LAJMI I FUNDIT:

Game of Thrones

117 Artikuj

“Game of Thrones”, ‘hacker’-at sigurojnë të dhënat personale të aktorëve

“Game of Thrones”, ‘hacker’-at sigurojnë të dhënat personale të aktorëve

TV / Film
Nathalie Emmanuel i heq të gjitha para Jakobi Anderson, sjellin skena erotike në “Game of Thrones” (Foto, +18)

Nathalie Emmanuel i heq të gjitha para Jakobi Anderson, sjellin skena erotike në “Game of Thrones” (Foto, +18)

TV / Film
Rrëfehet ‘Sansa Stark’: Seksin oral e mësova nga skenari i “Game of Thrones”

Rrëfehet ‘Sansa Stark’: Seksin oral e mësova nga skenari i “Game of Thrones”

TV / Film
Ed Sheeran do të luajë në “Game of Thrones”

Ed Sheeran do të luajë në “Game of Thrones”

TV / Film
Akull dhe zjarr në “Game of Thrones”,  John Snow paralajmëron një betejë epike kundër White Walkers (Foto)

Akull dhe zjarr në “Game of Thrones”, John Snow paralajmëron një betejë epike kundër White Walkers (Foto)

TV / Film
Ndërron jetë në moshë 36 vjeçare aktori i “Game of Thrones” që njihej si britaniku më i gjatë

Ndërron jetë në moshë 36 vjeçare aktori i “Game of Thrones” që njihej si britaniku më i gjatë

Yjet
Para dhe pas, do të mahniteni nga efektet speciale në filma (Foto)

Para dhe pas, do të mahniteni nga efektet speciale në filma (Foto)

TV / Film
Ylli i “Game of Thrones” pozon topless (Foto)

Ylli i “Game of Thrones” pozon topless (Foto)

Yjet
Fansat e “Game of Thrones” patjetër se duhet t’i vizitojnë këto vende

Fansat e “Game of Thrones” patjetër se duhet t’i vizitojnë këto vende

Çfarë të vizitosh
Karikatura e ditës i dedikohet fitores së Barçës ndaj Sevillas (Foto)

Karikatura e ditës i dedikohet fitores së Barçës ndaj Sevillas (Foto)

La Liga
Fituesit në Emmy Awards

Fituesit në Emmy Awards

TV / Film
Do të publikohet libri i radhës për “Game of Thrones”

Do të publikohet libri i radhës për “Game of Thrones”

TV / Film
Ylli i “Game of Thrones” shfaqet seksi gjatë një eventi në Hollywood (Foto)

Ylli i “Game of Thrones” shfaqet seksi gjatë një eventi në Hollywood (Foto)

TV / Film
Merret vesh kur përfundon “Game of Thrones”

Merret vesh kur përfundon “Game of Thrones”

TV / Film
Stilet e mahnitshme të flokëve të cilat i kemi mësuar nga heroinat e “Game of Thrones”

Stilet e mahnitshme të flokëve të cilat i kemi mësuar nga heroinat e “Game of Thrones”

Flokë dhe stil
Princesha e ekranit (Foto)

Princesha e ekranit (Foto)

Yjet
“Është e tmerrshme kur femrat e përqeshin njëra-tjetrën për dukjen”

“Është e tmerrshme kur femrat e përqeshin njëra-tjetrën për dukjen”

Yjet
I ngjyrosi shkallët që të duken si librat e preferuar, tani kjo gjë është fantazia e çdo adhuruesi të librave

I ngjyrosi shkallët që të duken si librat e preferuar, tani kjo gjë është fantazia e çdo adhuruesi të librave

Bëje vet
Largimi i Britanisë nga BE, pa ndikim në realizimin e “Game of Thrones”

Largimi i Britanisë nga BE, pa ndikim në realizimin e “Game of Thrones”

TV / Film
Aktorja që luan prostitutën në serialin e njohur, edhe në jetën reale është prostitutë (Foto)

Aktorja që luan prostitutën në serialin e njohur, edhe në jetën reale është prostitutë (Foto)

TV / Film
Dëgjojeni temën muzikore të “Game of Thrones” me instrumente shqiptare (Video)

Dëgjojeni temën muzikore të “Game of Thrones” me instrumente shqiptare (Video)

Muzikë