LAJMI I FUNDIT:

Garazhi

23 Artikuj

Garazhi që transportohej me kamion bie në një urë në Kiev, kamera e vendosur në një veturë kap momentin

Garazhi që transportohej me kamion bie në një urë në Kiev, kamera e vendosur në një veturë kap momentin

Interesante
Si të bëni një garazh të këndshëm me një kuzhinë verore dhe një tarracë për t’u ndenjur me miq

Si të bëni një garazh të këndshëm me një kuzhinë verore dhe një tarracë për t’u ndenjur me miq

Këshilla dhe ide
Një hapësirë parkimi në Londër shitet për 100 mijë euro – por blerësi do të përballet me një problem, që në ditën e parë

Një hapësirë parkimi në Londër shitet për 100 mijë euro – por blerësi do të përballet me një problem, që në ditën e parë

Auto Fun
Garazhi i vogël në Angli del në shitje për 1.4 milion euro – por në pronë ka më shumë “sesa ato që shihen me sy”

Garazhi i vogël në Angli del në shitje për 1.4 milion euro – por në pronë ka më shumë “sesa ato që shihen me sy”

Interesante
Kjo ‘derë e fshehtë, si ashensor’ e kthen garazhin tuaj në një ‘strofull sekret’

Kjo ‘derë e fshehtë, si ashensor’ e kthen garazhin tuaj në një ‘strofull sekret’

Auto Lajme
Hynë në shtëpi pa ‘trokitur’, shoferi i Tesla përplaset në garazhin e shtëpisë

Hynë në shtëpi pa ‘trokitur’, shoferi i Tesla përplaset në garazhin e shtëpisë

Dështime
Ndërtoni garazh të bukur me tarracë (Plani detaj)

Ndërtoni garazh të bukur me tarracë (Plani detaj)

Këshilla dhe ide
Një hapësirë parkimi në një garazh në San Francisko po shitet për 100,000 dollarë

Një hapësirë parkimi në një garazh në San Francisko po shitet për 100,000 dollarë

Interesante
Duket si garazh i thjeshtë, por brenda është një ambient i ngrohtë për jetesë

Duket si garazh i thjeshtë, por brenda është një ambient i ngrohtë për jetesë

Interesante
Si është ndërtuar vila në natyrë nga shtëpiza e kopshtit dhe garazhi

Si është ndërtuar vila në natyrë nga shtëpiza e kopshtit dhe garazhi

Dizajn dhe Arkitekturë
Ra me këmbë në tokë, kur i rrëshqitën shkallët e mbështetura për muri (Video)

Ra me këmbë në tokë, kur i rrëshqitën shkallët e mbështetura për muri (Video)

Interesante
Shtëpia me kate në parcelë të ngushtë (Plani detaj)

Shtëpia me kate në parcelë të ngushtë (Plani detaj)

Dizajn dhe Arkitekturë
Gjyshi ua jepte nipave granatën e ndryshkur, duke menduar se është një lodër (Foto)

Gjyshi ua jepte nipave granatën e ndryshkur, duke menduar se është një lodër (Foto)

Dështime
Qëndroi në garazh për vetëm katër orë, vlera e Ferrari 458 Spider ra për 130 mijë euro (Foto)

Qëndroi në garazh për vetëm katër orë, vlera e Ferrari 458 Spider ra për 130 mijë euro (Foto)

Ngjarje
E lejon të bijën të shtyp butonin e dyerve elektrike të garazhit, ato “ia marrin me vete” dyvjeçaren (Video)

E lejon të bijën të shtyp butonin e dyerve elektrike të garazhit, ato “ia marrin me vete” dyvjeçaren (Video)

Dështime
Lopa e ikur nga ferma, u gjet në kulmin e një garazhi (Foto)

Lopa e ikur nga ferma, u gjet në kulmin e një garazhi (Foto)

Fun Lajme
Dera e garazhit të boshatisur u hap papritmas, në mënyrë misterioze shfaqet edhe një fshesë (Video)

Dera e garazhit të boshatisur u hap papritmas, në mënyrë misterioze shfaqet edhe një fshesë (Video)

Interesante
Nga garazhi me lagështi ka ndërtuar banesë luksoze: Transformimi i cili të mrekullon! (Foto, Video)

Nga garazhi me lagështi ka ndërtuar banesë luksoze: Transformimi i cili të mrekullon! (Foto, Video)

Dizajn dhe Arkitekturë
Mbuluan dyshemenë me afro 40 mijë monedha, të zbardhura në pijen e gazuar (Foto)

Mbuluan dyshemenë me afro 40 mijë monedha, të zbardhura në pijen e gazuar (Foto)

Fun Lajme
Ferrari i rrallë, i parkuar në garazhin më të mahnitshëm që keni parë (Video)

Ferrari i rrallë, i parkuar në garazhin më të mahnitshëm që keni parë (Video)

Auto Fun
Theu me mund dritaren dhe hyri brenda, pastaj kuptoi se garazhi nuk ka dyer (Video)

Theu me mund dritaren dhe hyri brenda, pastaj kuptoi se garazhi nuk ka dyer (Video)

Dështime
Garazhi sekret me koleksionin enorm të makinave Ferrari (Video)

Garazhi sekret me koleksionin enorm të makinave Ferrari (Video)

Ngjarje
Zbulohet garazhi ku thahej kanabis në Krujë (Video)

Zbulohet garazhi ku thahej kanabis në Krujë (Video)

Kronika e Zezë