LAJMI I FUNDIT:

Gabriel Heinze

10 Artikuj

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ramos do t’i bashkohet listës së lojtarëve që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon – Kush janë 16 futbollistët tjerë?

Ligue 1
Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Pjanic i bashkohet listës së 14 lojtarëve që kanë luajtur edhe me Messin edhe me Ronaldon

Ndërkombëtare
Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Lista me 13 lojtarët që kanë luajtur me Messin dhe Ronaldon

Ndërkombëtare
Real Madridi vazhdon interesimin për Paul Pogban – mbretërit e kanë Unitedin njërin nga me aleatët e tyre të shkëlqyer për transferime

Real Madridi vazhdon interesimin për Paul Pogban – mbretërit e kanë Unitedin njërin nga me aleatët e tyre të shkëlqyer për transferime

La Liga
Paolo Dybala është vetëm një nga 12 lojtarët që kanë pasur fatin t’i kenë shok skuadre Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

Paolo Dybala është vetëm një nga 12 lojtarët që kanë pasur fatin t’i kenë shok skuadre Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon

Ndërkombëtare
Dokumenti që tregon strategjinë e Sir Alex Ferguson për blerjet dhe largimet në afatin kalimtar veror të verës së vitit 2004

Dokumenti që tregon strategjinë e Sir Alex Ferguson për blerjet dhe largimet në afatin kalimtar veror të verës së vitit 2004

Premier League
Sondazh: “Kush është më i miri?”, përgjigjet e nëntë lojtarëve që kanë luajtur me Ronaldon dhe Messin

Sondazh: “Kush është më i miri?”, përgjigjet e nëntë lojtarëve që kanë luajtur me Ronaldon dhe Messin

Arbios Kryeziu
Pepe një legjendë e Real Madridit, këta janë lojtarët që kanë luajtur me të në qendër ndër vite (Foto)

Pepe një legjendë e Real Madridit, këta janë lojtarët që kanë luajtur me të në qendër ndër vite (Foto)

La Liga
Këta janë 13 mbrojtësit më të mirë të huajë që kanë luajtur me Real Madridin (Foto)

Këta janë 13 mbrojtësit më të mirë të huajë që kanë luajtur me Real Madridin (Foto)

La Liga
Ish ylli Unitedit dhe Realit në listën e “Panama Papers”

Ish ylli Unitedit dhe Realit në listën e “Panama Papers”

Ndërkombëtare