LAJMI I FUNDIT:

Gent

41 Artikuj

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Ndërkombëtare
Tottenhami ka një listë të ngushtë me pesë lojtarë për të zëvendësuar Harry Kane

Tottenhami ka një listë të ngushtë me pesë lojtarë për të zëvendësuar Harry Kane

Premier League
Rënia e Enis Gavazajt: Nga lojtar i klubeve evropiane dhe Kombëtares së Shqipërisë, sot pjesë e Drenicës që garon në Ligën e Parë

Rënia e Enis Gavazajt: Nga lojtar i klubeve evropiane dhe Kombëtares së Shqipërisë, sot pjesë e Drenicës që garon në Ligën e Parë

Lavdim Pireva
Tottenhami harton listën e ngushtë me tre lojtarë për të zëvendësuar Harry Kane

Tottenhami harton listën e ngushtë me tre lojtarë për të zëvendësuar Harry Kane

Premier League
Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Liga e Evropës
Shorti për çerekfinalen e Ligës së Konferencës, Fiorentina dhe West Ham me fat

Shorti për çerekfinalen e Ligës së Konferencës, Fiorentina dhe West Ham me fat

Ndërkombëtare
Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Ndërkombëtare
Ardian Bujupi publikon këngën “Jepi” në bashkëpunim me Gent

Ardian Bujupi publikon këngën “Jepi” në bashkëpunim me Gent

Muzikë
Ardian Bujupi së shpejti bashkëpunim me Gent

Ardian Bujupi së shpejti bashkëpunim me Gent

Muzikë
Skuadrat e mëdha gjermane duelojnë për sensacionin kanadez, Jonathan David

Skuadrat e mëdha gjermane duelojnë për sensacionin kanadez, Jonathan David

Bundesliga
Bayerni po e mbyll marrëveshjen me Jonathan David

Bayerni po e mbyll marrëveshjen me Jonathan David

Bundesliga
Interi e gjen në Belgjikë zëvendësuesin e Lautaros, gati oferta për Jonathan David

Interi e gjen në Belgjikë zëvendësuesin e Lautaros, gati oferta për Jonathan David

Serie A
Milani pritet të ndryshojë tërësisht, për sulmin projektohet transferimi i David

Milani pritet të ndryshojë tërësisht, për sulmin projektohet transferimi i David

Serie A
Kampionati belg bëhet i pari në Evropë që përfundon para kohe, caktohet kampioni dhe skuadrat që dalin në Evropë

Kampionati belg bëhet i pari në Evropë që përfundon para kohe, caktohet kampioni dhe skuadrat që dalin në Evropë

Ndërkombëtare
E përcolli gjatë, Arsenali me ofertë zyrtare për sulmuesin kanadez David

E përcolli gjatë, Arsenali me ofertë zyrtare për sulmuesin kanadez David

Premier League
Po shkëlqen me Gentin, 12 skuadra e duan sensacionin kanadez David

Po shkëlqen me Gentin, 12 skuadra e duan sensacionin kanadez David

Bundesliga
Gent 1-1 Roma, notat e lojtarëve: Kluivert dhe Lopez më të mirët

Gent 1-1 Roma, notat e lojtarëve: Kluivert dhe Lopez më të mirët

Liga e Evropës
Roma barazon në udhëtim te Genti, por kalon tutje në Ligën e Evropës

Roma barazon në udhëtim te Genti, por kalon tutje në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Gent dhe Roma në kërkim të kualifikimit, formacionet zyrtare

Gent dhe Roma në kërkim të kualifikimit, formacionet zyrtare

Liga e Evropës
Roma 1-0 Gent, notat e lojtarëve: Lopez e Perez më të mirët te Giallorosët

Roma 1-0 Gent, notat e lojtarëve: Lopez e Perez më të mirët te Giallorosët

Liga e Evropës
Fitore minimale e Romës ndaj Gentit, kualifikimi vendoset në Belgjikë

Fitore minimale e Romës ndaj Gentit, kualifikimi vendoset në Belgjikë

Liga e Evropës
Roma pret Gentin në Olimpico, formacionet zyrtare

Roma pret Gentin në Olimpico, formacionet zyrtare

Liga e Evropës
Policia belge vret një burrë të armatosur, plagosi dy persona në rrugë

Policia belge vret një burrë të armatosur, plagosi dy persona në rrugë

Nga Bota