LAJMI I FUNDIT:

Gardëroba

186 Artikuj

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Gjashtë propozime për mbrëmje të maturës: Nëse nuk doni të dukeni të zakonshme, provojeni këtë

Gjashtë propozime për mbrëmje të maturës: Nëse nuk doni të dukeni të zakonshme, provojeni këtë

Keshilla Modë
Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të “çmenden” shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Ata janë çifti i famshëm i veshur më mirë! Një bandill që i bën gratë të “çmenden” shoqërohej nga një grua 20 vjet më të re

Moda
Pantallona fluide në nuancë gri, ideale për bluza, por edhe diçka më të rafinuar, si një xhaketë klasike

Pantallona fluide në nuancë gri, ideale për bluza, por edhe diçka më të rafinuar, si një xhaketë klasike

Moda
Pesë damat më të stiluara këtë javë: Njëra duket si një ikonë hollivudiane sa herë që shfaqet

Pesë damat më të stiluara këtë javë: Njëra duket si një ikonë hollivudiane sa herë që shfaqet

Moda
Me stilin e saj, mposhti të gjitha ikonat e modës së sotme: Harroni kostumet klasike – ja si bëhet

Me stilin e saj, mposhti të gjitha ikonat e modës së sotme: Harroni kostumet klasike – ja si bëhet

Moda
Dantella, temina, perla: Pamela Anderson u shfaq në tapetin e kuq të kopsitur deri në fyt

Dantella, temina, perla: Pamela Anderson u shfaq në tapetin e kuq të kopsitur deri në fyt

Moda
Kthimi i ngjyrave në rrugë: E kuqja për të tërhequr vëmendjen, e verdha si dielli dhe bluja për elegancën detare

Kthimi i ngjyrave në rrugë: E kuqja për të tërhequr vëmendjen, e verdha si dielli dhe bluja për elegancën detare

Moda
Priyanka Chopra me një fustan elegant të kuq mori gjithë simpatinë e publikut

Priyanka Chopra me një fustan elegant të kuq mori gjithë simpatinë e publikut

Moda
Mbretëresha Maxima me një mantel të pazakontë

Mbretëresha Maxima me një mantel të pazakontë

Moda
Manekinia ‘e krisur’ në një minifund! Nëse nuk keni frymëzim, ajo është një burim i pafund idesh

Manekinia ‘e krisur’ në një minifund! Nëse nuk keni frymëzim, ajo është një burim i pafund idesh

Moda
Buxheti që ju duhet për t’u veshur si Jennifer Lopez: Çmimet do t’ju habisin

Buxheti që ju duhet për t’u veshur si Jennifer Lopez: Çmimet do t’ju habisin

Moda
Cilës i rri më mirë? Ikonat e stilit nxjerrin në pah në mënyrë të përsosur figurën dhe theksojnë feminitetin

Cilës i rri më mirë? Ikonat e stilit nxjerrin në pah në mënyrë të përsosur figurën dhe theksojnë feminitetin

Moda
Sofia Vergara dhe Heidi Klum në kombinime thuajse identike

Sofia Vergara dhe Heidi Klum në kombinime thuajse identike

Moda
Fustanet më të bukura të bardha për pranverë

Fustanet më të bukura të bardha për pranverë

Moda
Koha për të rifreskuar gardërobën! Shumëllojshmëri opsionesh që i përshtaten çdo shijeje dhe stili

Koha për të rifreskuar gardërobën! Shumëllojshmëri opsionesh që i përshtaten çdo shijeje dhe stili

Keshilla Modë
Sofia Vergara në një kombinim të papritur mode: Zgjedhja e këpucëve është një surprizë e veçantë

Sofia Vergara në një kombinim të papritur mode: Zgjedhja e këpucëve është një surprizë e veçantë

Moda
Penelope Cruz me një fustan të butë magjik që të lë pa frymë

Penelope Cruz me një fustan të butë magjik që të lë pa frymë

Moda
Heidi Klum në versionin më komod: Ja si çizmet dhe fustani rozë mund të jenë një kombinim i bukur i përditshëm

Heidi Klum në versionin më komod: Ja si çizmet dhe fustani rozë mund të jenë një kombinim i bukur i përditshëm

Moda
Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Moda
Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Moda
Modelja braziliane dhuron spektakël dhe tërheq psherëtima në moshën 38-vjeçare

Modelja braziliane dhuron spektakël dhe tërheq psherëtima në moshën 38-vjeçare

Moda
Funde lozonjare dhe me pala: Kombinime të mrekullueshme në dhjetë variante

Funde lozonjare dhe me pala: Kombinime të mrekullueshme në dhjetë variante

Moda
Shkoni në kurorëzim, ndërsa prognoza është e keqe: Po ju japim disa ide praktike dhe interesante të lojës me stilin

Shkoni në kurorëzim, ndërsa prognoza është e keqe: Po ju japim disa ide praktike dhe interesante të lojës me stilin

Moda