LAJMI I FUNDIT:

Futsall

74 Artikuj

Trajneri shqiptar i Sparta Pragës: Pavarësisht se a fiton Kosova apo Çekia, unë do të jem fitues 100%

Trajneri shqiptar i Sparta Pragës: Pavarësisht se a fiton Kosova apo Çekia, unë do të jem fitues 100%

Përfaqësuesja e Kosovës
Liburni mëson kundërshtarët në Ligën e Kampionëve

Liburni mëson kundërshtarët në Ligën e Kampionëve

Futsall
Liburni, kampion i Kosovës në futsall

Liburni, kampion i Kosovës në futsall

Futsall
Liburni fiton Kupën e Kosovës në futsall pas triumfit në finale ndaj Prishtina 01

Liburni fiton Kupën e Kosovës në futsall pas triumfit në finale ndaj Prishtina 01

Futsall
Të dielën finalja e Kupës së Kosovës në futsall, ndeshen Prishtina 01 dhe Liburni

Të dielën finalja e Kupës së Kosovës në futsall, ndeshen Prishtina 01 dhe Liburni

Futsall
Prishtina 01 arrin në finale të Kupës së Kosovës në futsall vetëm gjashtë muaj pas themelimit, takohet me Liburnin

Prishtina 01 arrin në finale të Kupës së Kosovës në futsall vetëm gjashtë muaj pas themelimit, takohet me Liburnin

Futsall
Kosova kualifikohet tutje pas fitores ndaj Andorës

Kosova kualifikohet tutje pas fitores ndaj Andorës

Futsall
FC Prishtina 01, klubi i ri që kërkon të lërë shenjë në futsallin e Kosovës

FC Prishtina 01, klubi i ri që kërkon të lërë shenjë në futsallin e Kosovës

Futsall
Kampioni i Kosovës, Feniksi tërhiqet nga të gjitha garat e futsallit

Kampioni i Kosovës, Feniksi tërhiqet nga të gjitha garat e futsallit

Futsall
Feniksi fiton të drejtën e organizimit të turneut “UEFA Champions League – main round” në futsal

Feniksi fiton të drejtën e organizimit të turneut “UEFA Champions League – main round” në futsal

Futsall
Feniksi shpallet kampion i Kosovës në futsall  

Feniksi shpallet kampion i Kosovës në futsall  

Futsall
Maqedonia fiton turneun në futsall “Adem Jashari”, Kosova A zë vendin e tretë

Maqedonia fiton turneun në futsall “Adem Jashari”, Kosova A zë vendin e tretë

Futsall
Feniksi fiton Kupën e Kosovës në futsall, mposht Besën në finale

Feniksi fiton Kupën e Kosovës në futsall, mposht Besën në finale

Futsall
UEFA publikon golashënuesit më të mëdhenj të vitit kalendarik 2017: Ronaldo i pari, i dyti Halimaj nga Kosova (Foto)

UEFA publikon golashënuesit më të mëdhenj të vitit kalendarik 2017: Ronaldo i pari, i dyti Halimaj nga Kosova (Foto)

Ndërkombëtare
Mustafa vlerëson sukseset e arritura nga “FC Prishtina Futsal”

Mustafa vlerëson sukseset e arritura nga “FC Prishtina Futsal”

Futsall
FC Peja nënshkruan me njërin nga portierët më të mirë shqiptar të futsallit (Foto)

FC Peja nënshkruan me njërin nga portierët më të mirë shqiptar të futsallit (Foto)

Futsall
Lamtumira e kampionit, Zalika rrëfen momentet interesante të karrierës (Video)

Lamtumira e kampionit, Zalika rrëfen momentet interesante të karrierës (Video)

Futsall
Feniksi e nis me humbje edhe pse luajti si e barabartë

Feniksi e nis me humbje edhe pse luajti si e barabartë

Futsall
Feniksi nuk di për humbje, ‘mbret’ i futsallit në Kosovë

Feniksi nuk di për humbje, ‘mbret’ i futsallit në Kosovë

Futsall
Feniksi shkruan historinë

Feniksi shkruan historinë

Futsall
Prizreni bëhet edhe me klub të futsal

Prizreni bëhet edhe me klub të futsal

Futboll
Feniksi kalon grupin e Ligës së Kampionëve me rekord (Video)

Feniksi kalon grupin e Ligës së Kampionëve me rekord (Video)

Futsall
Grupi sportiv universitar i Kosovës në Zagreb

Grupi sportiv universitar i Kosovës në Zagreb

Futsall
Grupi sportiv universitar i Kosovës në Konstanz

Grupi sportiv universitar i Kosovës në Konstanz

Futsall