakojnë Instagramin dhe ia fshijnë fotografitë, reagon Genta Ismajli: Ju kërkoj falje për çdo mesazh që keni marrë nga unë

Ia hakojnë Instagramin dhe ia fshijnë fotografitë, reagon Genta Ismajli: Ju kërkoj falje për çdo mesazh që keni marrë nga unë

Yjet
Në ditët e fundit të shtatzënisë, Genta Ismajli ekspozon barkun e rrumbullakosur

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Genta Ismajli ekspozon barkun e rrumbullakosur

Yjet
Genta Ismajli vazhdon të realizojë fotografi artistike në nurin e shtatzënisë

Genta Ismajli vazhdon të realizojë fotografi artistike në nurin e shtatzënisë

Yjet
Statistikat e Genta Ismajlit për 2021, e dëgjuar 1.6 milionë herë në Spotify

Statistikat e Genta Ismajlit për 2021, e dëgjuar 1.6 milionë herë në Spotify

Muzikë
Në një ceremoni luksoze, Genta Ismajli emocionohet teksa konfirmon gjininë e foshnjave të saj

Në një ceremoni luksoze, Genta Ismajli emocionohet teksa konfirmon gjininë e foshnjave të saj

Yjet
Genta Ismajli nesër zbulon gjininë e binjakëve përmes kanalit zyrtar në YouTube

Genta Ismajli nesër zbulon gjininë e binjakëve përmes kanalit zyrtar në YouTube

Yjet