LAJMI I FUNDIT:

Futsall

74 Artikuj

Kosova fiton vëllazëroren e futsallit ndaj Shqipërisë në turneun “Adem Jashari”

Kosova fiton vëllazëroren e futsallit ndaj Shqipërisë në turneun “Adem Jashari”

Futsall
FC 13 Qershori, klubi i parë nga Suhareka që do të garojë në futsallin e Kosovës

FC 13 Qershori, klubi i parë nga Suhareka që do të garojë në futsallin e Kosovës

Futsall
Liqeni e mbyll me barazim, largohet nga ‘Main Round’ i Ligës së Kampionëve

Liqeni e mbyll me barazim, largohet nga ‘Main Round’ i Ligës së Kampionëve

Futsall
Liqeni ka arritur në Ukrainë për ndeshjet e ‘Main Round’ të Ligës së Kampionëve

Liqeni ka arritur në Ukrainë për ndeshjet e ‘Main Round’ të Ligës së Kampionëve

Futsall
U hodh shorti për edicionin e ri të Superligës në futsall

U hodh shorti për edicionin e ri të Superligës në futsall

Futsall
Simitçiu: Ia dhuruam kundërshtarit fitoren me gabimet tona

Simitçiu: Ia dhuruam kundërshtarit fitoren me gabimet tona

Futsall
Futsall, Kosova humbi nga Uzbekistani

Futsall, Kosova humbi nga Uzbekistani

Futsall
FC Vitia, anëtare e re e Superligës në futsall

FC Vitia, anëtare e re e Superligës në futsall

Sport vendor
Nuk ka fitues në miqësoren e parë të futsallit ndërmjet Kosovës dhe Holandës

Nuk ka fitues në miqësoren e parë të futsallit ndërmjet Kosovës dhe Holandës

Futsall
Përzgjedhësi i futsallit, Simitçiu publikon listën e Kosovës për miqësoret me Holandën

Përzgjedhësi i futsallit, Simitçiu publikon listën e Kosovës për miqësoret me Holandën

Përfaqësuesja e Kosovës
Liburni – Liqeni, finalja e Kupës së Kosovës në futsall

Liburni – Liqeni, finalja e Kupës së Kosovës në futsall

Futsall
Futsall: FC Mabetex Prishtina fiton turneun tradicional “Adem Jashari”

Futsall: FC Mabetex Prishtina fiton turneun tradicional “Adem Jashari”

Futsall
Futsall: Gjyqtarët Besar Beqiri dhe Besart Ismajli delegohen nga UEFA për ndeshjen Poloni – Norvegji

Futsall: Gjyqtarët Besar Beqiri dhe Besart Ismajli delegohen nga UEFA për ndeshjen Poloni – Norvegji

Futsall
Të enjten dhe të premten mbahet turneu “Adem Jashari” në futsall

Të enjten dhe të premten mbahet turneu “Adem Jashari” në futsall

Futsall
Gjysmëfinalistët e Kupës në futsall

Gjysmëfinalistët e Kupës në futsall

Sport vendor
Trajneri i Mabetex Prishtinës, Morina: Ndeshja me Barcelonën krenari jo vetëm për klubin, por për të gjithë Kosovën

Trajneri i Mabetex Prishtinës, Morina: Ndeshja me Barcelonën krenari jo vetëm për klubin, por për të gjithë Kosovën

Futsall
Mbyllet pjesa e parë, Barcelona 5-1 Prishtina: Dervishaj shënoi për prishtinasit

Mbyllet pjesa e parë, Barcelona 5-1 Prishtina: Dervishaj shënoi për prishtinasit

Futsall
Gazeta spanjolle Marca: Prishtina i bën homazhe heronjve të Kosovës para se të udhëtojë për në Barcelonë

Gazeta spanjolle Marca: Prishtina i bën homazhe heronjve të Kosovës para se të udhëtojë për në Barcelonë

Futsall
Prishtina fiton ndaj Tiranës, kualifikohet tutje në Champions

Prishtina fiton ndaj Tiranës, kualifikohet tutje në Champions

Futsall
Liburni fitues i turneut “Adem Jashari”, mposht në finale Prishtinën 01

Liburni fitues i turneut “Adem Jashari”, mposht në finale Prishtinën 01

Futsall
Kosova mposhtet thellë nga Gjeorgjia në futsall

Kosova mposhtet thellë nga Gjeorgjia në futsall

Futsall
Kosova dhuron paraqitje të mirë në futsall, por mposhtet në fund nga Gjermania

Kosova dhuron paraqitje të mirë në futsall, por mposhtet në fund nga Gjermania

Përfaqësuesja e Kosovës
Pozhegu Brothers nënshkruan kontratën e parë për sponsorizim

Pozhegu Brothers nënshkruan kontratën e parë për sponsorizim

Futsall
Skuadra e Kosovës në futsall i mbylli kualifikimet me humbje nga Sllovenia

Skuadra e Kosovës në futsall i mbylli kualifikimet me humbje nga Sllovenia

Futsall