LAJMI I FUNDIT:

Futsall

68 Artikuj

Prishtina 01 dhe Liqeni luajnë sot finalen e parë për titullin kampion në futsall

Prishtina 01 dhe Liqeni luajnë sot finalen e parë për titullin kampion në futsall

Futsall
Sot zhvillohet finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futsall

Sot zhvillohet finalja e madhe e Kupës së Kosovës në futsall

Futsall
Prishtina 01 fiton trofeun “Adem Jashari” në futsall pas triumfit ndaj Malishevës

Prishtina 01 fiton trofeun “Adem Jashari” në futsall pas triumfit ndaj Malishevës

Futsall
Kosova takohet sot me Holandën në Prishtinë

Kosova takohet sot me Holandën në Prishtinë

Futsall
Dardanët të gatshëm për ndeshjen ndaj Holandës

Dardanët të gatshëm për ndeshjen ndaj Holandës

Futsall
Agon Ramadani publikon listën e Kosovës për ndeshjen ndaj Holandës

Agon Ramadani publikon listën e Kosovës për ndeshjen ndaj Holandës

Futsall
FFK ua dorëzon 16 gjyqtarëve stemat e FIFA-s, Kosova bëhet edhe me treshe të gjyqtareve

FFK ua dorëzon 16 gjyqtarëve stemat e FIFA-s, Kosova bëhet edhe me treshe të gjyqtareve

Superliga
FFK nuk vazhdon bashkëpunimin me katër trajnerë –  Një te grupmoshat, një në futsall dhe dy tjerë nga përfaqësuesja e femrave

FFK nuk vazhdon bashkëpunimin me katër trajnerë – Një te grupmoshat, një në futsall dhe dy tjerë nga përfaqësuesja e femrave

Futsall
Sonte na presin finalet e mëdha në “Tournament Prishtina”

Sonte na presin finalet e mëdha në “Tournament Prishtina”

Futsall
Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Sport vendor
Dardan Topilla zgjidhet lojtari më i mirë i vitit në futsall, Liqeni klubi më i mirë

Dardan Topilla zgjidhet lojtari më i mirë i vitit në futsall, Liqeni klubi më i mirë

Futsall
Futsall: Kosova mposhtet nga Ukraina

Futsall: Kosova mposhtet nga Ukraina

Futsall
Liqeni fitoi ndeshjen e parë në Main Round të Ligës së Kampionëve, mposhti JB Fusal Gentofte

Liqeni fitoi ndeshjen e parë në Main Round të Ligës së Kampionëve, mposhti JB Fusal Gentofte

Futsall
Kosova të premten luan kundër Ukrainës në futsall

Kosova të premten luan kundër Ukrainës në futsall

Futsall
Kosova e pafat në humbjen e ngushtë nga Holanda në futsall

Kosova e pafat në humbjen e ngushtë nga Holanda në futsall

Futsall
Kosova synon t’i befasojë Holandën e Ukrainën në Botërorin e futsallit

Kosova synon t’i befasojë Holandën e Ukrainën në Botërorin e futsallit

Futsall
Zyrtare: Halim Selmanaj, lojtar i ri i FC Prishtina 01

Zyrtare: Halim Selmanaj, lojtar i ri i FC Prishtina 01

Futsall
Sot zhvillohet finalja e madhe e turneut memorial “Avni Hyseni 2022”

Sot zhvillohet finalja e madhe e turneut memorial “Avni Hyseni 2022”

Futsall
Kosova fiton vëllazëroren e futsallit ndaj Shqipërisë në turneun “Adem Jashari”

Kosova fiton vëllazëroren e futsallit ndaj Shqipërisë në turneun “Adem Jashari”

Futsall
FC 13 Qershori, klubi i parë nga Suhareka që do të garojë në futsallin e Kosovës

FC 13 Qershori, klubi i parë nga Suhareka që do të garojë në futsallin e Kosovës

Futsall
Liqeni e mbyll me barazim, largohet nga ‘Main Round’ i Ligës së Kampionëve

Liqeni e mbyll me barazim, largohet nga ‘Main Round’ i Ligës së Kampionëve

Futsall
Liqeni ka arritur në Ukrainë për ndeshjet e ‘Main Round’ të Ligës së Kampionëve

Liqeni ka arritur në Ukrainë për ndeshjet e ‘Main Round’ të Ligës së Kampionëve

Futsall
U hodh shorti për edicionin e ri të Superligës në futsall

U hodh shorti për edicionin e ri të Superligës në futsall

Futsall
Simitçiu: Ia dhuruam kundërshtarit fitoren me gabimet tona

Simitçiu: Ia dhuruam kundërshtarit fitoren me gabimet tona

Futsall