LAJMI I FUNDIT:

Gena

56 Artikuj

Gena dhe Genc Prelvukaj lansojnë këngën me ritme verore, “Dominicana”

Gena dhe Genc Prelvukaj lansojnë këngën me ritme verore, “Dominicana”

Muzikë
Gena dhe Genc Prelvukaj në përgatitje të duetit

Gena dhe Genc Prelvukaj në përgatitje të duetit

Muzikë
Gena komenton takimin emocionues të binjakëve në Big Brother VIP: Ju keni bërë t’ju dojë një Shqipëri e tërë

Gena komenton takimin emocionues të binjakëve në Big Brother VIP: Ju keni bërë t’ju dojë një Shqipëri e tërë

Yjet
Atmosferë festive në emisionin ‘’Robi Plaket Kur Don Vet’’, e gjithë gjallëria erdhi nga këngëtari Gena

Atmosferë festive në emisionin ‘’Robi Plaket Kur Don Vet’’, e gjithë gjallëria erdhi nga këngëtari Gena

TV / Film
Gena lanson këngën e re “Si Vjeshta”

Gena lanson këngën e re “Si Vjeshta”

Muzikë
Gena ndan një pjesë nga balada e re “Si vjeshta”

Gena ndan një pjesë nga balada e re “Si vjeshta”

Muzikë
Gena sjell këngën e re “Trëndafili im”

Gena sjell këngën e re “Trëndafili im”

Muzikë
“Trendafili im”, Gena paralajmëron publikimin e projektit të ri

“Trendafili im”, Gena paralajmëron publikimin e projektit të ri

Muzikë
Gena lanson projektin “Bella Senorita”, në bashkëpunim me Olsi Bylyku

Gena lanson projektin “Bella Senorita”, në bashkëpunim me Olsi Bylyku

Muzikë
“Mall për ty”, kënga më e re nga Gena

“Mall për ty”, kënga më e re nga Gena

Muzikë
Urimet e yjeve për Vitin e Ri 2020

Urimet e yjeve për Vitin e Ri 2020

Yjet
Gena: Na u premtua një festival që do kishte barazi dhe drejtësi, por nuk ndodhi

Gena: Na u premtua një festival që do kishte barazi dhe drejtësi, por nuk ndodhi

Muzikë
Renditja e finalistëve në Festivalin e RTSh-së sipas votave të jurisë

Renditja e finalistëve në Festivalin e RTSh-së sipas votave të jurisë

Muzikë
Publikohet lista e këngëtarëve finalistë të Festivalit të 58-të të Këngës në RTSh

Publikohet lista e këngëtarëve finalistë të Festivalit të 58-të të Këngës në RTSh

Muzikë
Publikohen këngët pjesëmarrëse të Festivalit të RTSH-së

Publikohen këngët pjesëmarrëse të Festivalit të RTSH-së

Muzikë
Eranda dhe Gena publikojnë duetin “Thuam’ po”

Eranda dhe Gena publikojnë duetin “Thuam’ po”

Muzikë
Gena publikon baladën e re “Më fal”

Gena publikon baladën e re “Më fal”

Muzikë
E kaluara e Genës në Greqi: Kam hapur kanale, kam rrethuar toka me gardh

E kaluara e Genës në Greqi: Kam hapur kanale, kam rrethuar toka me gardh

Po Flitet
“Mendoj se i gjithë sekreti im është te flokët” – Gena rrëfen momentin kur ia prenë ato

“Mendoj se i gjithë sekreti im është te flokët” – Gena rrëfen momentin kur ia prenë ato

Po Flitet
Gena publikon këngën e re “Dimër”

Gena publikon këngën e re “Dimër”

Muzikë
Gena po vjen me këngë të re

Gena po vjen me këngë të re

Muzikë
Gena me pushime luksoze në Singapor

Gena me pushime luksoze në Singapor

Yjet
Gena thotë se do të martohej me Gentën në sytë e bashkëshortes

Gena thotë se do të martohej me Gentën në sytë e bashkëshortes

Po Flitet
Xhensila Pere: Unë, e dashura që bën të vuajë Genën në klip, u habita kur më kontaktoi bashkëshortja e tij

Xhensila Pere: Unë, e dashura që bën të vuajë Genën në klip, u habita kur më kontaktoi bashkëshortja e tij

Po Flitet