LAJMI I FUNDIT:

Fustan

59 Artikuj

Zgjedhja ‘inovative’ e Jennifer Lawrence për tepihun e kuq në Kanë

Zgjedhja ‘inovative’ e Jennifer Lawrence për tepihun e kuq në Kanë

Modë
Meghan magjepsi publikun me një fustan të ngushtë ngjyrë ari, përgënjeshtroi thashethemet për shtatzëninë

Meghan magjepsi publikun me një fustan të ngushtë ngjyrë ari, përgënjeshtroi thashethemet për shtatzëninë

Modë
Është e pamundur të mos vihet re Priyanka Chopra në këtë krijim joshës

Është e pamundur të mos vihet re Priyanka Chopra në këtë krijim joshës

Modë
Çdo fashioniste do të donte ta provonte këtë fustan të bukur që na kujton pranverën

Çdo fashioniste do të donte ta provonte këtë fustan të bukur që na kujton pranverën

Modë
Fustan i lezetshëm për një vajzë të vogël i bërë nga këmisha e babait

Fustan i lezetshëm për një vajzë të vogël i bërë nga këmisha e babait

Modë
Penelope Cruz në stilin flamengo tërhoqi vëmendjen në Romë: Dekolte e thellë dhe një lule në flokë

Penelope Cruz në stilin flamengo tërhoqi vëmendjen në Romë: Dekolte e thellë dhe një lule në flokë

Modë
Me një edicion mahnitës, Heidi Klum konfirmoi pse është mbretëresha e tepihut të kuq

Me një edicion mahnitës, Heidi Klum konfirmoi pse është mbretëresha e tepihut të kuq

Modë
Vajza e Salma Hayek mahniti me fustanin e aktores nga viti 1997

Vajza e Salma Hayek mahniti me fustanin e aktores nga viti 1997

Modë
Pamjet komike tregojnë ‘vuajtjet’ e Kim Kardashian për t’u ngjitur shkallëve me fustan të ngushtë

Pamjet komike tregojnë ‘vuajtjet’ e Kim Kardashian për t’u ngjitur shkallëve me fustan të ngushtë

Yjet
Fustani transparent i Kendall Jenner

Fustani transparent i Kendall Jenner

Modë
Edicioni festiv i Diletta Leotta, theksoi linjat dhe figurën trupore me një fustan të ngushtë

Edicioni festiv i Diletta Leotta, theksoi linjat dhe figurën trupore me një fustan të ngushtë

Modë
Bie në sy fustani i Melanias në dasmën e vajzës së Trump

Bie në sy fustani i Melanias në dasmën e vajzës së Trump

Modë
‘Mbretëresha e stilit’ – Rita Ora u ndërrua tetë herë në skenën e MTV EMA dhe mori çmimin për stilin më të mirë

‘Mbretëresha e stilit’ – Rita Ora u ndërrua tetë herë në skenën e MTV EMA dhe mori çmimin për stilin më të mirë

Modë
Emily për fustanin ‘kundërthënës’: Nuk e dija se çfarë do të shkaktonte

Emily për fustanin ‘kundërthënës’: Nuk e dija se çfarë do të shkaktonte

Modë
Çfarë veshin parisianet ditëve të para të vjeshtës: 12 kombinime për inspirim

Çfarë veshin parisianet ditëve të para të vjeshtës: 12 kombinime për inspirim

Keshilla Modë
Kryeministrja e Finlandës befason përsëri me përzgjedhjen në veshje

Kryeministrja e Finlandës befason përsëri me përzgjedhjen në veshje

Modë
Nëse dëshironi të bëheni gati brenda pesë minutave, ky është fustani që ju nevojitet

Nëse dëshironi të bëheni gati brenda pesë minutave, ky është fustani që ju nevojitet

Keshilla Modë
Ekspertët kritikojnë Kim Kardashianin: Është një fustan shumë i çmuar për të rritur egon e dikujt

Ekspertët kritikojnë Kim Kardashianin: Është një fustan shumë i çmuar për të rritur egon e dikujt

Modë
Shkëlqimi i Eva Longorias me fustan të zi nga koleksioni i Victoria Beckham

Shkëlqimi i Eva Longorias me fustan të zi nga koleksioni i Victoria Beckham

Modë
Kendall Jenner pozoi me fustan të gjatë dhe sandale, motrat e tallin për gishtat e këmbëve

Kendall Jenner pozoi me fustan të gjatë dhe sandale, motrat e tallin për gishtat e këmbëve

Yjet
Kate tregon shijen e saj të patëmetë të modës e veshur me një fustan të mrekullueshëm

Kate tregon shijen e saj të patëmetë të modës e veshur me një fustan të mrekullueshëm

Modë
Kara del Toro, mbresëlënëse me fustanin që ekspozonte shumëçka

Kara del Toro, mbresëlënëse me fustanin që ekspozonte shumëçka

Yjet
Adriana Lima me një fustan që më shumë zbulon se sa mbulon: Detaje të arta dhe një ngjyrë që rrallëkush vendos!

Adriana Lima me një fustan që më shumë zbulon se sa mbulon: Detaje të arta dhe një ngjyrë që rrallëkush vendos!

Moda
Të famshmet janë fiksuar pas këtij fustani me prerje

Të famshmet janë fiksuar pas këtij fustani me prerje

Modë