LAJMI I FUNDIT:

Genc Nuza

76 Artikuj

Genc Nuza ndan sërish drejtësinë në Ligën e Konferencës

Genc Nuza ndan sërish drejtësinë në Ligën e Konferencës

Superliga
Nuza e Kastrati delegohen nga UEFA në turnetë kualifikues për U19

Nuza e Kastrati delegohen nga UEFA në turnetë kualifikues për U19

Superliga
Genc Nuza do t’i gjykojë dy ndeshje ndërkombëtare brenda gjashtë ditëve

Genc Nuza do t’i gjykojë dy ndeshje ndërkombëtare brenda gjashtë ditëve

Ndërkombëtare
Gjyqtarët kosovarë delegohen në dy ndeshje në UEFA Youth League

Gjyqtarët kosovarë delegohen në dy ndeshje në UEFA Youth League

Superliga
Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen Ludogorets-Spartak Trnava

Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen Ludogorets-Spartak Trnava

Superliga
UEFA vazhdon t’u besojë gjyqtarëve nga Kosova, Nuza do ta drejtojë ndeshjen Nordsjaelland – FCSB

UEFA vazhdon t’u besojë gjyqtarëve nga Kosova, Nuza do ta drejtojë ndeshjen Nordsjaelland – FCSB

Ligat tjera
Gjyqtarët kosovarë do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen e Ligës së Konferencës, Luzern – Djurgarden

Gjyqtarët kosovarë do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen e Ligës së Konferencës, Luzern – Djurgarden

Superliga
Për herë të parë një gjyqtar nga Kosova do të ndajë drejtësinë në një ndeshje kualifikuese

Për herë të parë një gjyqtar nga Kosova do të ndajë drejtësinë në një ndeshje kualifikuese

Përfaqësueset
Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Sport vendor
Gjyqtarët kosovarë caktohen për ndeshje ndërkombëtare

Gjyqtarët kosovarë caktohen për ndeshje ndërkombëtare

Kosovë
Genc Nuza do të gjykojë në ndeshjen Benfica U19 – Juventus U19

Genc Nuza do të gjykojë në ndeshjen Benfica U19 – Juventus U19

Superliga
Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve U19

Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen e Ligës së Kampionëve U19

Superliga
Gjyqtarët nga Kosova do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen e grupeve të Ligës së Konferencës

Gjyqtarët nga Kosova do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen e grupeve të Ligës së Konferencës

Superliga
Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen Riga – Hibernians

Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen Riga – Hibernians

Ligat tjera
Gjyqtarët nga Kosova do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjen Ruzomberok – Riga

Gjyqtarët nga Kosova do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjen Ruzomberok – Riga

Ndërkombëtare
Katërshja e gjyqtarëve nga Kosova do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen Danimarkë U21 – Kazakistan U21

Katërshja e gjyqtarëve nga Kosova do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen Danimarkë U21 – Kazakistan U21

Ndërkombëtare
Genc Nuzës i besohet ndeshja mes Danimarkës U21 dhe Kazakistanit U21

Genc Nuzës i besohet ndeshja mes Danimarkës U21 dhe Kazakistanit U21

Përfaqësueset
Delegohen gjyqtarët për xhiron e fundit në BKT Superligë, Nuza drejton ndeshjen kryesore

Delegohen gjyqtarët për xhiron e fundit në BKT Superligë, Nuza drejton ndeshjen kryesore

Superliga
Delegohen gjyqtarët për javën e 29-të në BKT Superligën e Kosovës

Delegohen gjyqtarët për javën e 29-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Gjyqtarët nga Kosova ndajnë drejtësinë në “Elite Round” për Kombëtaret U-17

Gjyqtarët nga Kosova ndajnë drejtësinë në “Elite Round” për Kombëtaret U-17

Sport vendor
Genc Nuza do të gjykojë në derbi, delegohen gjyqtarët për xhiron e 22-të në BKT SUperligë

Genc Nuza do të gjykojë në derbi, delegohen gjyqtarët për xhiron e 22-të në BKT SUperligë

Superliga
Genc Nuza e Visar Kastrati delegohen nga UEFA për ndeshje e muajit mars

Genc Nuza e Visar Kastrati delegohen nga UEFA për ndeshje e muajit mars

Superliga
Gjyqtarët e Kosovës drejtojnë ndeshjen në Conference League

Gjyqtarët e Kosovës drejtojnë ndeshjen në Conference League

Superliga
Batatina ankohet në ndarjen e drejtësisë: Genc Nuza na dëmtoi, nuk ishte rezultati real në bazë të paraqitjes

Batatina ankohet në ndarjen e drejtësisë: Genc Nuza na dëmtoi, nuk ishte rezultati real në bazë të paraqitjes

Superliga