LAJMI I FUNDIT:

Game of Thrones

118 Artikuj

Emilia Clarke pasi pësoi një hemorragji në tru gjatë “Game of Thrones”: Nuk kisha frikë të vdisja, kisha frikë se mos më pushonin nga puna

Emilia Clarke pasi pësoi një hemorragji në tru gjatë “Game of Thrones”: Nuk kisha frikë të vdisja, kisha frikë se mos më pushonin nga puna

Yjet
Autori i “Game of Thrones” dhe shkrimtarë të tjerë po e padisin OpenAI për shkeljen e të drejtave autoriale

Autori i “Game of Thrones” dhe shkrimtarë të tjerë po e padisin OpenAI për shkeljen e të drejtave autoriale

Lajme Teknologji
Ndërron jetë në moshën 36 vjeçare ylli i “Game of Thrones”, Darren Kent

Ndërron jetë në moshën 36 vjeçare ylli i “Game of Thrones”, Darren Kent

Yjet
Njerëzit që krijojnë gjuhët e reja: Parlez-vous Valyrian?

Njerëzit që krijojnë gjuhët e reja: Parlez-vous Valyrian?

Filmi
Yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie bëhen prindër për herë të dytë

Yjet e “Game of Thrones”, Kit Harington dhe Rose Leslie bëhen prindër për herë të dytë

Yjet
Ishte ylli i Eurovisionit, shumëkush nuk e dinte se Hannah Waddingham ka luajtur në “Game of Thrones”

Ishte ylli i Eurovisionit, shumëkush nuk e dinte se Hannah Waddingham ka luajtur në “Game of Thrones”

TV / Film
Gjashtë mitet e lashta nordike që edhe sot jehojnë

Gjashtë mitet e lashta nordike që edhe sot jehojnë

Histori
Si u rrit turizmi dhe ekonomia e Dubrovnikut nga ‘Game of Thrones’?

Si u rrit turizmi dhe ekonomia e Dubrovnikut nga ‘Game of Thrones’?

Të Tjera
Finalja e sezonit të parë të “House of the Dragon” thyen rekord shikueshmërie në HBO

Finalja e sezonit të parë të “House of the Dragon” thyen rekord shikueshmërie në HBO

TV / Film
Pushteti i përrallave: Ndikimi evolucionar rreth rrëfimtarisë!

Pushteti i përrallave: Ndikimi evolucionar rreth rrëfimtarisë!

Cult+
“House of the Dragon” kritikohet për skena shqetësuese në episodin e parë

“House of the Dragon” kritikohet për skena shqetësuese në episodin e parë

TV / Film
Ka ardhur seriali i shumëpritur i vitit: Paraprijësi i “Game of Thrones” mahnit publikun

Ka ardhur seriali i shumëpritur i vitit: Paraprijësi i “Game of Thrones” mahnit publikun

TV / Film
Sean Bean pohon se do të kishte dashur të pikturonte

Sean Bean pohon se do të kishte dashur të pikturonte

Yjet
Ylli i “Game of Thrones” që pësoi aneurizëm, Emilia Clarke: Një pjesë e trurit tim nuk funksionon

Ylli i “Game of Thrones” që pësoi aneurizëm, Emilia Clarke: Një pjesë e trurit tim nuk funksionon

Yjet
“House of the Dragon” – çfarë mund të presin fansat e serialit të shumëpritur?

“House of the Dragon” – çfarë mund të presin fansat e serialit të shumëpritur?

TV / Film
Publikohet posteri dhe data e shfaqjes së serialit të shumëpritur “House of the Dragon”

Publikohet posteri dhe data e shfaqjes së serialit të shumëpritur “House of the Dragon”

TV / Film
Aktori i “Game Of Thrones”, Joseph Gatt shihet për herë të parë në publik pas arrestimit për komunikim eksplicit seksual me një të mitur

Aktori i “Game Of Thrones”, Joseph Gatt shihet për herë të parë në publik pas arrestimit për komunikim eksplicit seksual me një të mitur

Yjet
Arrestohet aktori i “Game of Thrones”, Joseph Gatt – akuzohet për komunikim eksplicit seksual me një të mitur

Arrestohet aktori i “Game of Thrones”, Joseph Gatt – akuzohet për komunikim eksplicit seksual me një të mitur

Po Flitet
Shakaja e Alban Ramosajt për 1 prill, thotë se do të jetë pjesë e serialit “House of the Dragon”

Shakaja e Alban Ramosajt për 1 prill, thotë se do të jetë pjesë e serialit “House of the Dragon”

Yjet
Ndahet nga jeta në moshën 68-vjeçare aktori i “Game Of Thrones”, John Stahl

Ndahet nga jeta në moshën 68-vjeçare aktori i “Game Of Thrones”, John Stahl

TV / Film
Publikohen fotografitë e para nga xhirimet e “House of the Dragon”

Publikohen fotografitë e para nga xhirimet e “House of the Dragon”

TV / Film
Ylli i “Game of Thrones”, Natalie Dormer është bërë nënë në janar dhe e ka mbajtur të fshehtë deri më tani

Ylli i “Game of Thrones”, Natalie Dormer është bërë nënë në janar dhe e ka mbajtur të fshehtë deri më tani

Po Flitet
Millie Bobby Brown ka dashur ta lë aktrimin, pasi nuk iu dha asnjë rol në “Game Of Thrones”

Millie Bobby Brown ka dashur ta lë aktrimin, pasi nuk iu dha asnjë rol në “Game Of Thrones”

Yjet
Maisie Williams ‘ka humbur një pjesë të fëmijërisë’, pasi u bë pjesë e “Game Of Thrones” në moshën 12 vjeçare

Maisie Williams ‘ka humbur një pjesë të fëmijërisë’, pasi u bë pjesë e “Game Of Thrones” në moshën 12 vjeçare

Yjet