LAJMI I FUNDIT:

Fustani

149 Artikuj

Emily Ratajkowski feston me të njëjtin minifustan me thurje sikur Kylie Jenner dikur

Emily Ratajkowski feston me të njëjtin minifustan me thurje sikur Kylie Jenner dikur

Moda
Pse burrat arabë veshin fustane?

Pse burrat arabë veshin fustane?

Lifestyle
Gisele Bundchen me një fustan magjepsës: Si të vishni një dekolte të thellë

Gisele Bundchen me një fustan magjepsës: Si të vishni një dekolte të thellë

Moda
Emily Ratajkowski kombinoi fustanin e saj veror me çizmet e fundvjeshtës

Emily Ratajkowski kombinoi fustanin e saj veror me çizmet e fundvjeshtës

Moda
Fustanet me lidhëse: Krijimet me nyje janë një nga hitet e verës

Fustanet me lidhëse: Krijimet me nyje janë një nga hitet e verës

Keshilla Modë
Jeni gati ta kaloni verën me kombinimin e fustanit tuaj të preferuar veror + sandale?

Jeni gati ta kaloni verën me kombinimin e fustanit tuaj të preferuar veror + sandale?

Keshilla Modë
Dua, Emily dhe Kylie aprovojnë fustanet e tejdukshme

Dua, Emily dhe Kylie aprovojnë fustanet e tejdukshme

Moda
Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Modë
Një fustan universal për të gjitha femrat pavarësisht peshës së trupit

Një fustan universal për të gjitha femrat pavarësisht peshës së trupit

Keshilla Modë
Modelja Sabina Jakubowicz tërhoqi vëmendjen në Kanë me figurën e hollë

Modelja Sabina Jakubowicz tërhoqi vëmendjen në Kanë me figurën e hollë

Modë
Megan Fox tërhoqi vëmendjen me një fustan me dekolte dhe nisi thashethemet për kirurgjinë estetike

Megan Fox tërhoqi vëmendjen me një fustan me dekolte dhe nisi thashethemet për kirurgjinë estetike

Moda
Të shkëlqyeshme për ditët gri: Kombinime çizmesh dhe fustanesh valëvitës

Të shkëlqyeshme për ditët gri: Kombinime çizmesh dhe fustanesh valëvitës

Moda
Element mode për vallëzim: Thekë të gjata dhe të shkurtra për një dinamikë të çmendur

Element mode për vallëzim: Thekë të gjata dhe të shkurtra për një dinamikë të çmendur

Moda
Doli me një fustan të rrezikshëm, por la brekët dhe sutjenat në shtëpi!

Doli me një fustan të rrezikshëm, por la brekët dhe sutjenat në shtëpi!

Moda
Nuse shtatzënë? Lexoni këtë udhëzues për një dasmë sa më të mbarë

Nuse shtatzënë? Lexoni këtë udhëzues për një dasmë sa më të mbarë

Keshilla Modë
Priyanka Chopra me një fustan elegant të kuq mori gjithë simpatinë e publikut

Priyanka Chopra me një fustan elegant të kuq mori gjithë simpatinë e publikut

Moda
Mbretëresha Letizia me fustanin e saj pranveror rrëmbeu shikimet

Mbretëresha Letizia me fustanin e saj pranveror rrëmbeu shikimet

Moda
Hailey Bieber merr vëmendjen që meriton me këtë fustan të shkurtër me supe të zbuluara!

Hailey Bieber merr vëmendjen që meriton me këtë fustan të shkurtër me supe të zbuluara!

Moda
Buxheti që ju duhet për t’u veshur si Jennifer Lopez: Çmimet do t’ju habisin

Buxheti që ju duhet për t’u veshur si Jennifer Lopez: Çmimet do t’ju habisin

Moda
Cilës i rri më mirë? Ikonat e stilit nxjerrin në pah në mënyrë të përsosur figurën dhe theksojnë feminitetin

Cilës i rri më mirë? Ikonat e stilit nxjerrin në pah në mënyrë të përsosur figurën dhe theksojnë feminitetin

Moda
Fustanet më të bukura të bardha për pranverë

Fustanet më të bukura të bardha për pranverë

Moda
Penelope Cruz me një fustan të butë magjik që të lë pa frymë

Penelope Cruz me një fustan të butë magjik që të lë pa frymë

Moda
Ivanka Trump me një fustan që do të jetë hit pranveror: Edhe prerja edhe ngjyra janë trend

Ivanka Trump me një fustan që do të jetë hit pranveror: Edhe prerja edhe ngjyra janë trend

Moda
Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Moda